نصب دوربین مداربسته در منزل

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

چگونگی نصب دوربین مدرابسته در منزل ؟ بهترین خرید دوربین مداربسته مخفی برای منزل ؟ بهترین کیفیت نصب دوربین مداربسته در تهران را چه شرکتی انجام میدهد؟

در هنگام نصب دوربین مداربسته در منزل شما میخواهید بدانید که هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است،بهترین نصاب دوربین مداربسته را چه شرکتی دارد،بهترین مکان برای نصب دوربین مداربسته در منزل کجاست وو…. فروشگاه مالکت با چندین سال تجربه در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته و به کار گیری متخصصان ماهر در این زمینه آماده انجام خدمانت نصب دوربین مداربسته در منزل با بهترین کیفیت میباشد.

اگر برای نصب دوربین مداربسته در منزل نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید ما خوشحال میشویم که شما را راهنمایی کنیم.مشاوره و بازدید رایگان

0912.938.9225

0910.851.5195

در این مقاله دستورالعمل های تخصصی در مورد نحوه نصب دوربین های مداربسته سیمی و دوربین مدرابسته بی سیم منزل در داخل و خارج از منزل شما ارائه شده است.

فهرست:

  • قسمت 1: آماده سازی نصب دوربین ها و سیستم های دوربین مدار بسته

  • قسمت دوم: مراحل نصب دوربین های فیلمبرداری سیمی و بی سیم

  • قسمت سوم: نصب دوربین های امنیتی در داخل و خارج

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

قسمت 1: مقدمات نصب دوربین مداربسته در منزل

قبل از شروع یک پروژه نظارت تصویری توسط خودتان ، خواه یک دوربین امنیتی بی سیم باشد یا یک دوربین PoE IP ، چندین چیز وجود دارد که باید آنها را آماده و برنامه ریزی کنید.
شماره 1 دقیقاً بدانید که چه نوع دوربین مدار بسته خانگی را تنظیم خواهید کرد

فرایند نصب دوربین مداربسته در منزل با توجه به انواع مختلف دوربین ها و سیستم های نظارت تصویری متفاوت است.

سیمی در مقابل دوربین مداربسته بیسیم ، کدام یک را انتخاب کنید؟ بستگی به نیازهای امنیتی خاص شما دارد. برای انعطاف پذیری و نصب آسانتر ، از دوربین های مداربسته WiFi ، به ویژه دوربین های باطری استفاده کنید ، ضمن اینکه برای سیگنال های شبکه با ثبات بیشتر به دوربین های PoE IP سیمی بروید.

در صورت تمایل به خلاص شدن از شر کابل کشی و حفر ، مخصوصاً هنگام نصب دوربین در خارج از درب / پنجره آپارتمان (قسمت بیرونی آن آجری است) قطعاً بهترین دوربین انتخابی باتری خواهد بود. “100٪ سیم بدون سیم” به معنای بدون سیم و بدون سیم کشی از بالا به پایین است. شما می توانید احساس راحتی کنید که آن را در هر کجا ، داخل و خارج از منزل ، روی یک قفسه ، میز یا میز نصب کنید یا بدون سیم کار کنید.

شماره 2 تصمیم بگیرید که دوربین های امنیتی داخلی و خارجی را نصب کنید

دانستن اینکه در کجا می توانید دوربین مداربسته در منزل خود قرار دهید ، مشخص می کند که آیا می توانید از حداکثر کارآیی دوربین خود استفاده کنید. درب جلو ، درب پشت و پنجره خارج از خیابان بهترین مکان ها و موقعیت هایی است که توسط کارشناسان امنیتی پیشنهاد شده است.
شماره 3 ابزار و مواد نصب دوربین مداربسته در منزل را برای نصب صاف آماده کنید

بطور کلی ابزارهای مورد نیاز برای نصب دوربین مداربسته در منزل شامل پیچ ، لنگر ، کابل ، آداپتور برق یا گیرنده ، یک دریل برقی و موارد دیگر است. اگر از یک دوربین مداربسته (سیستم) همه در یک برخوردار هستید، نوع نصب مواد لازم معمولاً در جعبه دوربین قرار می گیرد.
قسمت دوم: نحوه نصب دوربین مداربسته و دوربین مداربسته خانگی با سیم و بی سیم توسط خود شما

راه‌اندازی یک سیستم دوربین مداربسته توسط خودتان ، آنچنان که فکر کردید پیچیده نیست. 5 گام آسان زیر ، باعث می شود که دوربین های سیمی و WiFi در منزل نصب شوند ، حتی اگر برای اولین بار در حال ساخت سیستم نظارت بر خانه خود باشید.

یادداشت ویرایشگر: برای یک دوربین مدرابسته خانگی بی سیم  ، پیشنهاد می کنم قبل از شروع نصب دوربین مداربسته در منزل آن در داخل و خارج تنظیمات WiFi خود را تنظیم کنید ، در حالی که برای یک دوربین PoE IP ، هیچ قانون سختگیری وجود ندارد.
مرحله 2. بررسی نقاطی که دوربین ها از یک منبع روشن و منبع تغذیه پایدار برخوردار هستند

این اولین گام مهم در نصب دوربین مداربسته در منزل است. هنگام تصمیم گیری در مناطقی که می خواهید دوربین قرار دهید ، به جزئیات زیر توجه کنید:

دوربین خود را به سمت بالا سوار کنید تا مطمئن شوید که نمای واضح تر و گسترده تری خواهد داشت. با صرف کمترین تعداد دوربین برای صرفه جویی در هزینه ، تا حد امکان تعداد ورودی ها را بپوشانید.

  • در هنگام نصب دوربین مدرابسته در منزل دوربین امنیتی را در مکانی قرار دهید که از مزاحمان و سارقان منزل یا از دسترس بچه ها دور باشد.

  • از قرار دادن مستقیم دوربین به منبع نور خودداری کنید. اشاره به منبع نور منجر به ضعف ناچیز فیلم ها و تصاویر ضبط شده می شود.

  • دوربین ها را نزدیک منبع تغذیه قرار دهید. حتی یک دوربین مداربسته بی سیم نیاز به منبع تغذیه دارد.

  • براکت نصب مورد نیاز دوربین را در زیر تخته قرار دهید. این به محافظت از دوربین های امنیتی در فضای باز در برابر هوای شدید و متغیر کمک می کند.

  • بهتر است در زیر ویندوز یک دوربین امنیتی نصب نکنید. یا در غیر این صورت ، بازتاب IR ممکن است منجر به تصاویر و فیلمهای پرمخاطره شود (برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید).

  • از نصب دوربین مداربسته خود بر روی خواص همسایگان ، حمام ها یا مکانهایی که مردم از یک انتظار منطقی برای حفظ حریم خصوصی برخوردار هستند خودداری کنید.

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

مرحله 2. دوربین مداربسته خانگی خود را بر روی دیوار نصب کنید

 دیوار را سوراخ کنید تا دوربین خود را روی دیوار ، سقف و سایر نقاطی که برای نصب دوربین تعیین کرده اید ، پیچ کنید. و سپس دوربین مداربسته خود را در موقعیت مناسب و زاویه راست قرار دهید. همیشه به یاد داشته باشید که در هنگام قرار گرفتن دوربین مداربسته خود بهترین تشخیص حرکت را فراهم می کند.

دوربین مداربسته که بسته های کاملاً گنجانده شده دارند ، به عنوان مثال ، دوربین های IP گنبد / گلوله  PoE را حل کنند ، براکت ها و پیچ های نصب شده را فراهم می کنند. بهترین استفاده را از الگوی سوراخ نصب کنید تا نصب اول امنیت ویدیوی خود را بسیار آسان تر کنید.

مرحله 3. سیمها و کابلها را برای نصب دوربین مدار بسته در منزل ترتیب دهید

به نظر می رسد که مشکل ترین قسمت نصب دوربین مداربسته در منزل  ، اجرای سیم و کابل های دوربین امنیتی است.

قبل از شروع کار ، باید مسیر سیم دوربین امنیتی را برنامه ریزی کنید ، به خصوص هنگامی که قصد دارید دوربین ها را در چندین نقطه نصب کنید ، از جمله در راهروها ، زیرزمین ، گاراژ ، از طریق اتاق زیر شیروانی ، زیر تخته ، در کف سقف.

سوراخ هایی را که سیم ها از آن عبور می کنند مته کنید و اگر نصب را در خانه ای دو یا سه طبقه انجام می دهید ، نزدیکترین مسیر را در نظر بگیرید. تمام انتهای کابل های دوربین را روی سوراخ هایی که حفر کردید فشار دهید. با این روش می توانید سیم ها را پنهان کرده و از فرسودگی آنها جلوگیری کنید. همچنین می توانید اتاقی را انتخاب کنید که در آن می خواهید تمام کابل های شما باشد

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

هر یک از سیم های کابل نیز از دو سیم با اتصالات خود تشکیل شده است. یکی از سیم ها برای منبع تغذیه مناسب در نظر گرفته شده است. مورد دیگر نیز برای ضبط ویدیو در نظر گرفته شده است. برای منبع تغذیه ، می توانید یک منبع تغذیه واحد برای سیم ها ایجاد کنید یا هریک از آنها را در پریز های مختلف وصل کنید. پس از اتصال سیمهای ضبط مشاهده به ضبط کننده DVR / NVR ، اکنون به مانیتور وصل می شوید. اینجاست که می توانید تمام تصاویر ضبط شده توسط دوربین ها را مشاهده کنید.

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

مقاله زیر شامل کلیه جزئیات مربوط به نصب سیم کشی دوربین امنیتی در خانه و خارج از آن است: نحوه اجرای سیم های دوربین امنیتی ، هم برای نصب دوربین مداربسته در منزل

یادداشت ها:

اگر در حال انتخاب یک دوربین مداربسته خانگی سیمی هستید ، یک PoE سیمی بگیرید. یک کابل شبکه PoE امکان انتقال ویدیو و برق را فراهم می کند و نصب DIY دوربین IP سیمی PoE را بسیار ساده تر می کند.

اگر دوربین مداربسته شما از آداپتور برق DC استفاده می کند ، به این معنی است که به منبع تغذیه نزدیک منبع دوربین نیاز دارید. ممكن است منبع تغذیه داخل خود را ساده تر كرده و سیم ولتاژ كم را به محل دور دوربین ببندید. (پیشنهاد حرفه ای از نصاب دوربین مداربسته با تجربه مالکت.)

همچنین توجه داشته باشید که مهم است که بعد از تنظیم کابل ها ، کابل دوربین امنیتی و سوراخ ها را از بین بکشید.

در اینجا چند نکته عملی برای مرجع شما آورده شده است:

• سوراخ ها را با مواد ضد آب مانند سیلیکون و مهر و موم مجاری پر کنید.

• برای پنهان کردن سوراخ ها ، از روپوش های ضد آب در فضای باز یا بوش های مخصوص تغذیه استفاده کنید.

• از جعبه های اتصالی برای مخفی کردن کابل ها ، اتصالات و سوراخ ها استفاده کنید.

• برای پنهان کردن سیم های دوربین مدار بسته از یک لوله پلاستیکی استفاده کنید.

مرحله 4. دوربین های مداربسته منزل و Power Power آنها را به هم وصل کنید

بعد از فرایند سیم کشی ، مرحله بعدی اتصال سیستم دوربین مدار بسته منزل شماست ، و بررسی کنید که آیا می تواند منبع تغذیه را با موفقیت دریافت کند.

  • نمودار اتصال دوربین مداربسته تحت شبکه PoE:

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

نمودار اتصال دوربین مداربسته تحت شبکه بیسیم IP:

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

فراموش نکنید که ضبط نمایشگر و مانیتور نیاز به منبع تغذیه خوبی دارند. همچنین ممکن است سوکت های خاص آنها را ایجاد کرده یا آنها را به همان منبع تغذیه دوربین ها وصل کنید.

علاوه بر این ، شما همچنین باید فکر کنید که قطع برق ناگهانی وجود دارد. این نیز در شرایطی است که متجاوزان سعی در قطع برق در خانه شما دارند. همچنین ، از اتصال سیستم امنیتی منزل با یک ژنراتور اطمینان حاصل کنید. به این ترتیب ، می تواند به صورت مداوم یا حتی در چنین شرایطی کار کند.
مرحله 5. دوربین مداربسته (سیستم) خود نصب شده خود را تنظیم کنید

راه اندازی دوربین مدار بسته آخرین روش در نصب کامل دوربین های امنیتی مسکونی است. می خواهید از طریق تلفن های هوشمند ، رایانه ها و رایانه های لوحی به دوربین فیلمبرداری خود دسترسی پیدا کنید. برخی از سازندگان دوربین مداربسته خانگی خود نصب ، نرم افزار برنامه و دسک تاپ را برای دسترسی به دوربین شما در هر کجا که هستند ارائه می دهند. این ویژگی های نظارت را که در برنامه / مشتری تنظیم شده است ، از جمله نمایش زنده ، تشخیص حرکت ، ضبط ویدیو ، بزرگنمایی / بزرگنمایی و موارد دیگر ، متناسب با نیاز خود دریافت کنید.

برای دوربین مداربسته poe و دوربین های نظارت بی سیم و سیستم های بی سیم ، شما باید حساسیت در تشخیص حرکت و مناطق تشخیص حرکت خاص را تنظیم کنید تا هشدارهای دقیقی را در برنامه و سرویس گیرنده مجدد رایگان آن دریافت کنید. هنگامی که وقفه در خانه یا هر اتفاق غیرمنتظره ای رخ داد ، ایمیل و اعلان های فشار برای شما ارسال می شود.

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

نکته آخر ، قبل از اینکه بگویید کار نصب دوربین مداربسته در منزل شما انجام شده است ، توصیه می شود که نظرات هر دوربین را دوباره بررسی کنید. بررسی کنید که دوربین ها در حال حرکت هستند یا ضبط می کنند. همچنین بررسی کنید که دوربین تا چه اندازه می تواند پوشش دهد.
قسمت 3: نتیجه گیری از نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته داخلی و خارجی

راه اندازی دوربین مداربسته خانگی می تواند یک تجربه سرگرم کننده و آسان باشد. همیشه بخاطر داشته باشید که بسیاری از سیستم های امنیتی خانگی با دوربین از آن استفاده می کنند ، و همچنین بسیاری از فروشگاه های آنلاین امنیت خانگی مالکت ، بهترین خرید وجود دارد. با انتخاب دوربین طراحی شده برای کاربران DIY ، یک دوربین امنیتی خانگی ساده را نصب کنید. بررسی سیستم امنیتی خانه را برای مرجع مطالعه کنید و بهترین دوربین / سیستمهای امنیتی DIY را در استرالیا ، آفریقای جنوبی ، کانادا ، ایالات متحده انتخاب کنید.

دوربین های WiFi PoE و 2.4 / 5 گیگاهرتز را نصف مراحل نصب حل کنید. بنابراین نیازی به استخدام نصاب دوربین مداربسته حرفه ای برای انجام این کار نیست ، حتی اگر به مهارت های خود در نصب سیستم های نظارت اطمینان ندارید. نیازی به درخواست دستورالعمل نصب و راه اندازی از تولید کنندگان نیست. حتی اگر این کار را انجام دهید ، پشتیبانی  malket 24/6 1 از 1 راحتی بیشتری را به ارمغان می آورد.

جایزه: باید دوربین های مداربسته را در خانه خودتان نصب کنید یا آن را در اختیار نصب بگذارید

آیا نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا شما باید خود سیستم های دوربین مداربسته را در خانه نصب کنید یا با یک شرکت نصب دوربین مداربسته در تهران تماس بگیرید؟

اگر نمی خواهید سوراخ های خود را برای اجرای سیم ها انجام دهید ، کار نصب را به حالت حرفه ای می گذارید و به نظر می رسد راه حل خوبی است.

بررسی کنید که قبل از اینکه ذهنتان را بسازید چقدر برای نصب دوربین مداربسته حرفه ای هزینه خواهید کرد.

نصب دوربین در منزل

هزینه نصب دوربین مداربسته

به طور کلی ، اگر از یک نصاب دوربین مداربسته بخواهید کار نصب را انجام دهد ، ممکن است شما را به عنوان هزینه نصب برای کل مجموعه ای از سیستم های امنیتی در خانه شما تا 300 هزار تومن هزینه کند.

در برخی موارد ،نصاب دوربین مداربسته حرفه ای حتی می تواند برای فعال کردن تجهیزات نظارت ، هزینه های فعال سازی اضافی را نیز به شما پرداخت کند.

با این حال ، اگر تصمیم دارید نصب دوربین مداربسته در منزل را به تنهایی در خانه نصب کنید ، هزینه نصب صفر خواهد بود. همچنین ، روند نصب دوربین مداربسته در منزل با راهنمای مفصل فوق همراه خواهد بود.

بنابراین ، برای کاهش هزینه های غیر ضروری ، بهتر است سیستم نظارت بر خانه DIY را انتخاب کرده و به تنهایی نصب کنید.

جهت مشاوره در زمینه نصب دوربین مداربسته در منزل با ما تماس بگیرد ما شما را برای بهترین نصب دوربین مداربسته در منزل راهنمایی میکنیم.

0912.938.9225

0910.851.5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )