فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران

فروشگاه دوربین غرب تهران

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران مالکت با چندین سال تجربه در زمینه فروش دوربین مداربسته در غرب تهران و نصب راه اندازی با بهترین کیفیت آماده انجام خدمات شما با بهترین کیفیت میباشد.

هرگونه خریدی که از فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران مالکت میکنید دارای 12 الی 26 شما گارانتی میباشد و فروشگاه مالکت برای نصب نصاب دوربین مداربسته ماهری را که دارای چندین سال تجربه هستند برای نصب اعزام میکند.

جهت مشاوره در زمینه خرید و نصب دوربین مداربسته با ما تماس بگیرید.مشاوره و بازید رایگان

0912.938.9225

0910.851.5195

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران : دوربین های امنیتی یا معمولاً به عنوان دوربین های مدار بسته از آن یاد می شوند ، در دهه گذشته بخش بزرگی از امنیت خانه بوده است. این که آیا امنیت خانه برای مشاغل مهم است ، دوربین های مدار بسته کمک کرده و هنوز هم به جلوگیری از جرم در جوامع کمک می کند. هیچ کس نمی تواند استدلال کند که دوربین های امنیتی ابزاری عالی برای ایمن تر کردن خیابان ها و جنایات بیشتر قابل ردیابی هستند.

محصولاتی پر فروش :

با این حال ، همه می دانند که نصب دوربین مداربسته چرخشی ptz است. طبق گفته مشاور خانه ، نصب به طور متوسط  3 الی 5 میلیون  تومن برای شما هزینه خواهدداشت. دوربین مداربسته حرفه ای ارزان نیستند و ممکن است برای هر دوربین 250 الی 800 تومن هزینه داشته باشید. اگر بودجه دارید ، فکر می کنید به هیچ وجه از دوربین های امنیتی استفاده نکنید. برخی افراد برای ترساندن افرادی که قصد انجام جرم در خانه خود را دارند از دوربین های امنیتی ساختگی استفاده می کنند.

شما واقعاً نمی توانید اثربخشی یک دوربین ساختگی را درک کنید. اثربخشی آن معمولاً به میزان واقعی بودن آن بستگی دارد. دوربین های ساختگی بسیار ارزان هستند ، حتی می توانید موارد خوبی را در زیر 30 هزار تومن پیدا کنید. این ارزان تر از معامله واقعی است و ممکن است این ترفند را انجام دهد. اما اگر به شما پیشنهاد می شود دوربین امنیتی دست دوم یا نصب جدیدی با قیمت کمتر از قیمت معمول ارائه دهید؟ چگونه می دانید که شما چیز واقعی را می گیرید و یک دوربین ساختگی نیست؟ در اینجا نشانه های معمول گفتن مبنی بر جعلی بودن دوربین امنیتی وجود دارد.

6 نشانه مهم درباره تشخیص دوربین قلابی با اصل

فروشگاه دوربین غرب تهران

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران

1. دوربین مداربسته پلاستیکی ارزان

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران : اولین و بارزترین نشانه ای که با یک دوربین جعلی سر و کار دارید این است که اگر پلاستیک ارزان قیمت باشد. وقتی آن را بلند می کنید ، دوربین آنقدر سبک است که احساس می کند مانند یک اسباب بازی است. بسیاری از تولید کنندگان دوربین ساختگی اصلاً به کیفیت ساخت اهمیت نمی دهند ، زیرا بیشتر اوقات ، مرتکبین جرم وقت ندارند دوربین لمسی را در دیوار لمس کنند.

اما به عنوان یک خریدار ، بررسی مواد باید اولین کاری باشد که باید انجام شود. اگر یک دوربین اصل باشد ، بدنه ای محکم و ماندگار دارد تا از تمام مؤلفه هایی که درون آن محافظت می کند ، محافظت کند.

2. دوربین های بدون کابل

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران : وقتی به یک دوربین امنیتی متصل به منزل شخصی نگاه می کنید ، احتمالاً متوجه می شوید که این کابل ها به بدنه وصل شده باشند. اگر فردی را پیدا کردید که کابل به آن وصل نشده باشد ، فریب نخورید و فکر کنید که دوربین در واقع از فناوری بی سیم برای کار استفاده می کند. دوربین ها ، بی سیم یا خیر ، به عملکردی نیاز دارند و بنابراین باید از طریق کابل به یک منبع تغذیه متصل شوند ، حتی اگر به وضوح قابل مشاهده نباشد. اگر دوربین به هیچ کابل وصل نشده باشد (یا به کابل خیلی نازک وصل شده باشد) ، احتمال آن وجود دارد ، این دوربین جعلی است فروشگاه دوربین مداربسته
3. دوربین مداربسته بدون نام تجاری

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران : نشانه دیگر جعلی بودن دوربین مداربسته این است که آرم و مارک با یکدیگر مطابقت ندارند یا اصلاً وجود ندارند. اکثر مارک های دوربین امنیتی امنیتی مانند دوربین مداربسته داهو و دوربین مداربسته هایک ویژن اطمینان می دهند که می توان نام تجاری آنها را تشخیص داد. اگر به نظر می رسد دوربین های امنیتی با نام های تجاری جعلی مانند dahua وhikvision پیدا کنید ، احتمالاً این دوربین ها آدمک هستند. این امر همچنین اعمال می شود اگر دوربین اصلاً مارک تجاری نداشته باشد. به گفته مالکت ، برخی از تولیدکنندگان دوربین های جعلی برای جلوگیری از مشکلات مارک تجاری ، مارک تجاری را جعلی قرار میدهند فروشگاه دوربین مداربسته
4- دوربین مداربسته دام یا دوربین مداربسته بولت

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران : اگر دوربینی را پیدا کردید که دوربین بولت باشد یا دوربین دام که کابل ندارد و مارک تجاری ندارد ، احتمالاً این یک دوربین جعلی است. تولید کنندگان دوربین های ساختگی برای جلوگیری از نقض حق مالکیت از دوربین های امنیتی از نوع دام یا بالت استفاده می کنند. از طرف دیگر ، بسیاری از دوربین های لگد از طرح های پیچیده تری برای تقلید از این محصولات استفاده می کنند. این بدان معنا نیست که هیچ دوربین قانونی وجود ندارد که از طرح های دام و بولت استفاده کند. فقط با انواع دام  یا بالت که مارک تجاری ندارند و با مواد ارزان قیمت ساخته شده ، محتاط باشید فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران
5. پیگیری بیش از حد جنبش

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران : دوربین های امنیتی واقعی معمولاً ردیابی حرکتی را از طریق سنسور حرکت داخلی دارند که باعث می شود بعضی اوقات آنها به عقب و جلو بچرخند. البته تولید کنندگان دوربین جعلی همچنین می توانند ردیابی حرکت را در محصولات خود نصب کنند. دوربین های امنیتی واقعی وقتی شخصی به آنجا می روند حرکت نمی کنند زیرا این دوربین ها می توانند بدون حرکت لنزهای خود ضبط کنند. اگر دوربین در هر مرحله کوچک لنزهای خود را به جلو و عقب منتقل کند ، احتمال بزرگی وجود دارد که جعلی باشد.
6. چراغ قرمز

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران : شما آن را در فیلم ها و رسانه های دیگر مشاهده می کنید: تقریباً هر دوربین مداربسته ای که می بینید دارای چراغ قرمز چشمک زن است. با این حال ، در زندگی واقعی ، هیچ تولید کننده دوربین امنیتی قانونی در واقع از محصولات چراغ قرمز در محصولات خود استفاده نخواهد کرد. منظور از دوربین مخفی اگر سایر افراد بخاطر چراغهای قرمز آن را ببینند ، هدف دوربین مخفی چیست. علاوه بر این ، امروزه فقط دوربین های قدیمی دارای چراغ قرمز هستند فروشگاه دوربین مداربسته  تهران

آیا باید از دوربین امنیتی جعلی استفاده کنید؟

فروشگاه دوربین غرب تهران

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران : در صورت کمبود بودجه ، می توانید از استفاده از دوربین امنیتی جعلی بهره مند شوید. اول ، اگر یک مارک دوربین مداربسته خوب بدست آورید و تنظیم خود را کمی تغییر دهید تا واقع گرایانه تر شوید ، ممکن است در واقع کار کند. جعلی بودن بهتر از هیچ چیز نیست ، باعث می شود سارقان و مجرمین جنایت متوقف شوند و از انجام جنایات خود دریغ کنند. با این حال ، توجه داشته باشید که این دوربین های جعلی هیچ چیزی را ضبط نمی کنند ، بنابراین فقط دوربین های جعلی را نگه دارید تا بتوانید سیستم دوربین واقعی کار را خریداری کنید فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران

نتیجه

فروشگاه دوربین مداربسته در غرب تهران این برای این مقاله است امیدوارم یاد بگیرید که چگونه دوربین های امنیتی جعلی را در برابر دوربین های واقعی و کارآمد شناسایی کنید. مطمئناً ، دوربین های ساختگی ممکن است برای مدتی کار کنند ، اما این اطمینان کافی نیست که شما و خانواده تان در معرض خطر قرار نگیرید. این که آیا شما به دنبال دوربین های واقعی اما گران قیمت هستید یا گزینه جعلی اما ارزان آن به عهده شماست.

فروشگاه دوربین مداربسته غرب تهران مالکت بهترین دوربین مداربسته مناسب را به شما معرفی میکند.هر گونه سوالی دارید همین الان با ما تماس بگیرید ما پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

0912.938.9225

0910.851.5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )