قیمت نصب دوربین مداربسته چقدر است ؟

هزینه نصب دوربین مداربسته

قیمت نصب دوربین مداربسته چقدر است ؟

در این مقاله ، من در مورد قیمت نصب دوربین مداربسته صحبت می کنم که نگرانی اصلی بسیاری از افراد است که قصد دارند یک سیستم دوربین مداربسته نصب کنند.

نصب دوربین مداربسته امروزه تقریباً یک ضرورت برای جلوگیری از شرایط ناخواسته است که ممکن است خطرناک باشد. همه ما می دانیم که این دوربین های مداربسته چگونه کار می کنند ، اما آیا ما از نصب خیلی چیز داریم؟

قیمت نصب دوربین مداربسته چقدر است؟ بخوانید تا متوجه شوید.

فاکتورهای مختلفی وجود دارد که می تواند بر هزینه کار نصب دوربین تأثیر بگذارد ، اما به عنوان یک مرجع سریع ، متوسط هزینه نصب دوربین های امنیتی در تهران 40 الی 80 هزار تومان است برای هر دوربین و یک سیستم 4 کانال متوسط هزینه نصب آن 2000/000 تومان است که شامل کیت سیستم امنیتی و مواد نصب میباشد.

اگر بتوانید دوربین ها را خودتان نصب کنید ، می توان قیمت را نیز کاهش داد. قیمت نصب دوربین مداربسته

اگر در کشور دیگری زندگی می کنید ، هزینه نیروی کار متفاوت است ، هزینه معمولا 1000.000 توماناست. برای یادگیری بیشتر خواندن را ادامه دهید…

نصب دوربین مداربسته توسط خودتان

شما می توانید دوربین های امنیتی خود را نصب کنید. صدها فیلم مختلف در YouTube و سایر سیستم عامل های رسانه ای موجود است که در آن شما می توانید نحوه نصب صحیح دوربین ها را یاد بگیرید.

اگر دوربین مداربسته در خودتان نصب کنید، شما به هیچ وجه مجبور به پرداخت هزینه های نیروی کار نخواهید شد.

شما فقط باید خود دوربین و سیستم مورد نیاز برای نصب را خریداری کنید. اگر می خواهید کیت خود را برای نصب  خریداری کنید ، مقاله نحوه انتخاب بهترین دوربین امنیتی در فضای باز یا مقاله در مورد بهترین دوربین های امنیتی بی سیم را بخوانید.

در بسته های دوربین کتابچه راهنمای کاربر وجود دارد ، اما بهتر است فیلم هایی را در مورد نحوه انجام صحیح نصب مشاهده کنید. همچنین ممکن است از دوستان یا خانواده ای که با نصب دوربین های امنیتی آشنا هستند ، کمک بگیرید.

متوسط قیمت نصب دوربین مداربسته در ایران

متوسط هزینه نصب دوربین های امنیتی در 1000.000 تومان است.

این هزینه بسته به چندین عامل مختلف مانند تعداد دوربین ، نوع نصب ، تنظیم و سطح تکنولوژی سیستم متفاوت است.

اگر یک نصاب دوربین مداربسته را با مهارت های اساسی استخدام کنید ، می توانید برای هر نصب دوربین حدود 60/000 تومان بپردازید (فقط هزینه خدمات).

از طرف دیگر ، اگر برای نصب یک سیستم امنیتی IP پیشرفته و گرانقیمت که به مهارت های اضافی برای نصب نیاز دارد ، یک نصاب دوربین مداربسته امنیتی حرفه ای استخدام کنید ، می توانید برای یک سیستم با دوربین های 4 تا 8 تا 400/000 تومان هزینه کنید.

بله ، قیمت نصب دوربین مداربسته می تواند بسیار متفاوت باشد از آنجا که سیستم دوربین امنیتی اولیه و پیشرفته در بازار وجود دارد و حرفه ای که با چنین سیستم هایی سر و کار دارد دانش و مهارت های متفاوتی دارد که گاهی اوقات سالها به آن تسلط می یابد. قیمت نصب دوربین مداربسته 

قیمت نصب دوربین مداربسته برای خانه ها و مشاغل کوچک

انواع مختلفی از سیستم های امنیتی وجود دارد که می توانید برای خانه یا تجارت کوچک خود خریداری کنید ، بیایید این ساده را حفظ کنیم و 2 نوع را در نظر بگیریم: سیستم های آنالوگ و IP.

دوربین مداربسته آنالوگ

خوب ، اگر می خواهید دوربین های امنیتی در خانه یا محل کار کوچک شما نصب شده باشد ، می توانید نصاب دوربین مداربسته معتبری را برای نصب دوربین مداربسته ، کابل های در حال اجرا و تنظیمات DVR (ضبط کننده فیلم دیجیتال) استخدام کنید. قیمت نصب دوربین مداربسته 

بیشتر افراد معمولاً یک سیستم دوربین امنیتی آنالوگ خریداری می کنند که از 4 دوربین ، ضبط کننده فیلم دیجیتال ، کابل ها و اتصالات استفاده می شود.

تصویر زیر نمونه ای از سیستم دوربین آنالوگ امنیتی با 4 دوربین ، ضبط کننده فیلم دیجیتال و هارد درایو را برای نگه داشتن فیلم نشان می دهد.

هزینه نصب دوربین مداربسته

قیمت نصب دوربین مداربسته

یک پکیج دوربین مداربسته مانند این 1500/000 تومان قیمت دارد و شما همچنین باید کابل ها و کانکتورهای کواکسیال را با قیمت متوسط 30/000 تومن در هر دوربین (حداکثر 20 متر) خریداری کنید. بنابراین قیمت کل پکیج با کابل و کانکتور در حدود 1700/000 تومان است.

هزینه نصب دوربین مداربسته

قیمت نصب دوربین مداربسته

همانطور که می بینید پکیج دوربین مداربسته به خودی خود می تواند هزینه کمتری برای کار نصب و راه اندازی داشته باشد زیرا نصب کننده می تواند برای نصب و راه اندازی 4 دوربین تا 400/000 تومان هزینه شما را پرداخت کند ، بنابراین کل هزینه شما برای همه چیز در حدود2000/000 تومان است. قیمت نصب دوربین مداربسته 

البته هزینه ها بسته به موقعیت مکانی ، مواد اضافی مانند پیچ ، نوار برقی ، بسته بندی کراوات و غیره می توانند کمی متفاوت باشند اما در کل با هزینه کمتر از 2000/000 تومان می توانید یک سیستم امنیتی آنالوگ 4 کانال نصب کنید.
دوربین مداربسته تحت شبکه ip

همچنین سیستم های دیجیتالی با دوربین های IP و NVR (شبکه ضبط کننده فیلم های ویدیویی) وجود دارند که کمی بیشتر هزینه دارند و به مهارت های اضافی شبکه رایانه ای از نصاب احتیاج دارند. بنابراین ، در این حالت ، می توانید انتظار داشته باشید که برای نصب و راه اندازی دوربین حدود200/000 الی 300/000 تومان بپردازید.

یک سیستم امنیتی بی سیم 4 دوربین IP با ضبط کننده و هارد دیسک در فروشگاه مالکت 2500/000 تومان قیمت دارد.

هزینه نصب دوربین مداربسته

قیمت نصب دوربین مداربسته

برخی از سیستم های امنیتی IP از شبکه Wi-Fi استفاده می کنند ، بنابراین نیازی به خرید کابل برای نصب نیست زیرا ارتباط بی سیم است.

برای سیستمی مانند این ، شما عملاً مقداری پول با هزینه کار و لوازم جانبی جزئی مانند پیچ و سایر مواردی که نصاب ها معمولاً در جعبه ابزار خود دارند هزینه می کنید و حتی برای آن هزینه ای هم پرداخت نمی کنید.

در این سناریو ، کل هزینه در حدود 1500/000 و 500/000 تومان برای نصب و راه اندازی است (با توجه به اینکه نصب کننده قیمت بالاتری را برای شما در نظر می گیرد).

شما برای نصب یک سیستم دوربین ایمنی IP 4 کاناله در منزل یا محل کار کوچک خود ، حدود 2000/000 پرداخت می کنید ، که مشابه قیمتی است که برای سیستم امنیتی آنالوگ که قبلاً در مورد آن صحبت کردم پرداخت می شود.

چگونه قیمت نصب دوربین مداربسته منطقه خود را تخمین بزنید

قیمت خدمات با توجه به موقعیت مکانی متفاوت است و برای نصب دوربین های امنیتی یکسان است ، بنابراین بسته به شهری که شما زندگی می کنید هزینه کار می تواند بالاتر یا پایین تر باشد. خبر خوب این است که می توانید از فروشگاه دوربین مالکت برای تخمین قیمت استفاده کنید

هزینه نصب دوربین مداربسته

قیمت نصب دوربین مداربسته

فقط کافی است به وب سایت malket.com مراجعه کرده تا قیمت تخمینی داشته باشید.

توجه داشته باشید که در شهرهایی مانند تهران و کرج پایین تر از شهرهایی مانند اصفهان-شیراز-تبریز است.

اگر در بعضی از شهرها زندگی می کنید ، می توانید مبلغ بیشتری بپردازید ، مگر اینکه خود دوربین های امنیتی را بخرید و نصب کنید قیمت نصب دوربین مداربسته  هزینه نصب دوربین مداربسته

به همین دلیل است که به شما توصیه می کنم در سیستم دوربین امنیتی که برای نصب آسان باشد ، مانند آنهایی که در راهنمای خرید دوربین مداربسته خانگی ذکر شده اند ، سرمایه گذاری کنید ، دوربین هایی هستند که برای نصب به مهارت فنی احتیاج ندارند.

انحصار

شما می توانید یک نصاب دوربین امنیتی حرفه ای را استخدام کنید که می تواند تمام کارها را برای شما انجام دهد (و قیمت بیشتری را نیز شارژ می کند) یا یک برقکار را برای سوار کردن دوربین و کابل ها را در صورت شجاعت خود برای استخدام خود استخدام کنید قیمت نصب دوربین مداربسته هزینه نصب دوربین مداربسته

همچنین تا زمانی که با دوربین و تنظیم ضبط کننده دستگاه راحت باشید ، امکان کار با نصب سیستم DIY نیز وجود دارد.

این وظیفه شماست که چگونه می خواهید نصب سیستم امنیتی را کنترل کنید ، فقط اطمینان حاصل کنید که در حین انجام نصب ضعیف سعی در پس انداز کردن پول ندارید.

جهت اطلاع دقیق از قیمت نصب دوربین مداربسته با ما تماس بگیرید.

0912.938.9225

0910.851.5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )