نصب دوربین در منزل

نصب دوربین

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین در منزل،محل کار،نصب دوربین در مغازه شما با بهترین کیفیت توسط متخصصین ماهر مالکت اگر میخواهید در منزل و یا محل کارتان دوربین مداربسته نصب کنید با کارشناسان فروشگاه مالکت تماس بگیرید ما شما را در انتخاب و نصب دوربین در منزل راهنمایی میکنیم.مشاوره و بازدید رایگان

جهت مشاوره در زمینه نصب دوربین در منزل با کارشناسان فروشگاه مالکت تماس بگیرید.

0912.938.9225

0910.851.5195

دوربین مداربسته می توانند یکی از بهترین ابزارها نه تنها در گرفتن مجرمان بلکه برای جلوگیری از هدف قرار دادن شما و منزل شما باشند.

اما دقیقا کجا باید آن دوربین مداربسته را نصب کنید تا مؤثرترین باشد؟ ما در این مقاله بهترین محل نصب دوربین در منزل و محل کار و… به شما خواهیم گفت

آمار جرم  نیوی انتظامی تهران و همچنین داده های چندین شرکت نصب دوربین مداربسته نشان می دهد که متداول ترین نقاط ورودی که سارقین و سایر مزاحمان برای ورود به منزل شما از آن استفاده می کنند ، همان مواردی هستند که ما هستیم. درب جلو ، درب پشت ، درب گاراژ ، و در صورت داشتن درب زیرزمین خود ، احتمالاً ورودی هایی است که افراد متجاوز برای بدست آوردن ورودی خانه شما از آن استفاده می کنند. در پشت آنها در لیست پنجره های طبقه اول قرار دارد. اما فریب نخور اگر راهی در پشت بام وجود داشته باشد ، پنجره های طبقه دوم می توانند به همان اندازه آسیب پذیر باشند.

به دلیل این واقعیت ها ، بیشتر افراد به شما می گویند که یک دوربین را در بالای هر درب خانه نصب کنید. در صورت امکان آن را در ارتفاع بالا ، 9 متر یا بیشتر از زمین قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که از یک دوربین با زاویه کافی گسترده برخوردار هستید و آن را در جهت نشان می دهید تا بیشترین احتمال ابتلا به شخصی که به درب می رود ، داشته باشد. به خاطر داشته باشید که آنها ممکن است اکنون از پیاده رو نزدیک شوند. اما حتی اگر این کار را انجام دهید ، آیا این مسئله به اندازه کافی برای پوشش دادن تمام نقاط ورود به خانه خود کافی است؟

بگذارید در مورد برخی از بهترین مکان برای نصب دوربین در منزل تعریف کنم تا بهترین اثر را داشته باشید.
مناطق اصلی زندگی

بسیاری از خانه های جدیدتر و خانه های بازسازی شده با برنامه های کف باز ساخته شده اند. اما حتی اگر خانه شما به این روش طراحی نشده بود ، این مفهوم هنوز هم کار می کند. نکته جالب در مورد برنامه های کف باز این است که می توانید نقاط ورودی بیشتری و فضای کمتری را با دوربین های کمتری ضبط کنید.

یک دوربین مداربسته را در فضاهای اصلی زندگی در خانه خود نصب کنید و آنها را به سمت ورودی های بالقوه مانند درها و پنجره ها نشان دهید. این امر به ویژه در سطح زمین منزل شما اهمیت دارد. شما می خواهید از دوربین هایی استفاده کنید که بتوانند زاویه نسبتاً گسترده ای داشته باشند تا بتوانند هر چه بیشتر اتاق را به دست آورید.

با نصب دوربین در منزل ، چندین هدف را برآورده می کنید. ابتدا می توانید ببینید که چه نوع فعالیتی در خانه شما انجام می شود. اگر پرستار بچه دارید ، همیشه خوشحال می شوید که بدانید که آنها ضبط می شوند. اگر نوجوان شما دوست دارد دزدکی حرکت کند ، آنها دوبار فکر می کنند که احتمال دارد گرفتار شوند. و جالب است که بسیاری از دوربین های امنیتی این ویژگی را دارند که فقط هنگام انجام فعالیت روشن می شوند ، بنابراین لازم نیست ساعت ها ضبط را تماشا کنید تا بدانید که چه اتفاقی افتاده است.

دوم اینکه ، این دوربین ها در ابتلا به مزاحمان که احتمالاً از دوربین های خارج از منزل شما دور مانده اند ، موثرتر خواهند بود. در مورد آن فکر کنید ، یک متجاوز ممکن است با نزدیک شدن از زاویه ای دیگر ، بتواند از دوربین امنیتی خارج از درب جلو شما جلوگیری کند. اما هنگامی که آنها در داخل خانه هستند ، اجتناب از آن دوربین که سمت راست در ورودی است ، غیرممکن خواهد بود.

به همین دلیل توصیه می کنم که آنها را در مناطق اصلی زندگی خود ، به ویژه درهایی که دارای درب و پنجره به بیرون هستند ، داشته باشید. هرکسی که به داخل یکی از آن ورودی ها نفوذ کند ، شانس بسیار بالایی برای گرفتار شدن دارد اگر دوربین هایی دارید که به سمت آنها سمت راست می رود.
نصب دوربین در منزل و همه ورودی ها

همه ورودی های خانه شما نمی توانند توسط آن دوربین ها در مناطق اصلی زندگی شما پوشانده شوند. اما آن ورودی ها نیز باید پوشانده شوند. ما در بخش آخر در مورد این موضوع صحبت کردیم ، اما ایده اینجاست که متجاوزان ممکن است از شناسایی توسط دوربین های فضای باز شما جلوگیری کنند. اما برای ورود به داخل ، باید یکی از معدود ورودی ها (پنجره ها و درها) را طی کنند. این بدان معناست که اگر دوربینی دارید که ورودی های شما را از داخل بپوشاند ، جلوگیری از آنها برای متجاوز کار سخت خواهد بود.
نصب دوربین در منزل و راهروها و راه پله ها

اگر یک فرد متجاوز موفق به ورود به داخل شود و از شناسایی در دوربین شما جلوگیری کند ، مکان بعدی برای گرفتن آنها در راهروها خواهد بود. اگر راهرو دارید که یک متجاوز برای رسیدن به اشیاء با ارزش شما باید از آن عبور کند ، آنگاه توسط دیوارهای خانه شما محصور می شود. این بدان معنی است که آنها مجبور به پیاده روی در مکان های خاص خواهند شد. دوربینی که در آن مکان ها نشان می دهد ، به احتمال زیاد آنها را جذب می کند.

این امر به ویژه اگر زیرزمینی وجود داشته باشد که با دوربین آن را نپوشانید ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر زیرزمین شما ناتمام باشد ، ممکن است شما نگران این باشید که یک متجاوز از آنجا به آنجا بیاید. اما زیرزمین ها گاهی اوقات می توانند نقاط دسترسی آسان به بقیه خانه شما باشند. با این حال ، اگر در راه پله از زیرزمین تا سطح زمین دوربین دارید ، یک مزاحم روی دوربین گرفتار می شود.

نصب دوربین مدرابسته در انباری

احتمالاً در هنگام نصب دوربین در منزل ، انباری نادیده گرفته ترین اتاق خانه هستند. شکستن انباری ها بسیار ساده است ، مگر اینکه آنها را به درستی ایمن کنید. به علاوه ، بسیاری از ما چیزهای ارزشمند زیادی را در انبار ذخیره می کنیم. از آنجا که احتمالاً درب انبار شما به خانه شما مهلک ندارد ، فقط یک قفل دستگیره درب ساده دارید که مزاحمان را از خانه خود بیرون نگه دارید. این باعث می شود انبار شما یک ورودی بسیار آسیب پذیر به خانه شما باشد.

اگر غیر از درب اصلی انبار ، درب انبار خود را دارید ، مطمئن شوید که دوربین شما می تواند آن را به وضوح مشاهده کند. اطمینان حاصل کنید که می تواند پنجره ها را نیز مشاهده کند. همچنین می خواهید دوربینی که درب اصلی انبارخود را مشاهده می کند مگر اینکه در داخل آن قفل کنید. این ممکن است به دوربین دوم بسته به نحوه انبار شما نیاز داشته باشد ، اما باور کنید که آیا حتی درب های انبار غلتکی نمی توانند در برابر شکستن بسیار آسیب پذیر باشند.
نصب دوربین مداربسته در مهد کودک

اگر نوزادی دارید که هنوز هم با مانیتور کودک نظارت دارید ، با نصب دوربین در منزل و اتاق کودک می تواند راحتی زیادی به شما بدهد. از تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی شما می توانید به بسیاری از دوربین های امنیتی مدرن دسترسی پیدا کنید ، این راحتی را به شما می دهد که از هر کجا می توانید ببینید چه اتفاقی در اتاق کودک شما می افتد. حتی می توانید تلفن خود را تنظیم کنید تا هنگام فعالیت در آن دوربین به شما هشدار دهد. این پیشنهاد کمتر در مورد مزاحمان و بیشتر در مورد ایمنی نوزادان است. دانستن اینکه چه اتفاقی می افتد در حالی که شما در حال چرت زدن یا بازی در گهواره خود هستید ، می تواند به شما راحتی زیادی بدهد و به شما کمک کند از موقعیت های خطرناک جلوگیری کنید.

دوربین مداربسته تحت شبکه بی سیم مدل 5130

دوربین مداربسته تحت شبکه بی سیم مدل 5130

نتیجه نصب دوربین در منزل

من می دانم که به نظر می رسد مثل اینکه پیشنهاد می کنم هر اینچ مربع از خانه خود را بپوشانید ، اما واقعاً این موضوع نیست. ایده این است که شما باید ورودی های خانه خود را بپوشانید. اما اگر خانه شما پنجره ها و ورودی های زیادی در زیرزمین یا انباری دارد ، شاید پوشاندن راهروها و راه پله هایی که به آن مکان ها وصل می شوند راحت تر باشد تا خود ورودی ها.

احتمالاً نیازی به دوربین در حمام 2 طبقه خود با یک پنجره واحد یا در هر اتاق خواب ندارید. وقتی در اطراف نیستید ، آن پنجره ها را قفل کنید و آن نقاط ورودی را با یک دوربین واحد در راهرو در خارج از آن اتاقها بپوشانید. بیشتر متجاوزان واقعاً نمی خواهند گرفتار شوند و به همین دلیل ، آنها تمایل به ورود به اتاق های اشغالی ندارند.

دوربین مخفی کوچک

دوربین مخفی سیمی

اگر فکر می کنید دوربین های امنیتی به نظر می رسد علاوه بر برنامه امنیتی منزل شما ، این مقاله را در مورد دوربین های امنیتی و جزئیات مربوط به برخی از موارد مورد علاقه من بررسی کنید.

جهت مشاوره در زمینه نصب دوربین در منزل ،بهترین دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل با کارشناسان فروشگاه مالکت تماس بگیرید ما شما را در انتخاب و نصب دوربین در منزل راهنمایی میکنیم.

پاسخگوی شما عزیزان از ساعت 8 صبح الی 12 شب هستیم.

0912.938.9225

0910.851.5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )