روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

“بهترین روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل چیست؟” احتمالاً افراد این سؤال را در جستجوی روشهای DIY برای محافظت از خانه های خود می پرسند.

ما نمی توانیم این حقیقت را انکار کنیم که پیشرفت تکنولوژی وسیله مؤثرتری برای تأمین امنیت دارایی ما به ارمغان آورده است. و نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل یکی از موارد ضروری امروز است.

اگر دانش شخصی در مورد نحوه نصب دوربین در خانه داشته باشید ، از مزایای زیادی برخوردار خواهید شد.

مهمترین و مهمترین چیز اینست که شما پس از انجام روش DIY از نصب با کیفیت و بادوام اطمینان خواهید یافت.

قدرت دیگر این است که شما می توانید هر زمان که بخواهید زاویه دوربین را بر اساس ترجیحات خود تنظیم کنید.

و البته از آنجایی که شما کسی هستید که دوربین را نصب کرده اید ، دیگر نیازی به پرداخت یک تکنسین ندارید.

موارد مهم در هنگام نصب دوربین مخفی در منزل : روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل 

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

قبل از نصب دوربین مدار بسته در منزل ، دوربین IP یا وب کم در خانه ، باید سخت افزار و تجهیزات زیر را تهیه کنید: روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل 

Bayonet Neill-Concelman (BNC). این یک اتصال دهنده کوچک است که عملکردی شبیه به پیوست های فناوری پیشرفته سریال دارد. BNC فرکانسهای مختلف رادیویی را جدا و وصل می کند. برای انتقال سیگنال به سمت BNC ، باید از کابلهای کوچک کواکسیال استفاده کنید.
کابل های Cat5 و Cat6. رایانه های متصل به یک شبکه در درجه اول از این کابل های پچ برای انتقال و دریافت بسته های داده استفاده می کردند. اما امروزه از کابل های دسته 5 (Cat5) و رده 6 (Cat6) نیز برای اتصال سری دوربین های مدار بسته در خانه استفاده می شود.

برای اتصال دوربین های خود ، باید اتصال کابل متقاطع ایجاد کنید:

بالون این دستگاه نام خود را از توازنتوازن خود به عدم تعادل منتقل می کند. BALUN یک آداپتور کوچک است که دو سیگنال فعال را برای همکاری با یکدیگر حفظ می کند.

به فیلم BALUN همچنین به UTP Balun گفته می شود که وظیفه اتصال و متعادل کردن کابل های پچ CAT5 و CAT6 را بر عهده دارد. قبل از خرید BALUN ، ابتدا فرکانس و اندازه مناسب سیستم های دوربین ایمنی بی سیم خود را برای تجارت تعیین کنید.

POE Power Over Ethernet (POE) جریان مداوم برق در دوربین های شما را تضمین می کند. به یاد داشته باشید که دوربین های امنیتی به دو مسیر مجزا احتیاج دارند: برای صحبت با ضبط ویدیو ، و تأمین برق برای عملکرد دوربین.

با استفاده از POE ، دوربین های امنیتی شما برق خود را از طریق یک مکان واحد شبکه به دست می آورند. POE همچنین از احتمال زیاد بارگیری جلوگیری می کند زیرا این توانایی را دارد که بتواند مسیرها یا کانال های خاصی را تحت فشار قرار دهد.

نصب POE بسیار ساده است و همچنین می توانید این دستگاه را در هر فروشگاه سخت افزاری یا الکترونیکی پیدا کنید.

آداپتور برق . این دستگاه برای گسترش دسترسی شبکه اترنت شما استفاده می شود. آداپتور Powerline به پریز برق وصل شده است و انتهای دیگر به روتر متصل است. روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل 

حال اگر می خواهید بدانید که چگونه یک دوربین را در خانه نصب و مخفی کنید ، ادامه این مقاله را بخوانید.

5 روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل و اتاق

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

موضوع مرتبط: راه های آسان برای پنهان کردن دوربین امنیتی شما برای امنیت مؤثر

  • پوسته خارجی را بردارید. برای اینکه دوربین مداربسته مخفی و پنهان تر شود ، باید پوشش بیرونی آن را بردارید. بعد از برداشتن پوسته بیرونی ، می توانید صفحه مدار چاپی را که در آن لنز دوربین قرار گرفته است مشاهده کنید.

  • شناسایی Hideout. شما باید در یافتن بهترین مکان مخفی دوربین خود خلاق باشید. البته ، شما نمی خواهید که متجاوز سیستم امنیتی شما را از آن جدا کند.

  • همیشه در نظر داشته باشید که بهترین روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل و مکان در فضای باز باتری در اتاق شما ، در زیر اجسام معمول است. این اشیاء هیچ گونه سوء ظن از مقصر را به دنبال نخواهد داشت.

مخفیگاههای مخفی جاسوسی شامل جعبه های بافت / کفش ، تیزکن های مداد (برقی) ، کیسه های خرید / هدیه ، گیاهان گلدان و قفسه های کتاب است.

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل : دوربین را در مکان مخفی قرار دهید. پس از شناسایی بهترین مکان برای مخفی کردن دوربین ، باید آن را محکم نصب کنید. اطمینان حاصل کنید که لنز در مقابل سوراخ یا دریچه شیء قرار دارد. دوربین را برای برخی از پیچ های سست چک کنید. روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل 

حال اگر فکر می کنید احتمال پنهان شدن مکان پنهان وجود دارد ، حتماً نصب را با یک چسب فوق العاده تقویت کنید. کافی است مقداری چسب را به لبه بیرونی لنز قرار دهید و مطمئن شوید که سوراخ به خطر نمی افتد یا پوشیده نشده است. به یاد داشته باشید که هرگونه اثری از مواد خارجی روی لنزها ، بر کیفیت فیلم تأثیر قابل توجهی خواهد داشت.

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل : چسب یا نوار یک شیء لنگر. یکی از راه های اطمینان از این که جسم (جایی که دوربین در آن نصب شده است) تعادل خود را از دست نمی دهد ، چسباندن یا چسباندن یک جسم سنگین است. بیشتر افراد برای حفظ تعادل دوربین از وزن ماهیگیری استفاده می کنند. اگر وزن ماهی ندارید ، می توانید از هر فلزی مسطح و سنگین استفاده کنید.
روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل : بند ناف سری جهانی اتوبوس سریال. مورد بعدی که شما باید انجام دهید این است که سیم USB دوربین را در قسمت پشت مخفی نخ ببندید. سیم USB دوربین امنیتی را به رایانه متصل می کند. برای جلوگیری از سوء ظن ، شما باید سیم USB را با هر ماده ای که به طور طبیعی آن را پوشانده ، بپوشانید.

با پیشرفت تکنولوژی ، چشم گذاشتن نظارتی به اتاق شما فقط یک زن و شوهر از شیر آب فاصله دارد. با صرفاً با استفاده از تلفن های هوشمند ، اکنون می توانید احساس امنیت بیشتری کنید.

نحوه تبدیل تلفن هوشمند خود به دوربین مداربسته!!!

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل

خرید یک تلفن هوشمند. اولین موردی که باید تهیه کنید ، تلفن همراه با اتصال به اینترنت است.
یک برنامه وب کم نصب کنید. هر نرم افزار وب کم منبع باز را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. برای یافتن این برنامه ها می توانید به Google Play یا App Store بروید.
نشانی اینترنتی نرم افزار را کپی کنید. برای اتصال تلفن خود به رایانه ، باید URL وب کم را یادداشت کنید.
تلفن همراه خود را به رایانه وصل کنید. برای تماشای فید در زمان واقعی ، باید تلفن خود را به رایانه متصل کنید. برای اتصال این دو دستگاه ، باید در همان شبکه بی سیم به آنها بپیوندید.
لنزها را تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که تلفن شما به شارژر آن وصل شده و آن را در حالت ثابت قرار دهید. برخی افراد تلفنهای خود را که به پشت تکه های کتاب یا دیوار تکیه داده اند ، قرار می دهند. شما باید لنز تلفن همراه را به سمت زاویه هدف تنظیم کنید.
ایجاد یک شبکه امن. برای اطمینان از اینکه کسی نتواند فیلم ها یا تصاویر ضبط شده شما را رهگیری کند ، باید یک شبکه محافظت شده از رمز عبور ایجاد کنید. می توانید با ورود به صفحه وب پیکربندی روتر خود این کار را انجام دهید. گزینه Wireless Security را انتخاب کرده و رمز عبور پیچیده ای را تنظیم کنید.
از طریق رایانه خود نظارت داشته باشید. بعد از انجام مراحل قبل ، اکنون می توانید فیدهای در زمان واقعی را از خانه خود مشاهده کنید. برای انجام پخش مستقیم باید فقط به یک Wi-Fi عمومی یا ایمن وصل شوید.

در حالی که با نصب دوربین های امنیتی می توانید خانه خود را ایمن تر کنید ، مواردی نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

چه کاری در نصب دوربین های امنیتی ندارید

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مداربسته در منزل

  • برای یک منطقه بزرگ از دوربین های با وضوح پایین یا کیفیت استاندارد استفاده نکنید.

  • اجازه ندهید که دوربین امنیتی در معرض نور زیاد خورشید قرار داشته باشد.

  • اجازه ندهید که نقاط ورودی و خروجی کشف نشده باشد.

  • دوربین های امنیتی را زیر 5 فوت در دیوار نصب نکنید.

موضوع مرتبط: 8 روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل در دید ساده

از آموزش لذت بردید؟ اکنون می توانید دوربین نصب کنید؟

روش مخفی کردن دوربین مخفی در منزل : این آموزش ها در ساخت خانه ام به یک سرپناه واقعی به من بسیار کمک کردند. من همچنین از زمانی که می دانم وسیله DIY برای نصب دوربین ها ، وقت و هزینه زیادی را پس انداز کردم.

همچنین می توانید از این نکات بهره مند شوید. اگر این رویه ها را به طور مذهبی دنبال می کنید ، انتظار داشته باشید که یک روز طرز تفکر مسالمت آمیز و در طول روز باشد.

اگر پیشنهادی یا نظری دارید ، فقط آنها را در بخش نظرات رها کنید. و اگر این مقاله را مفید دیدید ، لطفاً برای کمک به افراد دیگر این را به اشتراک بگذارید.

جهت مشاوره در زمینه نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل با ما تماس بگیرید.

0912.938.9225

0910.851.5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )