نصب دوربین مداربسته در ساختمان

دوربین مداربسته در ساختمان

نصب دوربین مداربسته در ساختمان

نصب دوربین مداربسته در ساختمان مسکونی،تجاری،اداری و سوله های و کارگاه ها با بهترین قیمت توسط متخصصین مالکت .اگر قصد نصب دوربین مداربسته را دارید با ما تماس بگیرید ما دارای چندین سال تجربه در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته را دارا هستیم. و شما را در انتخاب و نصب بهترین دوربین مداربسته برای منزل و یا محل کارتان را یاری میکنیم. متخصصان مالکت با بازدید از پروژه شما بهترین دوربین مداربسته را با تو جه به محل به شما پیشنهاد میکنند.مشاوره و بازید رایگان است

ما در این مقاله 8 محل و نکته مهم را در هنگام نصب دوربین مداربسته در ساختمان به شما خواهیم گفت.

خوب است که خانه یا شغل خود را همیشه امن نگه دارید ، و نیازی نیست که شما وسایل بسیار با ارزش یا بسیار گران قیمت برای شما داشته باشد تا تدابیری برای ایمن سازی اموال خود در نظر بگیرید. دوربین های مداربسته می توانند به شدت از هر مقدماتی در خانه یا تجارت بهره مند شوند. با نصب دوربین مداربسته در ساختمان به شما کمک می کند تا از یک منطقه دلخواه در داخل خانه یا محل کار خود فیلمبرداری کند. برخی از دارندگان خانه که دوربین مداربسته در منزل نصب می کنند می توانند دوربین های مداربسته را به سیستم های هشدار دهنده در داخل خانه وصل کنند یا به مأموران امنیتی یا تماس های اضطراری هشدار دهند. در صورت بروز مشکلی ، فیلم را می توان در زمان ضبط یا بعد از آن تماشا کرد. در زیر هشت نکته اثبات شده برای اطمینان از نصب صحیح دوربین های مدار بسته  وجود دارد.

نصب دوربین مداربسته در مشاعات ساختمان

نصب دوربین مداربسته در ساختمان

1. یک دوربین مناسب برای وضعیت خود انتخاب کنید
تحقیق کنید و یک دوربین مدار بسته را انتخاب کنید که مناسب وضعیت شما باشد. امروزه بسیاری از دوربین های مدار بسته در بازار وجود دارد. برخی از دوربین ها متفاوت عمل می کنند و برای موقعیت های متنوع طراحی شده اند. بنابراین ، عاقلانه است که در مورد دوربین های مدار بسته موجود تحقیق کنید ، نوع وضعیتی که هر کدام برای آن طراحی شده اند و سپس یک دوربین مدار بسته را انتخاب کنید که برای وضعیت عجیب و غریب شما مناسب باشد. به عنوان مثال ، دوربین های تشخیص حرکتی وجود دارند که فقط هنگام شناسایی حرکت در داخل یا خارج از محل شروع به کار می کنند. علاوه بر این ، اگر ، به عنوان مثال ، در پی این هستید که فقط مزاحمان های ناچیز را بترسانید ، دوربین های مدار بسته آشکار کافی خواهد بود. اما اگر به صورت مخفیانه می خواهید رفتارهای خانه خود و نحوه برخورد با یک خانواده را تحت مراقبت خود کنترل کنید ، عاقلانه است که به دنبال دوربین مداربسته مخفی باشید. قبل از خرید دوربین های مداربسته باید مواردی را که در دوربین مدار بسته مشاهده می کنید پیدا کنید. ممکن است برخی از بسته ها شامل دوربین و سیم باشند. دیگران نیز ممکن است برای مشاهده نوارها ، ریموت کنترل یا تارهای اضافی با یک بازیکن همراه شوند. اگر دوربین مدار بسته که خریداری می کنید که داری کبل نیست ، می توانید یک کابل نصب دوربین مدار بسته استاندارد را خریداری کنید. برای نصب موفقیت آمیز دوربین مدار بسته به یک درایور پیچ ، پیچ ، مته و سایر تجهیزات نیاز خواهید داشت.

2. یک مکان مناسب و استراتژیک برای نصب دوربین انتخاب کنید
بسته به منطقه ای که می خواهید پوشش دهید و جایی که دوربین در معرض خطرات آب و هوایی قرار نمی گیرد ، مکان مناسب و استراتژیکی را تعیین خواهید کرد. در حالت ایده آل ، شما باید دوربین را در جایی قرار دهید که سقف با دیوار ملاقات کند زیرا در اینجا دوربین به طور طبیعی از تمام عناصر آب و هوا محافظت می شود و به شما وسیع ترین زاویه مشاهده منطقه مورد نظر را می دهد. همچنین نباید از اتصال دوربین ها به روده جلوگیری کنید. معمولاً وسواس برای صاحبان خانه وجود دارد که دوربین مداربسته را به روده متصل کنید زیرا روده بزرگ است. اما این مشکل به دلیل این واقعیت بوجود می آید که دوربین کاملاً در معرض هوا قرار می گیرد و وزن آن باعث فشار روانی بیش از حد بر سیستم گوارش خانه شما خواهد شد. اشتباه دیگری که یک صاحب خانه باید از آن احتیاط کند محدود کردن دوربین ها فقط به درب جلوی خانه است. واقعیت این است که شما همچنین به درب های پشتی خود ، هر ورودی ورودی و ورودی های شیشه ای کشویی به دوربین های نظارتی نیز احتیاج دارید. همچنین ممکن است دوربین را در بالای پله های زیرزمین ملاحظه کنید فقط در صورت ورود کسی به محوطه. یکی دیگر از مکان های مناسب دیگر برای نصب دوربین های مدار بسته شامل مناطق به شدت قاچاق در منزل مانند دروازه و پیاده راه یا مکان هایی با بوته های ضخیم است زیرا ممکن است وسایل منفجر در آنجا کمین کنند.

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته در ساختمان

3. اطمینان حاصل کنید که در هنگام نصب دوربین مداربسته در ساختمان نور کافی وجود دارد
مگر اینکه دوربین های مداربسته دارای ویژگی مادون قرمز باشند ، یا لنزهای آنها بتوانند در روشنایی کم نور به خوبی کار کنند ، بنابراین ، شما نیاز به قرار دادن یا نصب روشنایی بیرونی در منطقه ای که می خواهید مشاهده کنید. بهتر است در صورت امکان ، نورپردازی خارجی را با حسگرهای حرکتی نصب کنید.

4. مطمئن شوید که دوربین ها به طور محکم نصب شده اند
خطر نصب دوربین های مداربسته بطور شایع این است که لرزش های ناشی از راه رفتن یا هر حرکت دیگری باعث می شوند دوربین ها تکان دهند یا تکان دهند ، بنابراین ، تصویری که دوربین های مداربسته منتقل می کنند ، ناخواسته تحریف می شوند. برای جلوگیری از چنین اتفاقی ، دوربین ها را با براکت نصب اضافی پشتیبانی کنید.

5. هنگام نصب دوربین مداربسته در ساختمان آن ها را در دسترس قرار ندهید.
اگر به عنوان مثال دوربین های مداربسته را بالای پنجره زیرزمین خود قرار دهید ، آنها در دسترس سارقین و مزاحمان دیگر قرار می گیرند. از این طریق سارقین می توانند دوربین ها را به راحتی غیرفعال کنند. بنابراین به جای آن که آن را بالای یک زیرزمین یا مکان دیگری نصب کنید که مستعد ابتلا به خرابکاری یا غیرفعال بودن باشد ، می توانید آن را در زیر طاق ها یا در پشت بام یک خانه طبقه دوم سوار کنید و لنزهای آن را به سمت پنجره زیرزمین هدایت کنید.

نصب دوربین مداربسته در مشاعات ساختمان

نصب دوربین مداربسته در ساختمان

6. اطمینان حاصل کنید که انرژی DC کافی است
اگر برق مستقیم در خانه شما برای دوربین ها کافی نباشد ، به راحتی می توانید به خانه یا دوربین های خود آسیب وارد کنید. بنابراین ، ابتدا باید بررسی کنید تا مطمئن شوید برق DC مورد نیاز قبل از اتصال دوربین ها به منبع تغذیه کافی است.

7.هنگام نصب دوربین مداربسته در ساختمان سیمکشی را در معرض دید قرار ندهید
نیازی به ادعای این نکته نیست. هر فرد بالغ خطرات سیمهای زنده متصل را درک می کند. ترک سیمهای در معرض می تواند باعث آسیب به خانه شما ، دوربین ها ، حیوانات خانگی ، اعضای خانواده و حتی خودتان شود. قبل از ترک ، اطمینان حاصل کنید که همه سیمها به طور مرتب در مواد عایق خود چسبانده شده اند تا از تصادفات و تلفات پیش بینی نشده جلوگیری شود.

8. به حریم شخصی مراقب یا سایر افرادی که نظارت می کنید ، حتی اگر به نظارت کافی نیاز دارید ، نقض نکنید.
هر شخص ، از جمله مراقب شما ، حق حریم خصوصی دارد. اگر به عنوان مثال در حال نصب دوربین های مدار بسته برای نظارت بر فعالیت های بچه نگهدار هستید ، با نصب نکردن دوربین ها در اتاق یا توالت او ، به او اجازه دهید تا به برخی از حریم های آن بپردازید. نظارت را بر روی اتاقهایی که معمولاً در کنار کودکان است ، مانند اتاق خواب کودکان ، آشپزخانه و اتاق نشیمن ، محدود کنید. علاوه بر این ، اگر بچه ها خیلی جوان هستند باید پرستار بچه خود را نظارت کنید تا در صورت آزار و اذیت آنها را به شما اطلاع دهند. اگر بچه ها بتوانند صحبت کنند ، می توانند خودشان گزارش دهند که اگر پرستار بچه از آنها سوءاستفاده کند.

اگر برای نصب دوربین مداربسته در ساختمان و مشاعات ساختمان نیاز به مشاوره دارید ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم و خوشحال میشویم که شما را برای بهترین نصب دوربین مداربسته در ساختمان راهنمایی کنیم.

پاسخگوی شما عزیزان از ساعت 8 صبح الی 23 شب هستیم.

0912-938-9225

0910-851-5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )