دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

دوربین مخفی کوچک برای منزل

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

گروه فنی مهندسی مالکت با چندین سال تجربه در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته آماده انجام خدمات شما با بهترین کیفیت با ما تماس بگیرید.

اگر برای نصب دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید.مشاوره و بازدید رایگان

استفاده از دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل در سالهای اخیر به طرز چشمگیری افزایش یافته است. حداقل ، در خانه های مدرن از نوعی امنیت استفاده می شود ، خواه یک درب هوشمند ویدیوی هوشمند ، دوربین امنیتی یا سیستم نظارت حرفه ای باشد.

وقتی تمام مزایایی را که دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل ارائه می دهند در نظر بگیرید جای تعجب نخواهد داشت. جدای از مزایای اضافه شده به امنیت شخصی شما – امکان نظارت بر استراحت های احتمالی – آنها همچنین به عنوان نوعی “دوربین پرستار کودک” عمل می کنند و به کاربران امکان می دهد مراقب بچه نگهداران ، بچه ها و حتی پاکسازی خانه ها یا پیمانکاران خود باشند.

با این حال ، یکی از مشکلات عمده محبوبیت آنها این است که مردم غالباً انتظار دارند که در خانه های مدرن دوربین پیدا کنند. این می تواند باعث شود آنها مانند انگشتان پا نسبت به افرادی که به دنبالش هستند ، بایستند.

چگونه می توانید از دوربین مداربسته مخفی برای گرفتن رفتار غیرقابل اعتماد یا مجرمان استفاده کنید ، در صورتی که شخصی که می خواهید تحت نظر بگیرید ، می داند آنجا وجود دارد؟ می خواهید جواب را بدانید؟

می توانید دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل خود را با استفاده از یکی از نکات هوشمندانه و / یا محصولات ذکر شده در زیر پنهان کنید.

نصب آسان دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل :

دستیابی به همه این راه حل های پنهان کاری بسیار آسان است. برخی فقط به شما احتیاج دارند که یک ماساژ را روی دوربین خود بکشید ، در حالی که برخی دیگر به حداقل ساخت و ساز نیاز دارند ، و برخی دیگر فقط به بخشی از خلاقیت شما نیاز دارند.

هزینه نصب دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل :

حداقل از 400 هزار تومن و حداکثر 2 میلیون با توجه کیفیت و نوع دوربین مداربسته مخفی میتواند متفاوت باشد.

خواندن را ادامه دهید تا بهترین ، مخفی ترین و مؤثرترین راههای مخفی کردن دوربین های ویدیویی امروز را بیابید.

دوربین خود را با یک پوشش کیفی تزئینی استتار کنید.

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

اینها به راحتی برخی از سرگرم کننده ترین و زیبا ترین راه های مخفی کردن دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل شما هستند. این طرح های کوچک با طرح ها ، سبک ها و رنگ های بی شماری ، دقیقاً بر روی لپ تاب خود قرار می گیرند و آن را به یک گل میز کوچک یا شخصیت کارتونی محبوب مانند مینیون یا مایک از Monster’s Monster تبدیل می کنند.

ایده آل برای هر کسی که در اتاق دیگری و حتی حتی در خارج از خانه سعی در نگاه داشتن احتیاط به بچه های خود داشته باشد یا حتی در خارج از خانه باشد ، این پوست ها تغییر شیوه تماشای عزیزان کوچک شما را تغییر می دهد. بعلاوه ، بسته به نحوه قرار گرفتن دوربین مداربسته مخفی کوچک در منزل ، حتی می تواند یکی دیگر از اسباب بازی های کودکان شما باشد ، بنابراین به شما امکان می دهد مراقب پرستار بچه ها باشید.

دوربین خود را درون شاخ و برگ گیاه نصب کنید.

دوربین مداربسته مخفی

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

این یکی بسیار ساده و در عین حال بسیار مؤثر است. از همه گذشته ، چه کسی می خواهد به فکر برگرداندن برگ های یک گیاه خانه برای تلاش برای یافتن یک دوربین امنیتی پنهان باشد؟ تنها چیزی که برای این مورد نیاز دارید ، سه پایه هشت پا است. به سادگی ، دوربین مخفی لانه خود را بر روی سه پایه سوار کنید ، سپس پاهای سه پایه را در اطراف یک ساقه محکم از گیاه خانه خود بپیچید. حتماً برگها را ترتیب دهید تا دوربین بتواند بدون اینکه آشکار باشد ، و هنوز هم می تواند آن را ببیند!

فروش دوربین مداربسته مخفی با بهترین قیمت در فروشگاه مالکت

ایده آل برای هر کسی که به دنبال این است که آنچه را که در خانه هایشان اتفاق می افتد ، مراقب خود نگه دارد. از نوجوانانی که دیر به خانه می آیند ، از پیمانکارانی که نباید به آنها اعتماد کرد ، تا مزاحمان احتمالی ، مخفی کردن دوربین کوچک خود را از این طریق به شما امکان می دهد همه چیز را در حالی که احتیاط دارید باقی بمانید. همچنین برای هر کسی که به هر حال مجموعه ای از گیاهان خانه را در اختیار داشته باشد گزینه بسیار خوبی است ، زیرا گیاهان متعدد توجه کمتری به مکان مخفی Nest Cam نیز می کنند.

بالاتر بروید و از دید خارج شوید.

دوربین مخفی کوچک برای منزل

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

وقتی دوربین را در  دید کسی قرار می دهید ، احتمال زیاد آن را می بینند. این بدان معناست که شما باید مکانی را برای قرار دادن دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل خود پیدا کنید که تا به امروز از مرز دیدگان کسی عبور نکند ، مکانی که دور از چشم باشد بدون در نظر گرفتن اینکه شخص (بازدید کنندگان) شما در حال ایستاده یا نشسته است یا خیر. این بدان معنی است که شما باید بالا بروید. دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل خود را روی قفسه بالای کتاب یا قفسه مخصوص لباس مخصوص خود قرار دهید تا مطمئن شوید در مکانی است که به طور منظم به آن خیره نمی شود.

علاوه بر این ، با قرار دادن قطعات مشابه دکوراسیون در اطراف آن ، سعی کنید آن را مبدل کنید. مانند موارد ، به مخلوط کردن دوربین حتی بیشتر در پس زمینه کمک خواهد کرد و به نظر می رسد که فقط یک چیز کوچک دیگر در قفسه بالا است.

ایده آل برای هر کس که کتاب های زیادی و / یا خرده های کوچک ، و همچنین برای هر کسی که دارای بچه ها نیست و هیچ خاصیتی برای زنده نگه داشتن فضای سبز ندارد ، ایده آل است. این روش پنهان کردن روشی ساده ، آسان و رایگان است تا اطمینان حاصل شود که دوربین شما از آنچه در نظر گرفته شده است ، ضبط می کند.

آن را در خروجی خود مخفی کنید.

دوربین مخفی کوچک برای منزل

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

این یک روش هوشمندانه برای مخفی کردن دوربین امنیتی شما است. چرا؟ شما آن را در دید ساده پنهان خواهید کرد. با استفاده از این دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل خروجی ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پشتیبان را خاموش کنید ، دوربین مداربسته خانگی خود را در قسمت مشخص شده قرار دهید ، پشتیبان را جایگزین کنید و آن را به روشی که می خواهید از هر پریز برق دیگری قرار دهید. سپس ، در صورت بروز فعالیت ، شما آگاه خواهید شد و قادر خواهید بود با احتیاط تماشا کنید ، در نتیجه امنیت خود را ادامه می دهید. به علاوه ، این دوربین pinhole دارای عمر باتری و ضبط حلقه حافظه 15 روزه است.

ایده آل برای هر کسی که به دنبال راهی برای پنهان کردن دوربین های خود در اتاق خواب است ، شاید برای گرفتن یک عاشق متقلب ، جاسوسی از پرستار بچه شما ، اطمینان از امنیت جواهرات خود و یا احتمالاً کشف یک دزد که از طریق یک پنجره اتاق خواب وارد می شود به جای از طریق درب.

آن را در دید ساده پنهان کنید.

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

این یک مفهوم ساده است که هزاران سال توسط همه چیز از ارتش گرفته تا زیست شناسی حیوانات مورد استفاده قرار گرفته است. برای مخفی کردن دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل در دید ساده از طریق استتار. اگر به اندازه کافی از چیزی که به اندازه کافی شبیه به آنچه که می خواهید مخفی شوید ، احاطه شده است ، احاطه شده ، شی پنهان در پس زمینه مخلوط شده و نامرئی می شود. اما چگونه این کار باعث مخفی شدن دوربین کاملاً لانه شما می شود؟

اگر به عنوان مثال ، دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل خود را روی میز کار خود قرار دهید ، وسایل دیگر دستگاه خود را پر کنید (مانند یک قاب تصویر هوشمند ، روتر ، بلندگو و غیره) ، حتی اگر دوربین مداربسته مخفی شما در فضای باز قرار داشته باشد ، ترکیب می شود. وارد شوید. مردم به سادگی تصور می کنند که این فقط یکی دیگر از ابزارهایی است که میز شما یا یک وب کم را فقط برای استفاده از طریق رایانه شما پوشانده است.

ایده آل برای هر عاشق فناوری (دیدن اینکه به هر حال وسایل مورد نیاز این کار را خواهند داشت) ، و همچنین برای هر کس که احساس نمی کند مشکلی برای مخفی کردن ، تزئین یا خرید اشیاء اضافی برای پنهان کردن دوربین های فیلمبرداری خود داشته باشد.

دوربین خود را کاملاً از منظره با یک قاب عکس مخفی کنید.

دوربین مخفی کوچک برای منزل

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

این به راحتی کاملترین روش برای مخفی کردن دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل خود در این لیست است. با استفاده از این قاب عکس ویژه طراحی شده ، شما قادر خواهید بود کاملاً دوربین مخفی خود را پنهان کنید و در عین حال تمام مزایایی را که این نمای مخفی ارائه می دهد دریافت کنید. این قاب دارای یک لنز داخلی بسیار پنهان است که با قاب تصویر مطابقت دارد. هرگز حدس نمی زنید و متوجه نمی شوید که لنز دوربین ریز مدار بسته وجود دارد ، مگر اینکه از نزدیک نگاه کنید. بعلاوه ، این دوربین تنها پس از شناسایی یک شیء در حال حرکت ، ضبط را شروع می کند. این باعث می شود تا در حالت آماده به کار حداکثر 2 سال برسد.

ایده آل برای هر کسی که به دنبال راهی برای مخفی کردن دوربین های خود را 100٪ از دید. علاوه بر این ، آن را برای دکور آگاه است بسیار عالی است زیرا به طور کامل نیاز به نمایش دوربین امنیتی شما (زیبا و ریز و درشت آن را به عنوان ممکن است) از بین می برد.

دوربین خود را درون یک محفظه مخفی کنید.

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

مانند جعبه پارچه و کیس ساعت زنگ دار دیگر که در لیست ما قرار دارد ، این یکی کاملاً دوربین لانه شما را مخفی می کند که آن را از دید مخفی می کند. در حقیقت ، هیچ کس نمی داند که یک دوربین در داخل ساعت زنگ دار وجود دارد … مگر اینکه ، البته ، شما به آنها بگویید که در آنجا هستند. و صادقانه بگویم ، چرا چنین کاری انجام می دادید؟

بهترین قسمت در مورد محوطه هایی مانند این است که می توانید دوربین امنیتی خود را تقریباً در هر کجای خانه خود قرار دهید و متجاوزان عاقل تر نخواهند بود.

استتار در یک آفتابگردان.

دوربین مداربسته مخفی کوچک منزل

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

با نگاه اول ، نمی دانید این یک دوربین مخفی است ، درست است؟ این دقیقاً همان کاری است که دوربین کامپوزیت دوربین آشیانه Nest Nest را پوشش می دهد. این گل را در نزدیکی گلهای واقعی در خانه یا شاید در اطراف اسباب بازی های کودکان خود قرار دهید و هیچ کس به چیزی مشکوک نخواهد شد. حتی بهتر ، اگر از Nest Nest برای تماشای بچه های خود در حالی که به سمت کارتن سریع شیر به فروشگاه می روید استفاده می کنید ، این آفتابگردان استتار ایده آل برای نظارت بر رفتار آنها است.

دوربین خود را روی دیوار بلند کنید.

دوربین مداربسته مخفی منزل

دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل

فقط گربه کنجکاو متوجه دوربین هایی خواهد شد که به بالای دیوار آویزان شده اند.

اما برای اینکه این ترفند کار کند ، به دوربینی نیاز دارید که دارای زاویه دید عظیم و کیفیت بالایی باشد. شما هنوز هم می خواهید فیلم ها شفاف و مفید باشند.

IQ Nest Cam ، تکرار بعدی از محبوب کام Nest است ، و ما برای به اشتراک گذاشتن آن مشتاق هستیم. این وعده اتصال بهتری نسبت به Nest Nest دارد ، دارای پردازنده 6 هسته ای ، زنگ هشدار شخص است ، 24/7 و بیشتر در هشدار می ماند. برای مخفی کردن IQ Nest Cam ، ما Mount Wall Wasserstein را به عنوان انتخاب برتر انتخاب کردیم. با قیمتی معادل 500 تومن به دست می آید و شما را قادر می سازد دستگاه را در موقعیت بهینه قرار دهید ، در حالت ایده آل هرچه در دیواره خود بالاتر باشد بهتر است. تنظیم فقط چند دقیقه طول می کشد.

استتار با استفاده از یک عروسک

آیا می خواهید بدانید که واقعاً وقتی بچه نگهدار کودک به دنبال کودک خود است ، واقعاً در خانه چه اتفاقی می افتد؟

بدون اینکه تذکر دهید که جاسوسی می کنید ، می توانید معامله واقعی را دریابید. این دوربین مجهز به اسباب بازی DVR Mini Gadget به شما نشان می دهد چه خبر است. آیا کودک نگهدار مراقبت از کودک شما همانطور که واقعاً باید انجام دهد؟ آیا او تمایل به صدمه زدن به کودک شما در حین قسمت تنش دارد؟ خوب ، این به شما اطلاع می دهد هیچ کس گمان نخواهد کرد که این دوربین جاسوسی است که می تواند فیلم های 1080p را تا 30 ساعت ضبط کند. این حتی یک اسباب بازی کاملاً کاربردی است ، بنابراین می تواند همیشه در کنار کودک شما باشد.

اکنون برای خودتان مشاهده کرده اید که روش های بیشماری برای پنهان کردن درست Cam Nest خود از مواردی که مایل به دیدن آن نیستید وجود دارد. راه هایی که انجام آنها نسبتاً ساده و ارزان است. به گفته این ، روشهای دیگری برای مخفی کردن Nest Cam وجود دارد اگر شما نوع مورد نظر خود را در اینجا پیدا نکردید. تمام چیزی که لازم است این است که کمی خلاق باشید.

علاوه بر این ، شما ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که لنز کام خود را در معرض دید قرار دهید. در حالی که عنصر “دزدگیر” را از بین می برد ، در واقع مطالعات نشان داده اند که گذاشتن یک دوربین امنیتی در معرض دید عملا می تواند یک عامل بازدارنده برای فعالیت های جنایی باشد زیرا مجرمان احتمالاً نمی خواهند گرفتار شوند.

مقاله ما 7 ایده های هوشمند برای استفاده از دوربین مداربسته بیسیم را برای راهنمایی ها و ترفندهای بیشتر در مورد چگونگی استفاده بهتر از دوربین مداربسته مخفی Wi-Fi در منزل خود ، بررسی کنید.

جهت مشاوره و اطلاع دقیق از هزینه نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل با ما تماس بگیرید ما شما در انتخای و خرید بهترین دوربین مناسب برای محل مورد نظر شما راهنمایی میکنیم.

پاسخگوی شما از ساعت 8 صبح الی 11 شب هستیم.

0912.938.9225

0910.851.5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )