مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟

مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟

مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟

در یک نظرسنجی که اخیراً توسط  وب سایت مالکت انجام شده است ، قاطعانه اظهار داشت که دست کم 60 از 100 بار ، از سرقت و شکنجه جلوگیری شده است ، وقتی که افراد جنایتکار متوجه شدند که خانه مجهز به دوربین مداربسته چرخشی خانگی است.

این مسئله ما را به مهمترین سؤال سوق می دهد و این که هر صاحبخانه در مورد تهدیداتی که برای خانه اش واقعی است ، جدی است؟ در مقاله بعد ، ما درباره مواردی که صاحب خانه باید قبل از تأسیس سیستم امنیت خانه در آن مستقر باشد ، مشاجره می کند.

محصولاتی شاید دوست داشته باشید خرید کنید .

 

همچنین ، ما یک مطالعه دقیق و عمیق در مورد چگونگی برخورداری از نصب دوربین مخفی در منزل و در روزگار امروز انجام می دهیم. در ادامه بخوانید تا تمام آنچه را که می خواستید درباره بهترین امنیت خانه بدانید ، بدانید اما نمی دانید از چه کسی بپرسید.

امنیت خانه خود در برابر خطرات در الویت قرار دهید.

مزایای دوربین مداربسته

مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟

اگر به تأخیر انداخته اید و یا از تنظیم سیستم امنیتی منزل خود به تعویق نیافته اید یا به روزرسانی سیستم امنیتی فعلی خود را به تعویق انداخته اید ، به ما بگویید که هیچ چیز به طور بالقوه خطرناک تری از قرار گرفتن خود در معرض خطری که تمام مدت در کمین شماست وجود ندارد.مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟

پلیس تهران هر از گاهی درباره نیاز به امنیت خانه خود با دوربین هایی که نه تنها خانه شما را از وقوع آتش سوزی و سایر تهدیدات مانند آتش سوزی محافظت نمی کند بلکه به شما کمک می کند تا مجرمان از انتخاب خانه شما به عنوان بعدی خود جلوگیری کنند.
ارزيابي سيستم امنيتي شما يك امر اصلي است:

بسیاری از مردم درک نمی کنند که خطرات اطراف خود را واقع بینانه ارزیابی نمی کنند. پس از در نظر گرفتن میزان ریسک ، بودجه ای که می تواند اختصاص دهد ، در دسترس بودن شبکه و دسترسی محلی به فیلم ها ، یک سیستم ایمن باید در نظر گرفته شود. برای تعیین محل قرارگیری دوربین های بی سیم در موقعیت های استراتژیک باید ارزیابی صحیح از ورودی و همچنین نقاط خروج از خانه انجام شود.

در سالهای نوجوانی ، خانه هایمان را تغییر می دادیم. در آن زمان ، ما فقط سرویس امنیتی سیمی را تجربه کرده بودیم و به یاد می آورم والدینم برای دستیابی به سیستم از بین ببرند و سپس دوباره از سرویس خود برای مونتاژ آن در فرض جدید استفاده کنند. برای دیدن سیمهایی که در زیر تخته کف و فرشها و بعضی از دیوارها در حال عبور بودند ، بسیار دشوار بود.

اما با دوربین مداربسته بیسیم ، همه چیز تغییر کرده است.مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟

دوربین مداربسته بیسیم عملا هیچ سیم را در داخل و خارج از آنها اجرا نمی کنند. آنها با استفاده از فن آوری های ارتباطی پهن باند و کوتاه برد کار می کنند. به عنوان مثال ، Z Wave.

دوربین های بیسیم سیستم در جایی دارند که با استفاده از شبکه Wi-Fi که بصورت محلی در دسترس است با پنل کنترل ارتباط برقرار می کنند و به یک دستگاه هوشمند مانند رایانه لوحی رایانه ای ، رایانه ای یا تلفن هوشمند متصل می شوند که می توانند انتقال و ضبط را دریافت کنند.

 دوربین مداربسته بیسیم

مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟

دوربین های امنیتی بیسیم از مزیت صاحبان خانه است!مخصوصاً برای افرادی که مرتباً در حال حرکت هستند و اجاره دهنده آن هستند ، نصب دوربین مداربسته بیسیم بسیار آسان است. آنها حتی به خدمات یک متخصص نیز احتیاج ندارند. فقط لازم است که کتابچه راهنما را با دقت طی کرده و دستورالعمل های مربوط به کلمه را دنبال کنید. وولا! شما با موفقیت دوربین مداربسته چرخشی خانگی بیسیم را در کمتر از یک ساعت نصب می کنید! مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟
نصب این دوربین های آسان است.

هیچ سیم طولانی و دست و پا گیر برای قرار دادن و پنهان کردن در پشت سقف های کاذب و کفپوش های فرش شده وجود ندارد و از این رو قرار دادن دوربین های امنیتی بی سیم چنین درمانی است. آنها می توانند در هر مکانی که می خواهید قرار بگیرند و شما آماده هستید که فیلمهای ضبط شده را در دستگاه هوشمندی که انتخاب می کنید ، شروع کنید.

موضوع مرتبط: نحوه پیدا کردن دوربین مداربسته مخفی در منزل

دوربین های مداربسته بیسیم به هیچ منبع الکتریکی احتیاج ندارند:

دوربین های امنیتی سیم کشی به یک نقطه خروجی الکتریکی احتیاج دارند و برای انتقال سیگنال ها به دستگاهی که فیلم ها را می توان دید به شدت به کابل های ویدیویی متکی هستند. به عنوان مثال ، به لپ تاپ یا تلویزیون بگویید.دوربین مخفی کوچک

در حالی که دوربین های امنیتی بی سیم سیگنال ها را از طریق اینترنت یا هر شبکه بی سیم دیگر به دستگاه دریافت کننده انتقال می دهند که به نوبه خود آن را به دستگاه مشاهده منتقل می کند. فیلم ها همچنین می توانند برای مشاهده بعدی ذخیره و ذخیره شوند.
دوربین های امنیتی بی سیم نسبت به دوربین های سیمی ارزان تر هستند:

دوربین های بی سیم نسبت به سطل زباله مقرون به صرفه هستند و در صورت بیرون آمدن کالاهای جدید خریداری می کنند. همچنین نصب آنها بسیار آسان است و بعد از انتقال به مکان جدید ، مجدداً نصب مجدد می شوند.
اکنون برای محدودیت ها:

لازم به ذکر است که دوربین مداربسته بیسیم نیز محدودیت های خاص خود را در قالب محدوده ای دارند که می توانند به طور مؤثر آن را پوشش دهند. حداکثر دامنه ای که می توانند در آن پوشش دهند حدود 150 تا 200 متر است.

همچنین وقتی دیوارها و موانع فلزی زیادی برای مذاکره وجود داشته باشد ، سیگنال ها به خطر می افتد. شکست و بتن به طور بالقوه می تواند سیگنال را تضعیف کند. اگرچه برای بهبود و تقویت سیگنال می توان تکرار کننده های بی سیم اضافه کرد ، اما توجه شده است که یک دوربین امنیتی بی سیم به دلیل تداخل سایر دستگاه های بی سیم در مجاورت نمی تواند از پتانسیل مطلوب خود استفاده کند.

این امر به ویژه در ساختمان های آپارتمانی چالش برانگیز است ، جایی که بسیاری از خانه ها بیش از دو دستگاه بی سیم دارند که اغلب در همان باند پهن کار می کنند.مزایای دوربین مداربسته بیسیم چیست ؟

کمبود دیگر دوربین مداربسته بی سیم کوچک این است که نمی توان بیش از چهار دوربین با یک سیگنال نصب کرد. بنابراین یک خانه بزرگتر با نیازهای امنیتی جامع باید نسبت به دوربین مداربسته بی سیم سیستم سیمی را انتخاب کند.

جهت مشاوره دز زمینه خرید دوربین مداربسته و نصب دوربین مداربسته با متخصصان فروشگاه مالکت تماس بگیرید ما پاسخگوی شما عزیزان از ساعت 8 صبح الی 12 شب هستیم.

0912-938-9225

0910-851-5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )