نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

دوربین مداربسته مخفی کوچک

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل و فروش انواع دوربین مداربسته مخفی در فروشگاه دوربین مداربسته مالکت :

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل و مزایای دوربین مداربسته در سالهای گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است. این به عنوان محافظت برای هر خانه ، مشاغل و یا هر تاسیسات است. استفاده از دوربین های امنیتی مانند بررسی های اخیر دوربین های امنیتی  ، دفاع از هرگونه املاک را افزایش می دهد.

خرید دوربین مداربسته در حال حاضر بخشی از اولویت های منزل یا تجارت است. این نوعی محافظت از خانه و دارایی های آن در برابر متجاوزان است. بنابراین ، نظارت بر سایر افراد مانند پرستار بچه ها ، بچه نگهدارها ، استراحت احتمالی و موارد مشابه.

با این وجود ، به همان اندازه که نصب مواد امنیتی در هر قسمت از خانه شما مزایای زیادی دارد ، مخفی کردن دوربین می تواند برای بسیاری از افراد مشکل ساز باشد.

افرادی که می توانند دوربینی را مشاهده کنند که بر روی آنها نظارت داشته باشد ، بیشتر احتمال دارد که اقدامات ناپسند خود را متوقف کنند یا این کار را متفاوت از آنچه فکر می کنند غیرقابل تصور باشند انجام دهند.

آیا از گرفتن و نصب دوربین مخفی کوچک در منزل خود هیجان زده هستید؟ در اینجا توصیه های ما را بخوانید.


  جهت اطلاع بیشتر درباره این محصول کلیک کنید.


جهت اطلاع بیشتر درباره این محصول کلیک کنید.


دوربین مداربسته لامپی جهت اطلاع بیشتر درباره این محصول کلیک کنید.


اگر هنوز هم می خواهید به بدی ها ، افراد غیر قابل اعتماد و رفتارهای آنها برسید ، در اینجا هک های ساده ای وجود دارد که می توانید هنگام نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل در نظر بگیرید:

8 نکته عالی در مورد چگونگی نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل خود در دید ساده!

1. یک کاور مورد تزئینی را روی دوربین خود قرار دهید

اگر دوربین امنیتی شما در خارج از خانه قرار دارد ، می توانید یک کاور تزئینی را روی آن قرار دهید.

به این ترتیب ، مردم این تصور را خواهند داشت که فقط یک قطعه زینتی در خانه شما است ، وقتی که در واقع ، آنها در حال ضبط آنها هستند. دوربین مخفی کوچک جاسوسی

این هک می تواند توجه را منحرف کند و حرکت هر یک از متجاوزان بالقوه را ثبت کند.

پنهان کردن مجدد اتصال اگر آنها آن را به عنوان یک دوربین دوربین نظارت در نظر نگیرند ، می توانید چهره واقعی آنها را ببینید که می توانید به عنوان مدرک در برابر مزاحمان احتمالی استفاده کنید.

دوربین مداربسته مخفی

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

2. آن را بر روی برخی از شاخه های درخت یا گیاه نصب کنید

دوربین هایی که بر روی درخت نصب شده اند ، یا هر گیاه که با برگ ها یا شاخه های دیگر پوشیده شده باشد ، می توانند توسط متجاوزان غافل شوند.

آنها معمولاً روی شکسته شدن در و یا پنجره متمرکز می شوند و فقط دوربین یا صفحه را برای دوربین های ممکن بررسی می کنند.

بنابراین ، آنها گمان نمی کنند که دوربین های امنیتی از خانه شما محافظت می کنند ، پس باید آن را در جایی نصب کنید که پوشیده باشد در حالی که برای نظارت بر تراس شما در همان زمان نیز کافی است.

این فقط برای مزاحمان نیست که بتوانید از این پوشش استفاده کنید. همچنین می توانید از این مسئله در کنار نوجوانان خود استفاده کرده و زمان دقیق ورود به خانه را بررسی کنید. همچنین در صورت شک و تردید می توانید از این کار با پیمانکاران خود استفاده کنید.

3. آن را در مکان بالاتر نصب کنید

اگر می خواهید اطمینان حاصل کنید که هیچ کس علاقه ای به نابود کردن ، حذف و یا سرقت دوربین مداربسته مخفی شما ندارد ، آن را در جای بالا نصب کنید. دوربین مدار بسته در سقف این گفت: مکان نباید توسط کسی قابل دسترسی باشد ، اما باید بتواند مواردی را که در اطراف اتفاق می افتد ضبط کند.

به این ترتیب ، شما مطمئن هستید که دوربین شما بی خطر است و خانه یا محل کار شما از هرگونه مزاحمی ایمن است.

دوربین مخفی کوچک

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

4- آن را در یک محفظه نگه دارید

چه نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل و محل کار خود انجام دهید ، بهتر است آن را در یک محوطه قرار دهید تا آن را در دید ساده پنهان کند.

به این ترتیب همچنین می توانید دوام و عمر آن را طولانی تر کنید زیرا از آن در برابر آب و هوا یا فصول مختلف محافظت می کنید.

آن را در یک جعبه بافت ، در یک ساعت زنگ دار ، در یک گلدان یا هر جای دیگر که مردم به این دوربین گمان نمی کنند ، نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که هنوز هم می تواند کار را انجام دهد در حالی که به این ترتیب نگه داشته می شود. مرتباً آن را بررسی کنید تا ببینید آیا هنوز در جای مناسب خود قرار دارد یا خیر

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

دوربین مداربسته مخفی

5. آن را بر روی دیوار سوار کنید

نظارت بر دیوار این رایج ترین مکان برای دوربین های امنیتی است.

اگر می خواهید آن را برای دیگران چندان آشکار نبینید ، پس رنگ دوربین را با دیوار مطابقت دهید.

اطمینان حاصل کنید که تمام پیچ ها به درستی نصب شده اند ، بنابراین قرار دادن دندان در دوربین یا سرقت شخصی برای آن دشوار خواهد بود.

6. آن را در زیر سقف مخفی کنید

سقف می تواند مکانی مناسب برای سوار کردن و نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل شما باشد. در حالی که این مکان بسیار مرتفع است ، بسیاری از افراد هنگام ورود به هر خانه یا یک خانه به بالا نگاه نمی کنند.

به این ترتیب مطمئن باشید که نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل شما وظیفه خود را انجام می دهد در حالی که شما همچنین به کیفیت و طول عمر آن اهمیت می دهید

7. آن را پشت هر پنجره شیشه ای قرار دهید

مشاغل ، به ویژه بانکها معمولاً از این تکنیک استفاده می کنند. آنها به دنبال پنجره های شیشه ای رنگی می شوند و دوربین را در آنجا نصب می کنند تا بتوانند دوربین مدار بسته در پشت شیشه هایی را که خارج از محل کار به طرز عجیبی به نظر می رسند یا عمل می کنند ، نصب کنند. دوربین مخفی کوچک جاسوسی

به این ترتیب ، می توانید هرگونه حادثه نامناسب را برای وقوع پیشگیری کنید.

علاوه بر این ، با شواهد کافی ، می توانید در مورد یک عمل غیرمعمول که توسط دوربین امنیتی خود مشاهده کرده و به اسارت گرفته اید ، به پلیس و تیم امنیتی اطلاع دهید.

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

دوربین مداربسته مخفی

8. از دوربین مداربسته بی سیم استفاده کرده و آن را با بافت مونتاژ کنید

اگر می خواهید به راحتی مخفی کردن دوربین خود را در دید ساده ، پس باید یک بی سیم خریداری کنید.

به این ترتیب ، هیچ مشکلی در رابطه با پریز برق ، مخفی کردن کابل ها و موارد مشابه نخواهید داشت.

در صورت نیاز به راحتی می توانید دوربین را در مکان مورد نظر خود جابجا کنید. بنابراین ، در مقایسه با سایر دوربین های سیمی موجود در بازار ، جابجایی آن نیز ساده تر خواهد بود.

چالش های مخفی کردن و نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

مخفی کردن یک دوربین و نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل باید به خوبی برنامه ریزی شده و خوب فکر کند. این یک نیاز امنیتی است که نیاز به توجه و بینش زیادی دارد. این اولین قدم به منظور حمایت از منزل یا شغل خود برای حمایت کامل از آنچه مورد نیاز است ، می باشد.

بسیاری از افراد ممکن است فکر میکنند نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل و مخفی کردن یک آن بسیار دشوار است. البته چالش هایی وجود خواهد داشت ، اما همیشه باید به اندازه ، کارکرد و رنگ دوربین مداربسته خود فکر کنید زیرا هنوز به جایی که ترجیح می دهید سوار شوید بستگی دارد.

برخی از چالش هایی که ممکن است با آن روبرو شوید عبارتند از:

 • تغییر در وضعیت هوا یا هر فصلی که ممکن است باعث خسارت دوربین شما شود.
 • متجاوزانی که در شکستن و از بین بردن دوربین امنیتی شما متخصص هستند.
 • وای فای یا محل اتصال شما به محل کار یا محل کار شما برای فعال کردن دوربین.
 • در دسترس بودن متخصصان برای مشورت هنگام نصب دوربین شما. و ،
 • انتخاب بهترین مکان برای نصب آن.

این چالش های گفته شده به راحتی قابل حل است. با این وجود ، هر زمان که می خواهید یک دوربین مداربسته تهیه کنید ، باید با یک متخصص دوربین مداربسته مشورت کنید. این بدین ترتیب است که می توانید مراحل اساسی را هنگام انجام مراحل نصب و بررسی انجام دهید و درنهایت در مورد نحوه استفاده از دوربین گفته شده آموزش دهید.

دوربین های امنیتی در اندازه و قیمت های مختلف عرضه می شوند. بسته به بودجه شما یا سطح امنیتی که نیاز دارید ، یک دوربین مناسب برای شما وجود دارد. اگر در حال خرید یک شغل هستید ، کمی ارتقاء در بسته ارزش آن را دارد زیرا می تواند در صورت فعالیت غیرمعمول ، آلارم ، روشنایی را تنظیم کند یا حتی با شما تماس بگیرد.

چرا باید دوربین مداربسته خود را مخفی کنید

دوربین مداربسته مخفی

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

مخفی کردن یک دوربین ضروری است ، به خصوص اگر می خواهید آن را از مزاحمان محافظت کنید و می خواهید از آن به عنوان نظارت استفاده کنید. به این ترتیب باید در نظر بگیرید که آن را در مکانی بی خطر قرار دهید و برای همه بی توجه باشد.

بسیاری از افراد ممکن است استدلال کنند که دوربین مداربسته مخفی کوچک و نصب آن می تواند مانع یا نقض حریم خصوصی آنها باشد. در اصل ، دارندگان دوربین نیز باید از حقوق متفاوتی که با داشتن یک دوربین امنیتی در ارتباط است ، بدانند.

هیچ فیلم یا فیلم نباید بدون دلیل معتبر و درخواست رسمی از هر شکایت منتشر شود. قطعه ضبط شده توسط دوربین امنیتی به عنوان مالکیت معنوی عمل می کند که باید تا حد ممکن محرمانه نگه داشته شود. مالکان همچنین باید بدانند که در رابطه با افشای هر کسی که در این فیلم گرفتار است ، روند موقت وجود دارد.

هرگونه فعالیت غیرمعمول که توسط دوربین گرفته شده است باید برای تحقیقات رسمی به پلیس راه داده شود. تا حد امکان ، موضوعات ظریف و سایر شکایات ضبط شده نباید بدون معاینه قبلی در رسانه های اجتماعی ارسال شود و از مشاوره متخصصان استفاده شود.

به این ترتیب ، به شما اطمینان داده می شود که به عنوان یک مالک ، شما هیچ حقی را نقض نمی کنید. علاوه بر این ، در صورت وجود فعالیت های مشکوک ، پلیس یا ماموران امنیتی می توانند در اسرع وقت به آن مراجعه کنند.

نکاتی که باید هنگام نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل باید به خاطر بسپارید

در داشتن دوربین و مخفی کردن آن ، باید به یاد داشته باشید:

 1. کیفیت دوربینی که از آن استفاده می کنید. برخی از دوربین ها نمی توانند گرما و هوای سرد را تحمل کنند. اگر دوربینی ازخارج از امكانات خود دوربینی نصب می كنید ، اطمینان حاصل كنید كه دوربینی را انتخاب كنید كه از نوع كلی هوا باشد.
 2. اجازه بخواهید اگر در یک ساختمان ، آپارتمان یا آپارتمان زندگی می کنید ، توصیه می شود که قبل از نصب دوربین مداربسته ، ابتدا از صاحبخانه خود مجوز بخواهید. به این ترتیب ، شما در حال نقض قوانین و مقررات ساختمان نیستید.
 3. نوع دوربین را بر اساس نیاز خود بررسی کنید. همه دوربین ها یکسان نیستند ، تا اطمینان حاصل کنید که قبل از خرید دوربین امنیتی ، از شرایط مناسب در ذهن خود برخوردار شوید.
 4. عاقلانه انتخاب کنید. برای خرید دوربین عجله نکنید. هر دوربین را از صمیم قلب بشناسید و جوانب مثبت و منفی آن را ببینید. انجام این کار می تواند شما را از خرید دوربین هایی که در واقع نوع شما نیستند جلوگیری کند و در دراز مدت نمی تواند به خوبی به شما خدمت کند.
 5. پوشش را در نظر بگیرید. اگر در حال انتخاب دوربین امنیتی هستید ، پوشش یا دامنه مورد نظر خود را برای پوشش در نظر بگیرید.
 6. یک مارک خوب را انتخاب کنید. برندها به دلایل معتبر ، قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند. برخی این کار را بهتر از سایرین انجام می دهند و بیشتر اوقات انبارهای مختلف نیروگاه و کنترل کیفیت دارند. مارک های خوب موجود در بازار حتما محصولی با کیفیت عالی را ارائه می دهند که مطمئناً ارزش پول و تلاش شما را دارد.
 7. از یک متخصص یا تهیه کننده سوال کنید. اگر با دوربینی که می خواهید به دست بیاورید شک دارید ، از یک حرفه ای سؤال کنید. تهیه کنندگان در زمینه دوربین مدار بسته یا شرکت های دوربین مدار بسته آموزش دیده اند تا به سؤالات مشتریان پاسخ دهند و از جزئیات مختلف دوربین مداربسته آگاهی دارند. آنها بهترین افرادی هستند که در مورد دوربین های امنیتی استعلام می کنند زیرا آنها می دانند براساس نیاز شما چه چیزی می تواند بهترین باشد.

توصیه ها

نصب دوربین مخفی

نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل

موارد زیادی وجود دارد که هنگام خرید و نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل خود باید به آنها توجه کنید.

با این وجود ، یک مورد که باید در مورد آن بدانید ، عواملی است که چگونه دوربین گفته شده می تواند به شما بهتر و برای یک دوره طولانی خدمت کند.

اگر قصد دارید خانه خود را به روز کنید یا آن را نوسازی کنید ، در نظر بگیرید که چگونه دوربین امنیتی برای شما بسیار مفید خواهد بود. به این ترتیب ، شما می توانید بهترین نصب دوربین مداربسته مخفی مناسب را بر اساس آن الزامات انتخاب کنید.

همانطور که گفتم ، عجله نکنید. اگر برای تصمیم گیری در مورد خرید نیاز به زمان بیشتری دارید ، پس این کار را انجام دهید.

دوربین ها به ویژه دوربین هایی که برای اهداف نظارتی هستند ارزان نمی شوند. بنابراین ، دانستن جوانب مثبت و منفی آن و سایر کارهایی که می تواند انجام دهد ، می تواند زندگی شما را آسان تر کند.

قبل از نصب ، اطمینان حاصل کنید که می توانید تمام مجوزهای لازم را برای دوربین پردازش کنید. چنین مجوزهایی از بروز هرگونه مشکلی در موجر یا ملکی شما جلوگیری می کند.

همچنین ، اطمینان حاصل کنید که در مورد دوربین ، در درجه اول برای دوربین های غیر بی سیم ، مقرراتی وجود دارد.

سرعت اتصال اینترنت را در صورت اتصال wi-fi یا اتصال LAN در نظر بگیرید. این تضمین می کند که فیلم ها به شکلی خوب ، شفاف و روشن نگه داشته می شوند ، به خصوص برای موارد خاص که مورد نیاز یا حل آنها هستند.

حداقل سه مارک بزرگ و واحدی را که فکر می کنید برای شما مفید خواهد بود ، ذکر کنید. سپس هر سه را با هم مقایسه کنید تا ببینید بهترین چیز کدام است. انجام این کار می تواند بر اساس نیاز ، بودجه ، مدل یا نوع دلخواه شما در فیلتر کردن موارد کمک کند.

جهت مشاوره در زمینه نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل و خرید دوربین مداربسته با ما تماس بگیرید ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم.مشاوره و بازدید رایگان

0912-938-92-25

0910-851-51-95

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )