دوربین مداربسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب

پیدا کردن بهترین دوربین مداربسته دید در شب برای خانه شما کار آسانی نیست. شما ممکن است بسیاری از بررسیهای دوربین مدار بسته دید در شب را خوانده باشید ، اما هنوز هم دچار تعجب می شوید:

آیا دوربین های امنیتی مورد نظر بهترین دید در شب را دارند؟ آیا باید دوربین مداربسته بی سیم دید در شب در فضای باز بی سیم خریداری کنید؟

دید در شب رنگ در مقابل دید در شب سفید و سیاه ، کدام یک را انتخاب کنید؟ یا باید دوربین مدار بسته دید در شب در فضای باز را با دید در شب از طریق پنجره های شیشه ای داخل خانه خود نصب کنید (آیا این کار می کند)؟

آیا دوربین مداربسته دید در شب IP میتوانند در شب ببیند؟

قطعاً ، بله

بسیاری از دوربین مداربسته برتر در فضای باز با دید در شب برای فروش وجود دارد. با این حال ، تعجب آور نیست که بسیاری از دوربین های بی سیم از دید در شب سازگار نیستند.

همه را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که دوربین های IP امنیتی و نظارتی قبل از خرید آنها از دید در شب خوبی برخوردار هستند.

روشها به شرح زیر است برای یافتن اینکه آیا این دوربین امنیتی دوربین مدار بسته دید بالا در شب است:

شماره 1 مشخصات را بررسی کنید تا ببینید دید در شب در لیست وجود دارد یا اطلاعات فاصله IR.

شماره 2 از سازنده بخواهید نمونه ویدیو در دید در شب را ارائه دهد.

شماره 3 تماشای فیلم دید در شب به اشتراک گذاشته شده توسط هر مشتری دیگر.

شماره 4 بررسی های رسانه ای دوربین های امنیتی در فضای باز با دید در شب را بخوانید.

شماره 5 Google برای دیدن اینکه آیا می توانید نظرات بیشتری در مورد مشتری در مورد دید در شب محصول پیدا کنید یا خیر.

یک دوربین مداربسته دید در شب با کیفیت بالا از مارک های برتر دوربین مدار بسته می تواند دید در شب از فاصله دور IR داشته باشد ، تا 100 پا و حتی 190 پا بگوید ، این به شما کمک می کند تا روز و شب (24/7) خانه خود ، حیاط جلو ، خانه خود را کنترل کنید. پشت باغ ، گاراژ خود (وسایل نقلیه یا اتومبیل) و هرجای دیگری که می خواهید.

در زیر نمونه تصویر دوربین مداربسته دید در شب با برد طولانی که توسط مالکت گرفته شده است.

چگونه دوربین های امنیتی در فضای باز با دید در شب کار می کنند؟

متداول ترین نوع دید در شب که در دوربین های امنیتی دوربین مدار بسته استفاده می شود ، دید در شب مادون قرمز (IR) است که به چراغ های مادون قرمز متکی است.

چنین دوربین مداربسته دید در شب در فضای باز دارای لامپ های LED کوچک (در هنگام مشاهده لنز دوربین ، می توانید آنها را در اطراف لنزها پیدا کنید) و یک فیلتر برش IR ، که برای تشخیص نور روز و جلوگیری از افتادن نور است. در سنسور تصویر در طول روز به منظور حفظ دقیق نگاه رنگ در روز.

دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب

علاوه بر این ، نور مادون قرمز برای چشم ما کاملاً نامرئی است ، اما برای دوربین مدار بسته دید در شب تحت شبکه با دید در شب قابل مشاهده است.

هنگامی که در خارج از مشکی قرار دارد ، چراغ های LED روشن می شوند و به عنوان چراغ روشنایی انواع کار می کنند و فیلتر به طور خودکار برداشته می شود. بنابراین دوربین های امنیتی می توانند شب ها به وضوح مشاهده کنند و حتی در محلی که کاملاً تاریک است (بدون هیچ گونه روشنایی) تصاویر و فیلم ها با وضوح بالا ضبط کنند.

چرا تصویر دوربین مداربسته دید در شب سفید است ؟

دوربین مداربسته دید در شب در فضای باز با کیفیت بالا می توانند فیلم دید در شب سیاه و سفید را ضبط کنند ، اما آنچه اکثر مردم نمی دانند این است که آنها همچنین می توانند رنگ دید در شب ایجاد کنند.

چرا دوربین مداربسته دید در شب در فضای باز من در شب سیاه و سفید است؟

اکثر دوربین مداربسته دید در شب مادون قرمز در فضای باز ، فیلم ها را به رنگ سیاه و سفید ضبط می کنند ، زیرا چشمان انسان می تواند بهتر از سایر سایه های رنگ ، بین سیاه و سفید تفاوت قایل شود.

چشم انداز رنگی دوربین مداربسته دید در شب :

همانطور که در بالا گفته شد ، دوربین مدار بسته واجد شرایط در فضای باز ، می توانند دید در شب رنگی ارائه دهند. به طور پیش فرض ، آنها به شما دید در شب سیاه و سفید می دهند ، اما می توانید تنظیمات پیش فرض را تغییر دهید تا بینایی کامل رنگ در شب اعمال شود.

می توانید از طریق مالکت به دوربین دسترسی پیدا کنید ، به قسمت “تنظیمات اصلی” ، “تصویر” بروید و “ستون” را در ستون “روز / شب” انتخاب کنید.

با این وجود ، در بازار دوربین های امنیتی ، وقتی می گوییم دید در شب رنگی ، اولین مفهومی که برای بیشتر افراد به ذهن می رسد ، دید در شب ستاره دار است.

در واقع ، دید در شب ستاره به دلیل حسگر سنسور قدرتمند تصویر ستاره ، همیشه تصاویر را در رنگ ها حتی در مکان های کم نور تولید می کند.

دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب

بنابراین اگر دوربین مداربسته دید در شب در فضای باز از سنسور تصویر درخشش ستاره استفاده می کند (ما هم این نوع دوربین های دوربین های امنیتی درخشش ستاره) را در اختیار شما قرار می دهیم ، دارای دید رنگی در شب می باشد ، مانند دوربین مداربسته داهوا. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، این دوربین های دید در شب را بخوانید

دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب

 دوربین های امنیتی Night Vision در مقابل دوربین مداربسته دید در شب ، چگونگی انتخاب است؟

آیا به جای دوربین مداربسته دید در شب سفید و سیاه باید دوربین امنیتی دید در شب را انتخاب کنم؟

هیچ پاسخی “درست” یا “اشتباه” برای این سوال وجود ندارد.

در بعضی موارد ، دید در شب سفید و سیاه بسیار بهتر از دید در شب رنگ و برعکس خواهد بود.

 در هنگام انتخاب بهترین دوربین مداربسته دید در شب در فضای باز باید 5 عامل مهم را بدانید:

دوربین های مدار بسته دیداری دوربین مدار بسته با کیفیت بالا همانطور که در بالا گفته شد می توانند فیلم های سیاه و سفید و همچنین فیلم های رنگی را ضبط کنند. با این وجود ، دید در شب سیاه و سفید در آن دوربین ها همیشه در کیفیت تصویر بسیار بهتر از دید کامل در شب رنگ است.

اگر دوربین دارای سنسور تصویر درخشش ستاره ای باشد ، همه چیز متفاوت خواهد بود. به طور معمول ، سنسور تصویر ستارگان می تواند رنگ شب بسیار بهتری نسبت به دیگران داشته باشد. اطلاعات بیشتر در: راهنمای دوربین امنیتی starlight را ببینید.
شماره 2 فضای ذخیره سازی

فیلم های دوربین مدار بسته دید در شب رنگ از عناصر بیشتری نسبت به سیاه و سفید برخوردار است ، بنابراین می تواند فضای ذخیره بیشتری را اشغال کند. بنابراین ، اگر ذخیره سازی مورد توجه شما قرار گرفته باشد ، دید در شب سیاه و سفید ممکن است انتخاب بهتری باشد.

شماره 3 دید در شب طولانی

بدیهی است ، دید در شب سیاه و سفید محدوده طولانی تر از دید در شب رنگ را پوشش می دهد. به عنوان مثال ، در فاصله 100 متری در منطقه نظارت ، حالت سیاه و سفید تصاویر واضح را ضبط می کند ، حالت رنگ سفید با شکست مواجه می شود.

شماره 4 قیمت دوربین مدار بسته دید در شب

قیمت سنسورهای تصویر ستاره همیشه نسبت به سنسورهای معمولی بالاتر است. بنابراین ، دوربین های امنیتی با سنسور تصویر ستاره ممکن است کمی بیشتر از دوربین هایی که سنسور نور ستاره ندارند ، هزینه کنند.

با این حال ، برخی از قیمت های مناسب وجود دارد
شماره 5 سناریوهای نصب

در بعضی از سناریوها ممکن است به جای دید در شب سیاه و سفید به دید در شب رنگ نیاز داشته باشید. در زیر رایج ترین نقاط نصب دوربین های امنیتی دید در شب مشاهده می کنید:

  • شرکت بزرگ

  • فضاهای ردپای مشترک

  • هتل ها

  • استراحتگاه ها

  • مسیرهای رانندگی

  • اتاق های نشیمن

  • معابر در جلو

  • حیاط های جلو

  • حیاط های پشت

  • ورودی های یک فروشگاه

بهترین دوربینهای امنیتی بی سیم در فضای باز بی سیم در فضای باز؟ چگونه انتخاب کنیم

عوامل زیادی در انتخاب نهایی شما تأثیر می گذارد. اما به یاد داشته باشید ، یک دوربین مداربسته بیسیم با کیفیت بالا در فضای باز با دید در شب می تواند ویژگی های زیر را نشان دهد:

کیفیت بالا. وضوح دوربین امنیتی حداقل باید به 1080p (1920 * 1080) برسد. وضوح بالاتر دوربین مدار بسته دید در شب برای امنیت ، جزئیات بیشتر و فیلم های واضح تری از آن را ثبت می کند ، از جمله جزئیات صورت و پلاک.

ضد آب باران یا درخشش ، گرم یا سرد ، یک دوربین مدار بسته WiFi در فضای باز دوربین مدار بسته باید همه را شجاعت دهد. بنابراین کد IP آن حداقل به IP65 می رسد. اطلاعات بیشتر را در IP65 و IP66 Definition و توصیه مشاهده کنید.

دامنه IR این نشان می دهد که دوربین مدار بسته دید در شب تا چه اندازه می تواند در شب ببیند. دوربین مداربسته دید در شب در برد طولانی باید حداقل 30 فوت داشته باشد.

3D DNR. این به حذف نویز تصویر در هر دو فیلم روز و شب کمک می کند و این یک فناوری اساسی است که باید در یک دوربین با کیفیت بالا و دید در شب استفاده شود.

زمینه دید وسیع. زاویه دید بزرگتر دوربین مداربسته ، ضبط بیشتری خواهد داشت ، و مکان مرده کمتری خواهید داشت.

اگر می خواهید راهنمای خرید سریع در بهترین دوربین مدار بسته دید در شب در فضای باز ، می خواهید دوربین مداربسته داهوا را پیشنهاد میکنم

این دوربین مداربسته بی سیم با دید در شب ، محصول ستاره مالکت  است. با داشتن سنسور تصویر ستاره ، 2 حالت دید در شب را ارائه می دهد: دید در شب رنگ و همچنین دید در شب سیاه و سفید.

دوربین مداربسته دید در شب بی سیم در مقابل دوربین های امنیتی PoE Night Vision

عامل تعیین کننده در انتخاب دوربین مداربسته بی سیم یا دوربین امنیتی PoE با دید خوب در شب بستگی به نیاز شما دارد.

ما همچنین در مورد دوربین های امنیتی PoE و بی سیم (WiFi) بحث کرده ایم که در پست قبلی برای خانه شما بهتر است و می توانید پست را به عنوان مرجع بررسی کنید.

همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال یا ایده ای ، آنها را در بخش دیدگاه خود رها کنید.

دوربین مدار بسته دید در شب

دوربین مداربسته دید در شب

توجه: کلیه دوربین مدار بسته دید در شب که در بالا معرفی شده اند دارای قابلیت تشخیص حرکت و نظارت از راه دور هستند.

آیا دوربین مداربسته دید در شب از پشت پنجره شیشه ای میتواند در تاریکی ببیند؟

همانطور که گفته شد ، کلیه دوربین مدار بسته دید در شب دارای سنسورهای مادون قرمز هستند و بیشتر آنها با چراغ های LED مجهز شده اند که برای نورپردازی بهتر برای ثبت تصاویر شفاف حتی در تاریکی در نظر گرفته شده اند.

اشاره به دوربین با دید در شب برای امنیت نسبت به یک شیشه شیشه ای که قصد دارد به بیرون نگاه کند ، ممکن است به دلیل شرایط تابش نور و شرایط نورپردازی در داخل و خارج از خانه ، تصویر ضعیفی ایجاد کند. بنابراین ، استفاده از دوربین دید در شب از طریق پنجره های شیشه ای پیشنهاد نمی شود.

دوربین مدار بسته دید در شب کار نمی کند؟

دوربین های امنیتی منزل شما روشن هستند اما دید در شب اصلاً کار نمی کند؟ مادون قرمزها در “دید در شب” دیده نمی شوند؟ دوربین ها در طول روز کار می کنند اما فیلم ها در زمان شب گم می شوند؟

اگر از دوربین دید امنیتی و دوربین دید رنج می برید که کار نمی کند و ضبط نمی کند ، سعی کنید:

تمام کابل ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید مشکلی وجود ندارد.
دوربین ها را به پورت دیگری در NVR تعویض کنید (اگر دوربین ها با NVR کار می کنند).
اطمینان حاصل کنید که دوربین ها مخصوصاً دوربینهای امنیتی بی سیم روشن نیستند.
بررسی کنید که سنسور مادون قرمز در دوربین کار می کند (ببینید آیا سنسور مادون قرمز روشنایی قرمز هنگام تاریکی دارد یا خیر).
با فروشنده ای که دوربین های دید در شب را خریداری می کنید تماس بگیرید.

و شما ممکن است اینجا را کلیک کنید تا نکات مفیدی را برای مقابله با مشکلات دوربین امنیتی پیدا کنید.

چگونه عنکبوت ها و اشکالات را از دوربین مدار بسته دید در شب دور کنیم؟

دوربین مدار بسته دید در شب با وضوح بالا ممکن است در شب تار شود.

یکی از دلایل احتمالی این است که حشرات مانند عنکبوت ها و سایر اشکالات توسط دوربین های مدار بسته فضای باز شما توسط چراغ های مادون قرمز جذب می شوند.

برای محافظت از دوربین های دید در شب از عنکبوت ، می توانید نکات زیر را در نظر بگیرید:

• از حشره کش یا اسپری عنکبوتی در اطراف محفظه / کاورهای دوربین های امنیتی خود استفاده کنید

• مرکبات ، نعناع ، اکالیپتوس و اسطوخودوس را در نزدیکی دوربین خود به عنوان دفع کننده های طبیعی گیاه قرار دهید

• هر از چند گاهی ، پوشش لنز را با پارچه میکرو فیبر تمیز کنید

جهت مشاوره در زمینه خرید دوربین مدار بسته دید در شب با ما تماس بگیرید.

0912.938.9225

0910.851.5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )