دوربین مدار بسته داهوا

دوربین مدار بسته داهوا انتخابی هوشمندانه !!!

آیا ملک ، دفتر ، کافه ، انبار یا اتاق تولید شما با اطمینان محافظت می شود؟ هرکسی که به مسئله امنیت فکر کرده بود ، قصد نصب دوربین های مدار بسته در این مرکز را داشت. Dahua Technology دستگاه هایی است که هم در بیرون از منزل و هم در داخل خانه ، چه به صورت خصوصی و چه در پارکینگ یا یک فروشگاه قابل نصب است. دوربین مدار بسته داهوا  با ویژگی ها و ویژگی های مختلف پردازش و انتقال سیگنال در دسترس هستند.

مدلهای دیجیتال حداکثر کیفیت سیگنال منتقل شده را ارائه می دهند. دوربین های آنالوگ در وضوح تصویر نسبت به آنها پایین تر هستند ، اما هزینه کمتری دارند ، بنابراین تقاضای زیادی دارند. دوربین مداربسته داهوا برندی است که از استانداردهای جدید در انتقال سیگنال پیروی می کند و آنها را به تولید تبدیل می کند. بنابراین ، دوربین های مداربسته داهوا تصویر را به بهترین روش ضبط می کنند و آن را به امن ترین روش منتقل می کنند.

قیمت انواع دوربین مداربسته داهوا

هنگام خرید دوربین مدار بسته داهوا ، باید به استانداردهای DVR که به آنها وصل خواهند شد توجه کنید. دستگاه باید از فناوری تبادل داده مناسب پشتیبانی کند.
چگونه دستگاه ضبط داهوا را باید انتخاب کنید؟

ابتدا باید به این سؤال پاسخ دهید: دوربین نظارت dahua کجا کار خواهد کرد؟ بدن و نوری آن باید با شرایط عملیاتی مطابقت داشته باشد. بعلاوه ارزشمند است تا این سؤال را بپذیریم: با استفاده از دوربین مدار بسته داهوا ، چه منطقه ای باید سرویس شود؟ این پارامتر تعیین می کند که چند دوربین برای محافظت از جسم مورد نیاز است.

مسئله مهم مسئله امنیتی است. دوربین های مداربسته IP اطلاعات رمزگذاری شده را با استفاده از الگوریتم های پیچیده رمزنگاری منتقل می کنند. می توانید چنین دستگاه هایی را در هر فاصله ای از DVR در شبکه هایی با هر پیچیدگی نصب کنید. دوربین مدار بسته داهوا از طریق جفت پیچ خورده ، فیبر یا بی سیم متصل می شود. هرچه شبکه کمتر شلوغ باشد ، تصویر سریعتر منتقل می شود.

فروشگاه آنلاین مالکت “نظارت” طیف گسترده ای از دوربین مدار بسته داهوا را ارائه می دهد. بر اساس آنها ، شما می توانید هر دو شبکه نظارت تصویری کاملاً جدید را جمع کنید و یک سیستم موجود را مجدداً نصب کنید. اگر ما در مورد شبکه آنالوگ صحبت می کنیم ، شما مجبور به جایگزین کردن زیرساخت های کابل هستید. در همان زمان ، کیفیت تصویر به طرز چشمگیری افزایش می یابد. و هرچه دوربین های بیشتری در شبکه وجود داشته باشد ، جزئیات بیشتری را می توانید بدست آورید. تعداد دستگاه های موجود در سیستم به پارامترهای DVR بستگی دارد.

دستگاه ضبط داهوا

Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )