فروش دوربین مداربسته در تهران

فروش دوربین مداربسته در تهران

فروش دوربین مداربسته در تهران

فروشگاه دوربین مداربسته مالکت با چندین سال تجربه در زمینه فروش دوربین مداربسته در تهران و نصب دوربین مداربسته با نازلترین قیمت آماده ارایه خدمات با بهترین کیفیت میباشد.

متخصصان فروش دوربین مداربسته در تهران ما پاسخگوی شما عزیزان است.

0912.938.9225

0910.851.5195

فروش دوربین مداربسته در تهران با نازلترین قیمت در فروشگاه مالکت:

 فروش دوربین مداربسته در تهران : در فروشگاه دوربین مداربسته مالکت، طیف گسترده ای از جدیدترین فناوری های CCTV را شامل می شود ، از جمله دوربین مداربسته تحت شبکه IP ، سیستم های مدیریت نرم افزار ، ضبط کننده ویدیو شبکه ، رمزگذارهای IP ، آنالیز ویدئویی ، توسعه دهنده های KVM ، نصب و لوازم جانبی علاوه بر کابل کشی شبکه لازم.

 فروش دوربین مداربسته در تهران : اما ما فقط متوقف نمی شویم. متخصصان ما در زمینه فروش دوربین مداربسته در تهران و نصب دوربین مدار بسته بسیار ماهر همچنین در همکاری با پیمانکاران امنیتی برای ارائه کل راه حلهای امنیتی دوربین مدار بسته ، به طور خاص متناسب با نیاز مشتری خود ، همکاری می کنند.

 فروش دوربین مداربسته در تهران : امکانات تحقیق و توسعه بی نظیر ما این امکان را به ما می دهد که از پیش تنظیمات کل سیستم های دوربین مدار بسته (از جمله تجهیزات شبکه ، دوربین ، و سرورهای ضبط) را از پیش تنظیم کنیم ، بنابراین وقتی شرکای امنیتی ما سیستم دوربین مدار بسته را به سایت مشتری خود تحویل می دهند ، می توانند به سادگی یک افزونه را انجام دهند. بازی را نصب کنید ، با اطمینان از اینکه سیستم دوربین مدار بسته همیشه دقیقاً همان چیزی را که مشتری خود به آن نیاز دارد تحویل می دهد.

ما به ایجاد ایمن ترین سیستم های دوربین مدار بسته ممکن کمک می کنیم

فروش دوربین مداربسته در تهران

فروش دوربین مداربسته در تهران

ایجاد ایمن ترین سیستم های دوربین مدار بسته ممکن با تلاقی منحصر به فرد از مهارت ها و فناوری حاصل می شود.

ما نه تنها به روز ترین تجهیزات دوربین مدار بسته ، از جمله دوربین ، نرم افزار ، سرورهای ضبط و کابل های شبکه را حمل می کنیم …

… اما ما همچنین در زمینه زیرساخت های اترنت و GPON تجربه و تخصص داریم و می توانیم با تغییر فن آوری به روز رسانی یکپارچه زیرساخت های موجود و جدید کمک کنیم.

 فروش دوربین مداربسته در تهران : زیرا انتخاب مکان مناسب و زاویه صحیح هنگام نصب دوربین های مدار بسته نیز به همان اندازه برای امنیت اهمیت دارد که رزولوشن و تعداد دوربین های موجود در سیستم است.

جهت مشاوره در زمینه خرید با کارشناسان فروش دوربین مداربسته در تهران مالکت تماس بگیرید.

فروش دوربین مداربسته در تهران

فروش دوربین مداربسته در تهران

درک ما از اجزای فردی یک سیستم دوربین مدار بسته و همچنین تجربه ما در ارائه کل سیستم های دوربین مدار بسته ، به ایجاد حدس و گمان در ایجاد سیستم های دوربین مدار بسته کمک می کند.

ما با پیمانکاران امنیتی کار می کنیم تا به ارزیابی چگونگی دستیابی به بالاترین سطح امنیتی و پوشش برای بودجه مشتری خود کمک کنیم و سپس مؤثرترین سیستم را برای نیازهای امنیتی خاص آنها در طیف گسترده ای از صنایع سفارشی می کنیم.

چه کسی ، کجا ، چرا ، چه زمانی ، چه چیزی و چگونه یک سیستم دوربین مدار بسته است

 فروش دوربین مداربسته در تهران : چه کسی از سیستم استفاده می کند؟ سیستم در کجا قرار دارد؟ چرا سیستم دوربین مدار بسته نصب می شود؟ چه زمانی از سیستم دوربین مدار بسته استفاده می شود؟ چه کابل کشی در حال حاضر در سایت وجود دارد؟ مشتری چقدر باید برای سیستم هزینه کند و چگونه می توانیم به تأمین بودجه مشتری کمک کنیم؟

درک نیازهای مشتری و محیط و هدف سیستم دوربین مدار بسته ، کارشناسان فروش دوربین مداربسته در تهران ما را قادر می سازد که از یک انتهای آن به کل سیستم نگاه کنیم و بهترین محصولات را برای کار ارائه دهیم.

ستون فقرات یک سیستم دوربین مدار بسته: کابل ها و مسیرها

فروش دوربین مداربسته در تهران

فروش دوربین مداربسته در تهران

آیا یک کابل اترنت آنالوگ یا مسی گربه 6 وجود دارد؟ آیا مشتری برای دریافت سیستم خود به فیبر نیاز دارد؟

 فروش دوربین مداربسته در تهران : طیف وسیعی از کابل کشی و فن آوری های زیربنایی سلامتی ما شامل GPON است که برای حفره های فضای کوچک در ساختمانهای چند طبقه ایده آل است و TeraSpan ، راه حل فیبر نوری میکرو برای به دست آوردن کابل ها در پارکینگ های اتومبیل و درایوها بدون حفر کردن سنگرهای عالی.

نارضایتی پشت یک سیستم دوربین مدار بسته: شبکه و پهنای باند

گزینه های شبکه شامل گزینه های unicast یا multicast ، مدیریت و کنترل نشده و حتی آخرین فن آوری GPON است.

نیاز به پهنای باند با یک سیستم فضای باز ، دوربین های بیشتر و دوربین های با وضوح بالاتر بیشتر خواهد بود.

فروش دوربین مداربسته در تهران و نوع دوربین مدار بسته مورد نیاز

فروش دوربین مداربسته در تهران

فروش دوربین مداربسته در تهران

دانستن محل ، میدان دید ، موقعیت نصب و دلیل سیستم نظارت بر دوربین مدار بسته همه بهترین نوع دوربین را برای کار تعیین می کند ، خواه یک دوربین IP گلوله یا گنبد ، دوربین فیبر نوری ، دوربین میکرو گنبدی ، دوربین گنبد fisheye یا وندال باشد. دوربین مداربسته

آیا مشتری برای اهداف قانونی یا بیمه به آن احتیاج دارد؟ آیا آنها از این امر به عنوان یک عامل بازدارنده برای دلسرد کردن یا شناسایی رفتارهای غیرقابل استفاده استفاده می کنند؟ یا آیا آنها برای مشاهده پنهانی به یک سیستم مجزا نیاز دارند؟

حجم ذخیره سازی سیستم دوربین مدار بسته

 فروش دوربین مداربسته در تهران : محاسبه نیازهای ذخیره سازی سیستم بار دیگر به هدف سیستم باز می گردد. در صورت پاسخگو بودن دوربین مدار بسته (نظارت مداوم) ، به مانیتورهای مختلف ، ذخیره سازی و نوع دوربین به سیستم واکنشی نیاز دارد که فقط در صورت درخواست بررسی می شود.

 فروش دوربین مداربسته در تهران : به طور معمول ، شوراها ، محوطه ها و سیستم های دارای مجوز نصب شده برای اهداف قانونی یا بیمه ای به ذخیره 30 روزه ، 24/7 نیاز دارند. فروشگاه ها ، مشتری های “آرامش ذهن” و مشتری های پاسخگو فقط به ذخیره سازی 14 روزه نیاز دارند ، همچنین ممکن است بخواهند قاب ضبط را در شب کاهش دهند (مثلاً ضبط فقط در حرکت).

بهترین نرم افزار مدیریتی برای سیستم دوربین مدار بسته

فروش دوربین مداربسته در تهران

فروش دوربین مداربسته در تهران

 فروش دوربین مداربسته در تهران : یک بار دیگر نیاز و بودجه مشتری بهترین سیستم نرم افزاری مدیریتی برای کار را تعیین می کند ، اما OSA دارای طیف گسترده ای برای متناسب با تمام کاربران نهایی است.

Luxriot VMS را می توان در دادگاه استفاده کرد ، حداکثر 100 دوربین را پشتیبانی خواهد کرد ، و اغلب در محیط خرده فروشی مورد استفاده قرار می گیرد.

Pelco VideoXpert یک سیستم کمی پیچیده تر است که برای راه آهن ، شهرها  استفاده می شود.

 فروش دوربین مداربسته در تهران : در انتهای بالای مقیاس ، Luxriot Evo می تواند از 1000 دوربین دوربین پشتیبانی کند و برای مکانهای دانشگاه و مین ایده آل است ، در حالی که Teleste S-VMX می تواند تا 10،000 دوربین را پشتیبانی کند و معمولاً برای سیستم های دوربین مدار بسته شهری ، راه آهن و کازینو استفاده می شود.

تطابق مانیتورها و رایانه های شخصی با وضوح دوربین

دانستن نحوه مطابقت اندازه مانیتور با تعداد دوربین ها آخرین مرحله در تحلیل امنیتی است.

نیاز به مانیتور SD ، HD یا UHD (و تعداد رایانه های شخصی برای هدایت مانیتور) به تعداد دوربین های موجود در سیستم دوربین مدار بسته بستگی دارد.

ما راه حل های کلید کلید را برای هر نوع سیستم دوربین مدار بسته ارائه می دهیم

در OSA ما به پیمانکاران امنیتی کمک می کنیم تا راه حل های سیستم دوربین مدار بسته را به طیف وسیعی از صنایع ، از جمله دولت ، مهمان نوازی ، معدن ، تحولات چند طبقه ، سلامت ، مراقبت از سالمندان و بخش خرده فروشی ارائه دهند.

هر اندازه این پروژه چه اندازه باشد و چه یک سیستم جدید باشد یا یک سیستم ارتقاء سیستم موجود ، ما به کل راه حل نگاه می کنیم ، از یک انتها به طرف دیگر. ما سیستم های دوربین مدار بسته را ارائه می دهیم که برای نیاز مشتری و بودجه آنها کار می کنند ، سیستم هایی که با پیشرفت فن آوری ها به راحتی قابل ارتقا یا گسترش می باشند.

فروش دوربین مداربسته با بهترین قیمت در فروشگاه مالکت

0912.938.9225

0910.851.5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )