بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته

کیفیت ترین دوربین مدار بسته

بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته

بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته باید دارای چه مشخصه ای باشد! درباره مشاوره در زمینه خرید و راهنمایی در زمینه خرید بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته با کارشناسان مالکت تماس بگیرید.مشاوره رایگان

(قطعنامه یک عامل مهم تصمیم گیری هنگام خرید دوربین امنیتی است. دوربین های امنیتی با وضوح مختلف وجود دارد و هر کدام کیفیت فیلم و تصویر متفاوتی ارائه می دهند.)

کیفیت دوربین مداربسته عاملی است که بیشترین توجه را از طرف خریداران مشاهده می کند. متأسفانه ، این همچنین جنبه ای دارد که هنگام بررسی سیستم امنیتی دوربین به خوبی درک نمی شود.

بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته

بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته

درباره کیفیت تصویر و وضوح تصویر بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته :

رزولوشن اساساً مقدار اطلاعات بصری است که توسط دوربین مداربسته ضبط می شود. وضوح با یک عدد اندازه گیری می شود. اگر تعداد رزولوشن زیاد باشد ، این بدان معنی است که دوربین قادر است اطلاعات بیشتری را به صورت بصری ضبط کند. این کیفیت فیلم و تصویر بهتری ارائه می دهد. اگر دوربین امنیتی از وضوح بالایی برخوردار باشد ، به شما امکان می دهد بدون تار شدن تصاویر ، تصاویر فید فیلم را زوم کنید.

در تکنولوژی دوربین های امنیتی تحولات زیادی دیده شده است. امروزه دوربین های امنیتی وجود دارند که وضوح 4k را با قیمت مناسب ارائه می دهند.

با این وجود ، آیا در واقع به وضوح بالای این مقدار بالا برای دوربین مداربسته برای منزل خود احتیاج دارید؟ دوربین های با وضوح بالاتر گران هستند و هزینه های لازم برای مدیریت و مدیریت آن نیز وجود دارد. همچنین به این دوربین به فضای دیسک سخت زیادی احتیاج خواهید داشت.

دوربین های امنیتی با وضوح پایین نیز وجود دارد. حتی ممکن است این موارد توصیه نشوند زیرا تصویری با کیفیت بسیار پایین ارائه می دهند. ایده این است که تعادل بین قیمت ، رزولوشن و نیاز شخصی شما حاصل شود.
تفاوت بین اعداد مختلف وضوح دوربین چیست؟

تفاوت بین رزولوشن 720p ، 1080p ، 1440p و 4k در پیکسل ها یا اندازه فیلم است که دوربین ارائه می دهد. 1080p در مقایسه با 720p تصویری بزرگ تولید می کند.

با این حال ، هنگامی که شما دو طرف را در مانیتور HD با صفحه گسترده مشاهده می کنید ، دیگر نمی توانید متوجه تفاوت شوید. این اتفاق می افتد زیرا هر دو دوربین نیاز حداقل وضوح مانیتور را برآورده می کنند. هر دو فیلم یکسان هستند و به شما امکان می دهند ویدیوی HD کاملاً شفاف را مشاهده کنید.

با این وجود ، ممکن است شخصی بخواهد دوربین را با وضوح بالاتر برای بزرگنمایی ویدیو خریداری کند بدون اینکه تصاویر تار شوند. این مورد در مواردی که می خواهید تصویر صفحه پلاک را بگیرید یا چهره را از راه دور بخوانید ، لازم است.
مشخصه بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته چیست ؟

وقتی می خواهید یک دوربین مداربسته انتخاب کنید ، به شما دوربین های با وضوح متنوع نشان داده می شود. دوربین های امنیتی 1440 p HD ، 1080p HD و 720p HD وجود دارد.

کیفیت HD یا کیفیت بالا زمانی است که فرمت وضوح تصویر می تواند تا 1280 * 720 برسد. این افزایش وضوح تصویری یا نمایش بیش از استانداردی است که قبلاً استفاده شده است.

720p به دوربین 1 مگاپیکسلی اشاره دارد و از وضوح تصویر 1280 * 720 استفاده می کند.
1080p تعریف بالاتری نسبت به 720p دارد و این وضوح تصویر 1920 * 1080 را ارائه می دهد. به 2 مگاپیکسل اشاره دارد و این با کیفیت Full HD مشخص شده است.
وضوح تصویر 1440p بسیار بالاتر از 1080p است و رزولوشن 2560 * 1440 را ارائه می دهد. این وضوح دوربین 4 مگاپیکسلی است. این دوربین به شما امکان می دهد حتی هنگامی که فیلم در جریان مستقیم قرار دارد ، تصاویری با وضوح تصویر بگیرید.

دوربین مداربسته HD دیگری در بازار وجود دارند که وضوح تصویری مانند 1.3mp ، 5mp ، 2.1 mp و غیره ارائه می دهند. تفاوت اصلی بین دوربین های امنیتی HD در وضوح آن و نتیجه ای که این رزولوشن ارائه می دهد وجود دارد.

بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته

بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته

مقایسه بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته :

دوربین امنیتی 1440p (4MP) بهتر از دوربین امنیتی 1080p (2MP) است. این از نظر تصویری که از آن گرفته شده است. دوربین امنیتی 1440p قادر به ضبط ویدئویی با کیفیت فوق العاده HD است و دو برابر جزئیاتی را ارائه می دهد که دوربین رزولوشن 1080p ارائه می دهد.

اگر می خواهید یک دوربین مداربسته خانگی را در خانه خود نصب کنید ، دوربین رزولوشن 1440p انتخاب خوبی است. این امر به ثبت هرگونه سرقت کمک می کند و شما قادر خواهید بود پلاک خودرو را ردیابی کرده و بتوانید چهره را به روشنی تشخیص دهید. این به شما امکان می دهد شواهد روشنی داشته باشید.

درست است که دوربین هایی که رزولوشن بالاتری دارند ، قیمت بیشتری دارند. با این حال ، اگر مقایسه کنید ، دوربین های امنیتی 4 مگاپیکسلی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه هستند و فقط کمی بالاتر از دوربین های 1080p هستند.
نتیجه  نهایی درباره بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته 

انتخاب بهترین وضوح دوربین امنیتی به نیازهای فردی بستگی دارد. اگر می خواهید از دوربین برای ضبط جزئیات استفاده کنید ، باید یک مورد خریداری کنید که وضوح بالایی داشته باشد.

اگر می خواهید دوربین مداربسته برای منزل خود کنید ، ممکن است جزئیات اضافی برای شما مفید نباشد. هنگام تصمیم گیری برای خرید دوربین مداربسته ، هزینه نصب دوربین مداربسته نیز یک عامل اصلی تعیین کننده است. اگر می خواهید دوربین امنیتی را در خانه نصب کنید ، دوربین 1440 p انتخاب خوبی است.

سطح خوبی از وضوح را ارائه می دهد و در عین حال قیمت خیلی تند ندارد.

جهت مشاوره در زمینه خرید دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته با متخصصان مالکت تماس بگیرید ما شما در انتخاب بهترین و با کیفیت ترین دوربین مدار بسته راهنمایی میکنیم.

پاسخگوی شما عزیزان از ساعت 8 صبح الی 23 شب هستیم.

0912-938-92-25

0910-851-51-95

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )