هزینه نصب دوربین مداربسته

قیمت نصب دوربین مداربسته

هزینه نصب دوربین مداربسته

هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟ بهترین مارک دوربین مدار بسته چه نوع دوربینی است؟ قیمت نصب دوربین مداربسته در منزل و ساختمان چقدر است؟

هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟

اگر نمی دانید هزینه نصب دوربین مدار بسته چقدر است ، اجازه دهید این وبلاگ راهنمای شما باشد. در مقاله من در مورد بسیاری از ویژگی هایی که می تواند در هزینه نصب دوربین مداربسته و نقل قول هایی که دریافت می کنید تأثیر بگذارد ، بحث و گفتگو خواهم کرد ، بنابراین اگر یک بودجه در ذهن داشته باشید یا چند نقل قول جمع آوری کنید ، این ممکن است به شما کمک کند. قادر خواهید بود تفاوت بین قیمتهای دریافت شده را مشاهده کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، زیرا این وبلاگ به بهترین وجه توصیف می کند که دوربین مدار بسته یکی از مواردی است که قیمت ها می توانند به طور چشمگیری بین نصب ها متفاوت باشند ، اما این به شما کمک می کند که نقل قول های دریافت شده را رمزگشایی کنید.

هزینه نصب دوربین مداربسته به چه مواردی بستگی دارد؟

دوربین های مدار بسته که شما انتخاب می کنید می تواند تفاوت زیادی بین هزینه نصب دوربین مداربسته شما ایجاد کند. مشخصات بسیار زیادی با دوربین بسیار زیاد است ، اما موارد اصلی را در اینجا پوشش خواهم داد:

دوربین های مدار بسته داخلی / در فضای باز هزینه نصب دوربین مداربسته

فقط دوربین های داخلی تمایل دارند که نسبت به فضای باز کمی ارزان تر باشند. دلیل این امر آن است که برای ضد آب بودن نیازی به توجه نیست زیرا دوربین های داخلی در معرض پاییز اصلی و هوازدگی قرار نخواهند گرفت. همچنین باید این را در نظر داشته باشید که وقتی یک دوربین بیرونی در ساختمان نصب می شود که معمولاً به جعبه اتصال یا پایه دوربین احتیاج دارید که کابل دوربین مدار بسته وصل شود که تجهیزات ضبط شما را به خود دوربین وصل می کند تا در برابر آب باران و هوازدگی محافظت کند. این به طور معمول می تواند کمی هزینه اضافی مواد را به نصب دوربین مدار بسته شما اضافه کند.

وضوح و کیفیت تصویر

کیفیت تصویری که دوربین ها قادر به نمایش هستند می توانند هزینه نصب دوربین مدار بسته شما را به طرز چشمگیری تغییر دهند. قطعنامه ها به طور معمول در دوربین های آنالوگ در مگاپیکسل (MP) یا TVL ارائه می شوند ، اما بیشتر دوربین های آنالوگ که این روزها نصب می کنیم در MP نیز نمایش داده می شوند. در سال های اخیر تغییرات چشمگیری در هزینه نصب مدار بسته مشاهده شده است و بسیاری از سیستم هایی که ما نصب می کنیم می توانید یک دوربین 5 مگاپیکسلی را برای نه بیشتر از 3MP یا 2MP بدست آورید.

جهت اطلاع از قیمت هر یک از محصولات کلیک کنید.

برای مرجع شما HD کامل (1080p) معادل 2MP است که می تواند تصاویر بسیار واضح باشد ، 4K که تصاویر کریستالی شفاف است در حدود 8MP است. انتظار دارید هزینه بیشتری برای دوربین های مدار بسته که قادر به تصویر 4K هستند بپردازید

انواع دوربین مداربسته و هزینه نصب دوربین مداربسته

نوع واقعی دوربینی که شما انتخاب می کنید نیز روی نرخ نصب دوربین مدار بسته شما تأثیر خواهد گذاشت. در اینجا برخی از انواع اصلی دوربین وجود دارد.
دوربین های دام:

اینها رایج ترین دوربین های مدار بسته است که ما نصب می کنیم. یک دوربین دام شبیه به شکل نیمه کره خواهد بود. اینها برای نصبهای مرتب عالی هستند و هنگام نصب می توان دیدن 100٪ در کدام جهت را مشخص کرد دشوار است.

دوربین های مداربسته بولت

هزینه نصب دوربین مداربسته

انواع دوربین مداربسته

 دوربین های بولت:

شاید یک دوربین بولت از همه نوع دوربین های مدار بسته قابل تشخیص باشد. خود لنز دوربین به بدنه بلند و پایه وصل شده است. مدل های بولت و دام معادل با وضوح مشابه ، اندازه لنز و غیره به طور معمول بسیار مشابه خواهند بود

دوربین های مداربسته PTZ

یک دوربین PTZ که مخفف تابه ، شیب و زوم است ، نسبت به دوربین های عادی هزینه قابل توجهی دارد. این بدان دلیل است که چیزهای بیشتری برای آنها وجود دارد. اگر بخواهید خود قادر به چرخش و حرکت تصویر دوربین باشید ، می خواهید یک دوربین چرخشی نصب کنید. بیشتر دوربین های PTZ به شما امکان می دهند تا تصاویر را بزرگتر کنید تا جزئیات بیشتری در فاصله مشاهده کنید. معمولاً دوربین های چرخشی فقط در مکان های تجاری مانند مراکز خرید و املاک تجاری نصب می شوند که کارمندان امنیتی دوربین را در یک اتاق امنیتی کار می کنند اما سال های اخیر و کاهش قیمت نصب دوربین های مدار بسته شاهد بوده ایم که از نظر مقرون به صرفه برای نصب های دوربین مدار بسته خانگی و خانگی بسیار مناسب تر است.

دوربین های مدار بسته را تبدیل کنید

انواع مختلفی از دوربین های مخفی وجود دارد. شما برخی از موارد بارز آن مانند دوربین های چشم ماهی را لزوماً دوربین های مخفی نیستیم بلکه فوراً به عنوان دوربین های مدار بسته قابل تشخیص نیستیم. انواع دیگری از مدلهای لایک نیز وجود دارد که به گونه ای طراحی شده اند که مانند سنسورهای PIR در گوشه اتاقها و سایر مدلها نصب می شوند که تفاوت در آنها بسیار متفاوت است. دوربین های مخفی از نظر هزینه می توانند بسیار متفاوت باشند ، بنابراین اگر به نصب دوربین مدار بسته مخفی علاقه دارید باید این را در نظر بگیرید.

دوربین مدار بسته آنالوگ بهتر است یا دوربین مداربسته تحت شبکه

دو نوع اصلی سیستم های دوربین مدار بسته وجود دارد. اینها سیستم های دوربین مدار بسته IP است که یک سیستم دیجیتالی است و به کابل های داده متصل می شود و می تواند با شبکه های رایانه ای و سیستم های CCTV آنالوگ که تقریباً طولانی تر بوده و با کابل کواکسیال کار می کند ، مشابه کابل های مورد استفاده برای سیستم های تلویزیونی نیست. دوربین مدار بسته IP دارای مزایای بسیاری نسبت به سیستم های آنالوگ مانند افزایش کیفیت تصویر ، امنیت و توانایی اضافه کردن مقادیر زیادی دوربین است.قیمت دوربین مداربسته و هزینه نصب دوربین مداربسته

با این حال ، اکثر سیستم های آنالوگ این روزها HD-TVI خواهند بود که وضوح تصویر تقریباً مشابه را امکان پذیر می کند. ما می توانیم یک دوربین 12 مگاپیکسلی HD-TVI را نصب کنیم که فراتر از 4K است. IP معمولاً هزینه بیشتری نسبت به سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ خواهد داشت ، زیرا دوربین و تجهیزات ضبط هر دو هزینه بیشتری دارند.

DVR / NVR کدام بهتر است ؟

DVR و NVR تجهیزات ضبط در جایی است که دوربین مدار بسته معمولاً تنظیم می شود و ضبط ها مشاهده و ذخیره می شوند. سیستم های دوربین مدار بسته آنالوگ از ضبط کننده فیلم های دیجیتال (DVR) استفاده می کنند و سیستم های IP از ضبط کننده فیلم های شبکه (NVR) استفاده می کنند. انواع مختلفی وجود دارد و در اینجا برخی ملاحظاتی وجود دارد که هنگام مقایسه نقل قول های دوربین مدار بسته و تخمین های دوربین مدار بسته باید آنها را تأیید کنید.

DVR / NVR چند کانال دارد

کانال موجود در NVR یا DVR تعداد دوربین هایی است که می توان به آن تجهیزات ضبط اضافه کرد. NVR با توجه به این واقعیت که دوربین ها فقط نیاز به اتصال به شبکه دارند ، می توانند حجم بسیار بیشتری از دوربین ها را ارائه دهند ، در حالی که دوربین های آنالوگ باید به DVR متصل شوند. برخی از NVR اجازه می دهد تا تعداد cameras x دوربین متصل به مستقیم NVR باشد ، زیرا بسیاری از آنها سوئیچ POE داخلی نیز دارند که امکان اتصال دوربین ها به NVR را فراهم می کند و از همه کابل های Cat5 یا Cat6 استفاده می کند. DVR معمولاً با 4،8 ، 16 و 32 کانال در دسترس است. اگر به دوربین مداربسته بیش از این احتیاج دارید ، یا باید یک DVR دوم نصب کنید یا به جای آن یک سیستم دوربین مدار بسته IP نصب کنید. بدیهی است ، هر چه کانال DVR یا NVR شما گرانتر باشد ، سیستم دوربین مدار بسته شما بیشتر خواهد بود.

اندازه / ظرفیت دیسک سخت

هرچه کیفیت دوربین مدار بسته شما بیشتر باشد ، دوربین های بیشتری که به آن وصل می شوید و تعداد روزهایی که می خواهید بتوانید به عقب برگردید و مشاهده کنید ، همگی بر روی ظرفیت هارد دیسک مورد نیاز شما تأثیر می گذارد. هرچه رزولوشن دوربین بیشتر باشد اطلاعات بیشتری که باید ذخیره شوند نیز وجود دارد. با نصب دوربین های مدار بسته ما در Sussex ، هدف ما این است که حداقل 30 روز فیلمبرداری دوربین مدار بسته را با سیستم در سابقه مداوم به مشتری ارائه دهیم قیمت دوربین مداربسته و هزینه نصب دوربین مداربسته

هزینه نصب دوربین مداربسته

اگر می خواهید در نصب دوربین مدار بسته خود مقداری پول صرفه جویی کنید ، چند نکته وجود دارد که می توانید برای حفظ ظرفیت هارد درایو خود و در نتیجه نیاز به هارد دیسک کوچکتر انجام دهید. این دوربین ها را فقط برای ضبط حرکت تنظیم کرده اید. این واقعاً می تواند زمان ضبط DVR / NVR شما را تنها با ضبط کردن روی سیستم خود در صورت وجود فعالیت در تصاویر دوربین افزایش دهد. تغییر روش فشرده سازی ضبط نیز می تواند برای حفظ فضای هارد دیسک مورد استفاده قرار گیرد. آخرین نسخه H.265 + است که می تواند در ذخیره سازی از دوربین های مدار بسته شما واقعاً ذخیره کند. گزینه دیگری که در اختیار دارید تغییر نرخ فریم ضبط است ، هرچه این مقدار کمتر باشد فضای کمتری لازم خواهد بود و این کیفیت کیفیت تصاویر ضبط شده شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، بنابراین توصیه می کنم ابتدا از تکنیک های دیگر استفاده کنید.

به طور معمول ، ما با استفاده از چند دوربین 5 مگاپیکسلی ، یک هارد 2TB را روی دستگاه های دوربین مدار بسته داخلی خود نصب می کنیم که به طور معمول در حدود 85 پوند مالیات بر ارزش افزوده را برای هزینه DVR اضافه می کند. برای اینکه ایده ای راجع به هزینه جایگزینی هارد دیسک 3TB بدست آورید ، 105 VAT + مالیات بر ارزش افزوده ، 135 VAT 4TB + مالیات بر ارزش افزوده اضافی ، 200 6 6TB + مالیات بر ارزش افزوده تقریبی اضافه خواهید کرد. و 8TB حدود 250 پوند + مالیات بر ارزش افزوده.

شما می توانید در اینجا مشاهده کنید که این می تواند بهای بسیاری از هزینه های نصب دوربین مدار بسته شما را تحت تأثیر قرار دهد ، بنابراین توصیه می کنم هنگام جمع آوری قیمت های دوربین مدار بسته که بررسی می کنید هارددیسک از چه سایتی برای شما استفاده کرده اند ، بنابراین یک مقایسه عادلانه داشته باشید.

دوربین مدار بسته تجاری یا مسکونی

این که آیا شما یک دوربین مدار بسته در یک ملک تجاری یا مسکونی نصب خواهید شد ، مطمئناً برهزینه نصب دوربین مداربسته یا نصب دوربین مدار بسته تأثیر می گذارد. این به این دلیل است که بیشتر خواص تجاری معمولاً انتظارات بالاتری از سیستم دوربین مدار بسته دارند و نصب آن نیز معمولاً دشوار خواهد بود. کامل. بنابراین ، مواردی که قبلاً در این وبلاگ ذکر شده است مانند دوربین های با وضوح بالاتر ، سیستم های IP CCTV ، حجم زیاد دوربین ، دوربین های تخصصی مانند دوربین های گردان و ضبط بالاتر DVR / NVR بسیار بالاتر خواهد بود و بر قیمت دوربین مدار بسته تأثیر می گذارد.

اندازه ساختمانها و به سختی نصب روی ساختمانهای تجاری نیز بین خواص تجاری بسیار بیشتر از خاصیت های داخلی و مسکونی بسیار متفاوت است. در مورد خواص تجاری بزرگ غیر معمول نیست که صاحبان انتظار داشته باشند که نصب دوربین مدار بسته در خارج از ساعات کاری معمولی ، گاهی اوقات شبانه انجام شود.

اگر به نصب کنندگان دوربین مدار بسته خود نیاز دارید که ساعتها کار نکنند ، عادلانه است که بگوییم این هزینه مبلغ نسبتاً بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت. همچنین این مسئله وجود دارد که کاغذهای مورد نیاز بیشتری برای تأسیسات تجاری دوربین مدار بسته فراهم شود ، غیرقانونی نیست که انتظار داشته باشید نقشه های شماتیک ، ریسک ها و بیانیه های روش را تهیه کنید و غیره که به تنهایی عصا مقدار کمی از زمان را به کارهای دوربین مدار بسته اضافه می کند.

دلایل دیگری نیز وجود دارد که چرا سیستم های دوربین مدار بسته تجاری می توانند مبلغ نسبتاً بیشتری را بپردازند ، مانند جایی که دوربین ها باید نصب شوند. اگر دوربین های شما نیاز به نصب بالا دارند و نیاز به استفاده از تجهیزات مخصوص دسترسی مانند گیرنده های گیلاس دارند ، چیزی که به ندرت در سیستم های دوربین مدار بسته خانگی مورد نیاز است. این نیز بر نقل قول های دوربین مدار بسته شما تأثیر می گذارد.

از آنجا که سیستم های دوربین مدار بسته داخلی تمایز زیادی بین نصب ها ندارند ، ما بسته های نصب دوربین مدار بسته خانگی ما را بر اساس تعداد دوربین مورد نظر خود داریم. ما نمی توانیم با اکثر نصب های تجاری دوربین مدار بسته تجاری این کار را انجام دهیم.

کیفیت تجهیزات دوربین مدار بسته

کیفیت مواد بدیهی است که بر هزینه نصب دوربین مداربسته و قیمت دوربین مدار بسته دریافتی شما تأثیر می گذارد. این روزها کیت های دوربین مدار بسته ارزان قیمت زیادی در بازار وجود دارد که خاتمه سخت کابل ها را می گیرد و نیازی به ابزار خاصی ندارد. اگرچه آنها نصب را به مراتب آسان تر می كنند ، اما هنوز كسی را پیدا نمی كنم كه کیفیت “حرفه ای” را در نظر بگیرم. همچنین تجهیزات چینی ارزان قیمت زیادی در بازار وجود دارد که می توانید از این کار جلوگیری کنید.

هنگام جمع آوری نقل قول های خود ، از نصاب دوربین مدار بسته خود بخواهید سازنده تجهیزات نصب شده را مشخص کند. مارک خوبی که اکثر نصب کننده های دوربین مدار بسته و نه تنها ما این روزها از آن با نام Hikvision و این تولید کننده استفاده می کنیم که خوشحال می شویم توصیه کنیم. پشتیبانی فنی این شرکت نیز در رده دوم قرار دارد و بیشتر تجهیزات با ضمانت خوبی همراه هستند جهت اطلاع از هزینه نصب دوربین مداربسته و قیمت دوربین مداربسته با مالکت تماس بگیرید.

مانیتور یا نه

برای تماشای دوربین مدار بسته خود لزوماً نیازی به مانیتور ندارید. در نصب های داخلی ما اغلب برای امنیت ، DVR ها را در یک مکان امن مانند درون لوپ ها نصب می کنیم که اگر یک متجاوز تاکنون دسترسی به ملک را داشته باشد ، احتمال ترک آنها وجود دارد. با DVR و ضبط های شما متعاقباً کاهش می یابد. در دنیای ایده آل یک مانیتور به همراه DVR نصب می شود ، اما با توجه به اینکه افراد غالباً در سکوهای خود وارد نمی شوند ، یک مانیتور نصب می شود ، زیرا دوربین مدار بسته را می توان در تلفن های هوشمند ، رایانه لوحی و رایانه های شخصی مشاهده کرد.

همچنین بسیاری از افراد داخلی مانند اتصال DVR به تلویزیون خود به گونه ای هستند که می توانند به عنوان مانیتور مورد استفاده قرار گیرند. به همین دلیل ، ما اجازه نصب مانیتورهای داخلی دوربین مدار بسته خود را نمی دهیم و اگر مورد نیاز باشد هزینه بیشتری را برای این کار هزینه می کند.

نصب و راه اندازی تجاری دوربین های مدار بسته تجاری از این نظر متفاوت است زیرا ما معمولاً در همه نصب ها قیمت مانیتور جدید را می خواهیم ، همچنین می خواهیم محفظه قفل ایمن را که خود DVR در آن قرار می گیرد ، فراهم کنیم تا اطمینان حاصل شود که نصب مطابق با قانون حمایت از داده است. که می تواند چند صد پوند به هزینه نصب دوربین مداربسته اضافه کند. بسیاری از سیستم های دوربین مدار بسته بزرگ همچنین به بیش از یک مانیتور احتیاج دارند ، بنابراین همه اینها می توانند اضافه کنند و تفاوت چشمگیری در هزینه نصب دوربین مدار بسته شما ایجاد کنند.

شركت های مدار بسته ثبت شده در مالیات بر ارزش افزوده

شما در حال حاضر آگاه هستید ، اما همه معامله گران مالیات بر خدمات خود مالیات بر ارزش افزوده نمی گیرند. این بدان معنا نیست که آنها هر کاری را غیرقانونی یا غیرقانونی انجام می دهند ، فقط این است که آنها دارای مالیات بر ارزش افزوده نیستند ، به این معنی که آنها نیازی به شارژ بالای مشتریان و مشتریان خود ندارند. این بدان معنی است که آنها نسبت به شرکتهای ثبت شده در مالیات بر ارزش افزوده که مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت می کنند ، در حال حاضر 20٪ اضافی ، مزیت قیمتی دارند.

ممکن است شما سؤال کنید که چرا برخی از شرکت های دوربین مدار بسته مالیات بر ارزش افزوده را پرداخت می کنند و برخی دیگر اینگونه نیستند. دلیل این امر آن است که تا زمانی که یک شرکت یا معامله گر به آستانه گردش مالی معینی برسید ، آنها باید از نظر قانونی مجبور به پرداخت شارژ مالیات بر ارزش افزوده مشتریان خود شوید. در حال حاضر سالانه حدود 80،000 پوند. این ممکن است به نظر برسد که ایده خوبی است برای یافتن شرکتی که مالیات بر ارزش افزوده برای صرفه جویی در هزینه های خود را پرداخت نمی کند ، اما باید اذعان کرد که با هزینه تجهیزات دوربین های مدار بسته ، دوربین ها ، تجهیزات ضبط و غیره هزینه های زیادی نمی برد هزینه نصب دوربین مداربسته و قیمت دوربین مداربسته چقدر است

برای رسیدن به آستانه مالیات بر ارزش افزوده اگرچه من نمی توانم درباره هر نصب کننده دوربین مدار بسته اظهار نظر کنم اما اگر آنها در فروش خود مالیات بر ارزش افزوده را شارژ نمی کنند ، به این معنی است که آنها نمی توانند بسیاری از نصب های دوربین مدار بسته را تکمیل کنند ، بنابراین قبل از شلیک سرویس های خود و استفاده از نقل قول آنها به عنوان مقایسه ، به این امر توجه داشته باشید. برای هر نقل قولی که در آینده دریافت خواهید کرد که احتمالاً شامل مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود.

جهت اطلاع از قیمت پکیج دوربین مداربسته و هزینه نصب دوربین مداربسته با ما تماس بگیرید ما پاسخگوی شما از 8 صبح الی 12 شب هستیم.

0912-938-9225

0910-851-5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )