دوربین مداربسته پرستار کودک

دوربین مداربسته پرستار

دوربین مداربسته پرستار کودک

فروشگاه دوربین مداربسته مالکت با چندین سال تجربه در زمینه فروش و نصب دوربین مداربسته در تهران آماده ارایه خدمات با بهترین کیفیت میباشد.

جهت مشاوره در زمینه خرید و نصب دوربین مداربسته پرستار کودک با ما تماس بگیرید.

0912.938.9225

0910.851.5195

مهم نیست که برای اولین بار والدین شوید یا نه ، شخص نمی تواند بر اهمیت ایمنی و رفاه یک کودک بیش از حد تأکید کند. و شکل نهایی ایمنی ، نگه داشتن پسر یا دختر کوچک شما در مقابل چشمان شما است ، به هر کاری که می کند ، خواه خواب باشد یا نه ، نگاه می کند.

با تشکر از پیشرفتهای فوق العاده در فن آوری و نوآوری ، لازم نیست از نظر جسمی حضور داشته باشید تا از کودک خود مراقبت کنید. دستگاه هایی وجود دارند که شما را قادر می سازد کودک خود را در اتاق خود ببینید و بشنوید ، در حال خوابیدن یا بازی با اسباب بازی های او باشد.

معرفی انواع دوربین پرستار کودک :

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

چرا باید بهترین دوربین مداربسته پرستار کودک را انتخاب کنید

بنابراین ، چرا باید برای یک دوربین مداربسته پرستار کودک خوب سرمایه گذاری کنید؟ پاسخ بسیار ساده است: مانیتورهای صوتی و آنالوگ منسوخ شده اند. این آینده است. دستگاه های نظارت تصویری و صوتی با کیفیت بالا ، چندین ویژگی و ویژگی را ارائه می دهند. حتی می توانید از تلفن هوشمند و تبلت های خود استفاده کنید تا کودک خود را هنگام حضور در کودک بررسی کنید. بعلاوه ، بهترین چیز در مورد این دستگاه ها این واقعیت است که آنها گران نیستند.

دوربین مداربسته پرستار

دوربین مداربسته پرستار کودک

دلایل زیادی وجود دارد که نباید از خرید دوربین مداربسته پرستار کودک تنفس کودک یا مانیتور قلب کودک دریغ کرد. به عنوان مثال ، بهترین دوربین مداربسته پرستار کودک Wi-Fi که دارای ویژگی های ویدیویی و صوتی است ، می تواند بدون توجه به اینکه در خانه هستید یا خارج از خانه ، کودک نوپای خود را چک کنید. شما می توانید مطمئن شوید که فرشته کوچک شما به خودش آسیب نرساند یا چیزی را که نباید نبلعد.

با این حال ، هنگام خرید دوربین مداربسته پرستار کودک ، شما همیشه باید به مشخصات مورد نیاز خود رعایت کنید و از متناسب بودن بودجه خود اطمینان حاصل کنید. فراتر رفتن از چیزی که دارای ویژگی هایی است که برای شما فایده ای ندارد ، هوشمندانه نیست.

مطمئنا ، دوربین مداربسته پرستار کودک صوتی حتی ارزان تر هستند ، اما نباید امنیت امنیتی کودک را به خطر بیاندازید. بعلاوه ، با استفاده از دوربین مداربسته پرستار کودک برای کودک شما قادر خواهید بود کودک را در هر زمان تماشا کنید و اطمینان حاصل کنید که وی در صورت عدم مراقبت شما به درستی از کودک مراقبت می کند. دوربین مداربسته مخفی کوچک

معرفی انواع دوربین کوچک وای فای :

 

7 مزیت قانع کننده در خرید دوربین مداربسته پرستار کودک

شما بررسی می کنید کودک شما به راحتی خوابیده است یا نه

دستگاههای دوربین مداربسته پرستار کودک هنگامی که فکر کرده اید کودک را به خواب می اندازید ، مفید واقع می شود اما معلوم می شود که او در حال انجام کارهای دیگر نیست. می توانید از دوربین مداربسته پرستار کودک برای بررسی اینکه خوابیده است یا هنگام بازی با اسباب بازی خود در هنگام خواب ، استفاده کنید. از طریق واحد نمایشگر ارائه شده با مانیتور می توانید به سرعت نگاهی به کودک خود بیندازید و به او تمایل پیدا کنید.

دوربین مداربسته پرستار

دوربین مداربسته پرستار کودک

این دستگاه ها همچنین به آموزش خواب کودک کمک می کنند. با پیگیری مداوم از الگوهای رفتاری کودک ، می توانید او را به اندازه کافی آموزش دهید تا بخوابد. می توانید به اتاق او بروید و هنگام نشستن یا ایستادن در گهواره ، او را به خواب برسانید. دشوار است که بگوییم کودک با استفاده از دوربین مداربسته پرستار کودک آنالوگ یا صوتی در خواب است یا نه.
می توانید با آرامش بخوابید

استفاده از دوربین مداربسته پرستار کودک بی سیم کودک با تصاویر نیز به شما کمک می کند خواب خوبی داشته باشید. نه تنها شما قادر خواهید بود به آنچه که کودک شما انجام می دهد نگاهی خوب بیندازید ، وقتی راضی باشید که او در خواب است ، می توانید برخی از کارهای خنده دار را نیز بدست آورید. دیگر لازم نیست هر 5 یا 10 دقیقه به اتاق او بروید. از طرف دیگر ، دستگاه های مانیتورینگ نیز مانع از آلارم کاذب می شوند. شما دیگر نیازی به قطع خواب خود ندارید تا بتوانید کودک را معاینه کنید. دوربین مداربسته چرخشی
دستگاه های نظارت تصویری برای ردیابی خواب کودک مناسب هستند

نظارت صوتی کار برکنار شده است. چرا؟  خوب ، این امر در درجه اول به این دلیل است که اگر دائماً در حال چرخش و چرخیدن باشد و صدای یک صدا را بیان نکند ، نمی توانید بگویید که آیا کودک شما به راحتی خوابیده است. دوربین مداربسته پرستار کودک به شما کمک می کند تا فوراً بدانید کودک شما راحت نیست. شما می توانید الگوهای خواب او را کنترل کنید.

دوربین مداربسته پرستار

دوربین مداربسته پرستار کودک

علاوه بر این ، دوربین مداربسته پرستار کودک با دوربین نیز از سنسورهای پیچیده ای برخوردار است که به محض شروع به حرکت یا پرتاب کودک و خوابیدن وی ، لرزش می یابد. یکی دیگر از دلایل مفید بودن دستگاه این واقعیت است که شما می توانید دقیقاً بدانید که خواب کودک شما واقعا چقدر خواب دارد یا اینکه به مقدار کافی نوزادان خواب بین 1 تا 3 سال نیاز دارد یا خیر.

درک این نکته مهم است که نوزادان 1 ، 2 یا 3 ساله روزانه تقریباً 14 ساعت خواب دارند.
دستگاههای با کیفیت عالی به خدمات ابر و اشتراک گذاری مجهز شده اند

بسته به قیمت و مدل دوربین مداربسته پرستار کودک شما انتخاب می کنید ، می توانید دستگاه هایی را انتخاب کنید که دارای خدمات ابری یا ویژگی های اشتراک گذرواژه هستند. دستگاه های به اشتراک گذاری Cl oud می توانند به راحتی و فوراً با تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود ارتباط برقرار کنند و این امکان را به شما می دهد تا از طریق اتصال بی سیم ، یک فید زنده از کودک خود مشاهده کنید.

به علاوه ، حتی می توانید رمز عبور ابری خود را با نزدیکترین دوستان ، بستگان و غیره به اشتراک بگذارید. از این طریق می توانید بیرون بروید و با دوستان خود تفریح ​​کنید زیرا دیگران به کودک شما توجه می کنند.
امنیت Topnotch

بزرگترین مزیت داشتن بهترین دوربین مداربسته پرستار کودک Wi-Fi این است که شما می توانید امنیت کودک نو پا را به حداکثر برسانید. و شما قادر خواهید بود این کار را در داخل خانه و خارج از آن انجام دهید. شما باید درک کنید که با رشد کودک ، او سعی خواهد کرد از گهواره خود صعود کند ، و این ممکن است بسیار خطرناک باشد زیرا ممکن است سفر کند و بیفتد و به خودش آسیب برساند. یک فید ویدیوی زنده به شما امکان می دهد اطمینان حاصل کنید که این اتفاق نمی افتد.

مناسب برای چک کردن سلامتی کودک شما

یک دوربین مداربسته پرستار کودک ویدیویی به شما امکان می دهد مراقب سلامتی کودک نوپا باشید. بلافاصله می توانید متوجه شوید که آیا چیزی با او اشتباه است یا خیر. دوربین مداربسته پرستار کودک ویدئویی قلب و تنفس نیز وجود دارد. شما می توانید علائم حیاتی کودک خود را هنگام بازی و خواب رصد کنید ، و در اولین علامت مشکل فوراً به عمل خود می رود.

دوربین مداربسته پرستار

دوربین مداربسته پرستار کودک

یکی دیگر از دلایلی که شما باید دوربین مداربسته پرستار کودک را بگیرید این واقعیت است که ممکن است کودک شما به دلیل آلودگی در گهواره یا مهد کودک بیمار شود. داشتن یک فید صوتی و تصویری زنده می تواند به شما کمک کند تا آنچه را که بیمار می کند تشخیص دهید. این یک راه عالی برای از بین بردن تمام دلایل احتمالی دردسر است.
دستگاه های مانیتورینگ می توانند با چندین دوربین ارتباط برقرار کنند

شما می توانید نه تنها یک اتاق را در اتاق کودک خود تنظیم کنید ، بلکه در مهد کودک و کلیه مناطقی که کودک خود را به دست می آورید. این امر می تواند بسیار مناسب باشد وقتی شما دو کودک در اتاق های مختلف دارید. دوربین چرخشی

علاوه بر این ، اگر یک مهد کودک بزرگ داشته باشید ، ممکن است یک دوربین واحد قادر به پوشش همه چیز نباشد. شما می توانید دوربین مختلفی را برای پوشاندن کودک خود از هر زاویه ای متصل کنید. به این ترتیب ، می توانید به فرزندتان اجازه دهید در مهد کودک پرسه بزند و متناسب با محتوای قلب وی بازی کند.

        توصیه های برتر در هنگام خرید دوربین مداربسته پرستار کودک

دوربین مداربسته پرستار کودک DXR-8

Infant Optics DXR-8 وسیله ای برای نظارت بر کودک است که از لنزهای قابل تعویض برخوردار است. این یک کشور مدرن است و کاربران را قادر می سازد تا کودکانی و نوزادان خود را با هوشیاری نگه دارند. دوربین مخفی کوچک

DXR-8 در بین خریدارانی که به دنبال وسیله ای مناسب و آسان برای تنظیم هستند ، به یک بازار محبوب تبدیل شده است که می تواند به آنها کمک کند تا فعالیت های دسته کوچک و شادی خود را که در گهواره خود بازی می کند ، رصد کنند یا سعی کنند مانند بسیاری از نوزادان مشتاق از آن خارج شوند. انجام دادن. این دستگاه بسیار سبک وزن است و از جنس پلاستیک و در بین انواع دیگر مواد ساخته شده است.

به علاوه ، دوربین مداربسته پرستار کودک ویدیویی DXR-8 اولین در نوع خود با لنزهای قابل تعویض است. این امر والدین را قادر می سازد کودک خود را از زوایای مختلف بررسی کنند. علاوه بر این ، با استفاده از این ویژگی دیدنی و جذاب شما قادر خواهید بود دوربین مداربسته پرستار کودک را به راحتی از هر زاویه ای که دوست دارید تنظیم کنید ، و از یک گوشه و نقاط کور منظره کودک چشم خود را از کودک خود بگیرید. برخی از مزایا و ویژگی های دیگر عبارتند از:


دوربین مداربسته پرستار

دوربین مداربسته پرستار کودک

 • ساخته شده با یک صفحه نمایش LCD 3.5 اینچی (رنگی کامل) – صفحه

 • نمایش با آنتن قابل جمع شدن تعبیه شده است

 • صفحه نمایش فعال صدا

 • گزینه های مانیتورینگ دوربین از راه دور – دارای گزینه های بزرگنمایی

 • دیجیتال و کج کردن نیز هست

 • این محصول از لنزهای زوم اپتیکال ارائه شده است

 • عمر باتری 10 ساعته – گزینه صرفه جویی در مصرف انرژی است

 • عمر باتری 6 ساعته با صفحه نمایش روشن است

 • باید لنزهای زاویه دید گسترده را جداگانه بخرید


مانیتور جنبش Snuza Hero SE Baby

دوربین مداربسته پرستار کودک Snuza Hero SE به موازات داشتن بودجه ، به یک مؤلفه اساسی در عصر دیجیتال امروز تبدیل شده است. این دستگاه ایده آل سازگار هوشمند است که والدین را قادر می سازد از طریق تبلت ها و تلفن های هوشمند خود چشم به کودک خود بزنند.

این دستگاه مانیتورینگ هوشمند کودک در مقایسه با سایر دستگاههای مشابه که محدودیت های بسیاری را اعمال کرده اند بسیار کاربردی تر و دارای ویژگی های بسته بندی شده است. نسخه ویژه Snuza Hero نتیجه نبوغ فنی خالص است ، به گونه ای طراحی شده است که به صورت ارگونومیکی مورد استفاده قرار گیرد ، و از ویژگی های نظارت پیچیده تنظیم شده است.

بهترین قسمت این است که می توانید آن را به راحتی روی پوشک کودک نوپای خود ، درست روی بند کمر ، گیره بزنید. به علاوه ، این دستگاه دارای عملکرد ارتعاش برش است. وقتی دستگاه بیش از 15 ثانیه حرکات کودک خود را حس نکند ، دستگاه به آرامی لرزش می کند ، کودک و نوزاد را تحریک می کند.

اما اگر کودک پس از 5 ثانیه خاموش شدن لرزش ، حرکت کند ، زنگ خطر به صدا در می آید. مطمئن باشید که این دستگاه هیچ سیم یا هر نوع دیگری ندارد. برای کودک کاملاً بی ضرر است. سایر مزایا و ویژگی های آن شامل موارد زیر است:


 • دوربین مداربسته پرستار

  دوربین مداربسته پرستار کودک

  با استفاده از مواد درجه پزشکی تولید می شود

 • سیگنال های فرکانس رادیویی صفر

 • مواد هیپوآلرژنیک

 • همراه با ضمانت 1 ساله

 • همراه با باتری های قابل تعویض است

 • بدون سیم و سیم


دوربین مداربسته پرستار کودک بی سیم دیجیتال ایمن و صدا VTech DM221

دوربین مداربسته پرستار کودک دیجیتال و صوتی کودک VTech DM221 یکی دیگر از دستگاه های topnotch است که از نظر بودجه مناسب است و با ویژگی ها و قابلیت های بی شماری طراحی شده است. سری DM221 دارای یک انتقال استثنایی است. شما قادر خواهید بود صدای خروپف کودک ، عطسه ، صحبت و غیره را بشنوید.

نکته مهم دیگر در مورد این دستگاه ، واقعیتی است که دیگر نیازی به نگرانی در مورد آن نویز تحریک کننده سفید نخواهید داشت ، نوعی که توسط آن دستگاه های آنالوگ قدیمی و مانیتور ساطع می شود. چندین ویژگی و قابلیت های جالب در سری VTech DM221 وجود دارد.

به عنوان مثال ، می توانید بصری سطح نویز را در اتاق کودک خود ردیابی کنید. دستگاه دارای نشانگر صدا و صدا 5 سطح است. یک صفحه نمایش دیجیتالی در دستگاه وجود دارد که به شما نشان می دهد چه میزان نویز در اتاق وجود دارد. علاوه بر این ، این دستگاه با انتقال DECT 6.0 برای انتقال کامل ساخته شده است.

علاوه بر این ، در صورتی که کودک شما شروع به گریه کند ، باید از رابط کاربری دو طرفه نیز استفاده کنید. شما حتی می توانید با استفاده از رابط کاربری ، او را لالایی آواز بخوانید. سایر ویژگی ها و مزایای دستگاه عبارتند از:


دوربین مداربسته پرستار

دوربین مداربسته پرستار کودک

 • این محصول مجهز به باتری های قابل شارژ است. 18 ساعت شارژ با یک بار شارژ ادامه می یابد

 • از باتری های AAA استفاده کنید

 • قابل استفاده بدون هندزفری است. می توانید دستگاه را روی کمر کمربند خود گیره کرده و بدون هیچ زحمتی به راحتی پای شیرین خود را گوش داده و صحبت کنید

 • محدوده عملیاتی بدون دست (1000 فوت در فضای باز) (150 فوت در داخل خانه)

 • هنگامی که دستگاه نظارت بر کودک یا کودک شما شروع به کار باتری کم می کند ، واحد شما بوق می زند

 • این دستگاه به زبان انگلیسی کار می کند ، اما می توانید به چندین زبان از جمله اسپانیایی و فرانسوی تغییر دهید.


جهت مشاوره در زمینه خرید دوربین پرستار کودک با ما تماس بگیرید

0912.938.9225

0910.851.5195

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )