دوربین مداربسته ارزان

دوربین ارازن قیمت

دوربین مداربسته ارزان

فروشگاه مالکت با چندین سال تجربه در زمینه فروش و نصب انواع دوربین مداربسته با ارزان ترین قیمت آماده ارایه خدمات با بهترین کیفیت میباشد.

جهت مشاوره و اطلاع از قیمت دوربین مداربسته ارزان با ما تماس بگیرید.

0912-938-9225

0910-851-5195

چرا نباید دوربین های امنیتی ارزان قیمت بخرید

اگر در حال خرید دوربین مداربسته برای خانه یا مشاغل خود هستید ، ممکن است تعجب کنید که چرا اختلاف قیمت های زیادی بین مدل های دوربین وجود دارد که به نظر می رسد مشخصات یکسانی دارند اما توسط شرکت های مختلف فروخته می شوند. به حقیقت گفته می شود ، قیمت ها اغلب نشانگر کیفیت محصولی است که می خرید. همانطور که گفته می شود ، “شما آنچه را می پردازید پرداخت می کنید.” برای خریداران زرنگ و دانا مهم است که بدانند چرا توصیه نمی شود هنگام خرید یک سیستم دوربین مداربسته ، گوشه ها را قطع کنند. آیا صرفه جویی در چند هزار تومان به ارزش هزاران تومان است که می توانید با سرمایه گذاری در دوربین مداربسته نظارت با کیفیت ، پس انداز کنید؟

در زیر ویژگی هایی را که متخصصان صنعت دوربین مدار بسته CCTV در مقایسه با محصولات نظارتی توصیه می کنند ذکر کرده اند. این ویژگی ها بینش بیشتری در مورد تفاوت هزینه بین دوربین مداربسته حرفه ای و دوربین مداربسته ارزان قیمت ارائه می دهد.

انواع دوربین مداربسته با کیفیت

کیفیت سنسورهای تصویر

با دوربین مداربسته ارزان قیمت ، سنسور تصویر دوربین مداربسته ارازن قیمت ارائه می شود. تولیدکنندگان دوست دارند هر جا ممکن هزینه ها را کاهش دهند. سنسورهای تصویر یکی از گرانترین قسمتهای یک دوربین مداربسته هستند و اصلی ترین عامل تعیین کننده کیفیت فیلم یک دوربین است. دوربین هایی که از سنسور تصویر با کیفیت پایین استفاده می کنند ، فیلم واضحی تولید نمی کنند.

به عنوان مثال ، دوربین ساخته شده با سنسور با کیفیت پایین ممکن است ادعا کند دارای وضوح 4K است اما وقتی کیفیت فیلم آن با ویدیوی یک دوربین امنیتی 4K واقعی مقایسه شود ، کم خواهد شد. یک دوربین مداربسته ارازن قیمت 4k  که از یک فروشنده ارزان قیمت 80 هزار تومن قیمت دارد ، هرگز در ارائه نوع وضوح ارائه شده توسط یک دوربین امنیتی 4K که 300 هزار تومن از یک تولید کننده معتبر هزینه دارد ، نزدیک نخواهد شد.

بسیاری از دوربین های مانیتورینگ کم هزینه در مقایسه با محصولات با کیفیت بالاتر ، دارای ویدئویی مبهم هستند. همیشه به دنبال نمونه های واقعی فیلم مانند نمونه های موجود در دوربین مدار بسته CCTV باشید. برای عکسهای سهام که نشانگر عملکرد واقعی دوربین مورد نظر برای خرید نیستند ، قرار نگیرید.
چگونه دوربین مداربسته ارزان را با دوربین حرفه ای مقایسه کنیم؟

بزرگنمایی دیجیتال یک روش عالی برای اندازه گیری کیفیت سنسور تصویر داخل دوربین است که فیلمبرداری می کند. استفاده از زوم دیجیتال برای جمع آوری جزئیات روی صورت ، پلاک یا وسیله نقلیه معمول است. بزرگنمایی دیجیتال با بزرگنمایی بخش انتخابی از قسمت نمای در ویدیو برای دیدن جزئیات دقیقه کار می کند. در هنگام استفاده از زوم دیجیتال بسته به وضوح دوربین و کیفیت سنسور می توان برخی پیکسل را پیش بینی کرد. سنسورهای تصویر با کیفیت پایین دوربین مداربسته ارزان در مقایسه با سنسورهای با کیفیت بالا ، زوم دیجیتالی بدون پیکسل را ارائه نمی دهند.

تفاوت دید در شب دوربین مداربسته ارازن و حرفه ای

برای نشان دادن تفاوت ، یک مثال واقعی در مقایسه یکی از دوربین های امنیتی 4K دوربین مدار بسته (مدل IPC4K18) با یک دوربین مداربسته ارزان قیمت است. هنگامی که از بزرگنمایی دیجیتالی برای بزرگنمایی پلاک خودروهای پارک شده در فاصله 30 متری استفاده می کنیم ، تفاوت در وضوح فیلم آشکار است. تصویر ارائه شده توسط دوربین مداربسته ارزان تر در سمت راست مبهم می شود و تفسیر شماره پلاک آنها را دشوار می کند.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

تفاوت کیفیت تصویر بین دو دوربین در هنگام تلاش برای دیدن دورتر برجسته تر است.

کیفیت فیلم دوربین مداربسته ارازن و حرفه ای در شب

به نظر می رسد کلیه دوربین های دارای مادون قرمز داخلی برای دید در شب ، فیلم فازی ، غلیظ یا نامشخص دارند. دوربین های امنیتی با کیفیت بالا از فناوری برای تشخیص و تصحیح فیلم پر سر و صدا استفاده می کنند. فناوری کاهش سر و صدا که به آن 3DNR نیز گفته می شود ، از پردازش تصویر برای تقویت تولید فیلم در شب استفاده می کند.

دوربین مداربسته ارزان قیمت یا “ارزان” ادعا می کنند دارای ویژگی های کاهش نویز هستند اما عملکردی ندارند. کاهش صدا در هنگام تلاش برای دیدن جزئیات با فاصله از حالت سیاه و سفید در شب مهم است. با کاهش نویز با کیفیت پایین ، تقریباً غیرممکن است که یک چهره یا نوشتن روی یک علامت را از راه دور انجام دهید.

در مقایسه ما ، دوربین مداربسته ارزان را از نظر تولید سنسور ضعیف از سنسور تولید می کنند که باعث کاهش نویز می شود. تفاوت را برای خودتان در زیر می بینید.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

رمزگذاری و کدک ها – مصنوعات فشرده سازی ویدیویی

دوربین مداربسته ارزان همچنین بدان معنی است که پول کافی برای تحقیق و توسعه وارد نشده است. این منجر به نرم افزاری می شود که طراحی ضعیفی دارد و موضوعاتی را معرفی می کند. یکی از مهمترین مسائل مربوط به محصولات ویدئویی کم مصرف ، مصنوعات ویدئویی است. ویدیو نیاز به رمزگذاری دارد که توسط یک تراشه در دوربین مداربسته انجام شود. تراشه های کم هزینه با قدرت رمزگذاری ویدیو ضعیف و الگوریتم های کدگذاری ویدیو ضعیف اجرا شده باعث ایجاد مصنوعات ویدیویی می شوند. مصنوعات ویدئویی رگه ها ، لکه ها یا پیکسل های عجیب و غریب در ویدیو را ناامید کننده می کنند. بعضی اوقات مانند رقص پیکسل به نظر می رسد همانطور که در مقایسه ویدیو در بالا نشان داده شده است. دوربین مداربسته ارزان

انواع دوربین مداربسته بولت

مصنوعات ویدئویی در ویدئویی که توسط دوربین مداربسته ارزان قیمت تولید می شود ، به خصوص در دوربین های با وضوح بالا مانند 4K متداول است. رمزگذار ویدیوی داخل دوربین نمی تواند مقدار قدرت لازم برای رمزگذاری صحیح فیلم با وضوح 4K را تحمل کند. دوربین مداربسته ارزان قیمت فول اچ دی با بهترین قیمت در مالکت

مصنوعات از شناسایی مزاحمان جلوگیری می کنند و می توانند کلیپ های ویدیویی را بی فایده جلوه دهند. مشاهده اینکه چه موقع فیلم تحریف ، تار می شود یا ضبط نمی کند ، کار سختی است. دوربین اگر فاقد توانایی ضبط فیلم بدون مصنوعات ویدیویی باشد ، چه فایده ای دارد؟

دوام و ماندگاری دوربین مداربسته ارزان و حرفه ای

اقدامات کاهش هزینه مربوط به ساخت بدنه دوربین نیز در تولید یک دوربین مداربسته ارزان کم هزینه معمول است. متأسفانه بیشتر خریداران ناخوشایند آگاه نیستند که کاهش هزینه شامل طراحی بدنی ضعیف دوربین ، مواد کم درجه ، آب بندی هوای نامناسب و لحیم ارزان قیمت است. فروش انواع دوربین مداربسته ارازن قیمت اچ دی

یک دوربین مداربسته در فضای باز باید با آلومینیوم یا پلاستیک ساخته شود که از مقاومت کافی در برابر عناصر برخوردار باشد. توجه ویژه ای شده است به طوری که آب هرگز روی اتصالات یا شکاف هایی که با واشر لاستیکی تقویت شده اند ، جمع نشود. آلومینیوم با کیفیت پایین که به درستی از پودر پوشیده نشده است ، در مدت زمان کوتاهی زنگ زدگی دارد به طور مشابه ، جعبه های دوربین پلاستیکی ارزان قیمت در خارج از منزل شکسته می شوند ، در حالی که جعبه های پلاستیکی قوی ABS می توانند از دوربین های محافظت شده فلزی بهتر باشند. بهترین قیمت دوربین مداربسته ارزان در تهران

تصحیح هوا یکی دیگر از راههای ارزان قیمت هنگام تولید دوربین های امنیتی است. طبق استانداردهای صنعت ، یک دوربین امنیتی در فضای باز باید دارای Ingress Protection یا رتبه IP 66 یا بالاتر باشد. دوربین مدرابسته ارزان

اگرچه دوربین مداربسته ارزان ممکن است دارای رتبه IP باشند اما غالباً گمراه کننده هستند. هنگامی که طراحی دوربین ضعیف فکر نمی کند که باعث ایجاد آبخیز روی دوربین شود ، با واشر لاستیکی کم کیفیت برای حفظ رطوبت ترکیب می شود ، آب به راحتی می تواند راه خود را پیدا کند. الکترونیک داخلی.

معمولاً هیچ کس به کیفیت لحیم کاری که در صفحه مدار در داخل استفاده می شود فکر نمی کند. لحیم کاری که در ایجاد تابلوهای مدار داخل ایجاد می شود ، روش دیگری برای کاهش هزینه ها است. لحیم کاری با کیفیت بالا به ایجاد اتصالی کمک می کند که به مرور زمان خراب نمی شود. دوربین مداربسته ارزان از مواد لحیم کاری ضعیفی برخوردار هستند که با گذشت زمان به سرعت کاهش می یابد یا در دمای گرم حباب می شوند. قطع گوشه ها برای لحیم کاری بدان معنی است که محصول در هنگام قرار گرفتن در معرض دمای گرم در خارج ، میزان شکست بیشتری خواهد داشت.

ضمانتنامه دوربین مداربسته ارزان و دوربین حرفه ای

وقتی چیزی را می بینید که صحیح باشد ، درست است ، معمولاً چنین است. فروشندگان ادعای ضمانت نامه های رایگان بیش از 2 سال در مورد محصولات دوربین مدار بسته با این موارد حذف شده اند. ضمانت های محصول ضمانت های محدودی در برابر نقص های تولیدی دارند و طبیعی است که استثنائات سوء استفاده ، دستکاری ، اصلاح ، ولتاژ نادرست یا افزایش ، صاعقه و اعمال خدا را در نظر بگیرید. هنگامی که هیچ نشانی از این استثنائات موجود نیست ، ادعای ضمانت نامه اغلب توسط برخی از فروشندگان رد می شود. دوربین مداربسته ارزان فروش انواع دوربین ارازن قیمت وای فای

درک دلیل این که چرا ضمانتهای بیش از 2 سال برای صحت واقعیت بسیار مهم هستند ، مهم است. مدل های جدید دوربین هر 2 سال یکبار توسعه می یابد ، در حالی که مدل های قدیمی تر از مرحله خارج می شوند و موجودی آنها برای تعمیر قطعات به قطعات است. اگر قطعه ای برای رفع یک کالای قدیمی تر از 2 سال وجود نداشته باشد و همچنین محصولات معادل آن برای جایگزینی کالای نقص وجود نداشته باشد ، چگونه می توان ادعای ضمانت نامه را پر کرد؟

پشتیبانی فنی دوربین مداربسته ارزان و دوربین حرفه ای

محصولات امنیتی الکترونیک پیچیده ای شده اند. داشتن پشتیبانی فنی با کیفیت خوب برای یادگیری نحوه استفاده از آنچه خریداری کرده اید بسیار مهم است. کتابچه های آموزشی با زبان انگلیسی ضعیف با دوربین مداربسته ارزان متداول است زیرا سرمایه گذاری اندکی در ایجاد مطالب آموزشی مدرن انجام می شود که به راحتی می توان از آن استفاده کرد.

سیستم های نظارت نیاز به عیب یابی دارند زیرا اجزای دیگری مانند کابل کشی ، ضبط کننده DVR و منبع تغذیه وجود دارد که می تواند باعث ایجاد مشکل در کیفیت فیلم شود. دسترسی به پشتیبانی فنی واجد شرایط و مجرب برای برطرف کردن مشکلات بسیار مهم است. بیشتر فروشندگان آنلاین فقط با قیمت هدایت می شوند تا ارزانترین دوربین مداربسته ارزان یا سیستم را بفروشند تا خریداران را به خود جلب کنند. با این حال ، در صورت نیاز به کمک ، خریداران با زمان طولانی نگه داشتن ، سیستم های پست صوتی ، زمان پاسخگویی به ایمیل از 48 ساعت در صورت خوش شانس بودن ، یا نمایندگان پشتیبانی فنی کاملاً بی پروا مواجه می شوند. فروش انواع دوربین مدرابسته ارزان قینا دوربین ارزان قیمت دوربین مخفی

متأسفانه ، هنگام خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت ، نباید انتظار داشته باشید چیزی بهتر از حمایت کلاس سوم از یک نماینده در یک کشور جهان سوم داشته باشید.

به فکر خرید دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای  هستید؟ ادامه مطلب را از دست ندهید

نظارت فقط مختص پلیس پلیس در محل کار نیست. دوربین ها همچنین می توانند به امنیت و امنیت خانه ها و مشاغل ما کمک کنند. دوربین مداربسته ارزان قیمت فروش انواع دوربین ارزان وای فای

یکی از اولین کارهایی که من وقتی در فروشگاه مالکت شروع کردم این بود که دو دوربین را انتخاب کردم زیرا می خواستم در طول روز از خانه سگ هایم باشم. من از آن زمان به یک درب درب ویدئویی که ایوان جلوی من و یک دوربین تابشی نورگیر را پوشانده است گسترش یافته است تا چشم در حیاط خلوت خود بکشم. اکنون می توانم از هر کجا که هستم ببینم چه چیزی در خانه من اتفاق می افتد – داخل و خارج. من حتی فراتر از آنچه از تماشای سگهایم بازی و خواب می کنم ، آرامش خاطر دارم.

ده ها سال است که مشاغل از دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای استفاده می کنند. و دیگر لازم نیست برای انجام این کار به فیلم های VCR دانه ای تکیه کنند. اگر به دنبال ارتقاء مشاغل خود با یک سیستم نظارتی مدرن هستید ، کارشناسان طراحی تجاری ما بسیار خوشحال می شوند که به شما کمک کنند.

اگر ترجیح می دهید سیستم را خودتان تحقیق و برنامه ریزی کنید ، در ادامه بخوانید. زیرا اکنون ایجاد یک دوربین مداربسته ارزان امنیتی DIY خود برای خانه یا مشاغل کوچک ساده تر از همیشه است. هرچه نیازهای شما ممکن باشد باشد ، این مقاله به شما کمک می کند تا دریابید که کدام نوع دوربین مداربسته ارزان وظیفه را انجام می دهد.

دوربین بولت: این دوربین های آشنا و استوانه ای هستند که بسیاری از سیستم های سیمی را همراهی می کنند. این موارد عالی هستند اگر دقیق بدانید که کجا می خواهید پوشش دوربین داشته باشید. آنها می توانند سوار شوند و برای انجام کارهای خود رها شوند.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

دوربین دام: این دوربین های امنیتی نوع “چشم در آسمان” از سقف است. بعضی از آنها در جای خود ثابت هستند ، برخی دیگر می توانند از راه دور کنترل شوند تا صفحات آن را کج کند ، شیب کند و بزرگنمایی کند.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

دوربین بیسیم: این دوربین های Wi-Fi پلاگین و بازی بسیار محبوب شده اند. تعداد کمی از باتری هستند اما اکثر آنها هنوز به برق وصل شده نیاز دارند.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

ویژگی ها و مشخصات

هنگامی که تصمیم گرفتید کدام سبک دوربین متناسب با نیاز شما باشد ، می خواهید تعیین کنید که کدام یک از ویژگی های زیر برای برنامه شما مهم است.
کنترل برنامه

اول و مهمترین – برنامه چطور است؟ دلیل اکثر ما دوربین ها این است که وقتی نمی توانیم در آن ها باشیم ، مراقب خانه هایمان باشیم. بنابراین می خواهید مطمئن شوید که برنامه دوربین بسته بندی شده و دارای کاربردی آسان است. در اینجا برخی از ویژگی های برنامه برای جستجو وجود دارد.

بحث دو طرفه: ویژگی مورد علاقه من! من از آن برای مکالمه با سگهایم استفاده می کنم ، اما در بازداشت سارقان بسته نیز می تواند مفید باشد.

نمای زنده: از طریق دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای  خود به منظره دسترسی پیدا کنید. برخی از دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای به شما امکان می دهند این تنظیم را خاموش کنید تا عمر باتری را حفظ کنید ، اما فکر می کنم برای باتری در هر زمان امکان پرداخت باتری کمی داشته باشید.

هشدارها: بیشتر برنامه ها هنگام شناسایی – یا گاهی صدا – به شما اطلاع می دهند. این معمولاً در برنامه قابل تنظیم است. من قبلاً می خواستم از هر حرکتی مطلع شوم ، اما به نظر می رسد سگهای من در طول روز بسیار فعال هستند و همیشه چیزهایی نیست که باید درباره آنها بدانم. اکنون فقط برای مناطق خاص و فعالیت های بسیار جدی اطلاع رسانی می کنم.

دسترسی به اشتراک گذاشته شده: برخی از برنامه ها امکان افزودن کاربر را آسان می کنند ، که مخصوصاً برای دوربین های درب دار مفید است.

Geofencing: من هنگام ترک و خاموش کردن خانه هنگام خاموش کردن دوربین ، خسته می شوم. این ویژگی می تواند این کار را برای شما بر اساس موقعیت تلفن شما انجام دهد.
کیفیت تصویر

اکثر دوربین مداربسته ارزان و حرفه ای اکنون می توانند با وضوح تصویر 1080p کامل HD ضبط کنند. برخی از آنها در 720p در زیر آن سقوط می کنند ، در حالی که تعداد معدودی حتی می توانند در 4K ضبط کنند. فیلم فوق العاده با کیفیت عالی عالی به نظر می رسد ، اما به خاطر داشته باشید که به پهنای باند بیشتری نیز نیاز دارد.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

HDR

دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای دارای HDR – یا دامنه پویای بالا – می توانند زمینه های روشن را جبران کنند به گونه ای که شما هنوز هم در صحنه هایی با کنتراست فراوان تصویری شفاف بدست می آورید. دوربین های Nest IQ این قابلیت را دارند ، به همراه یک سنسور بزرگ 8 مگاپیکسلی برای تصویربرداری بسیار تیز. دوربین مدرابسته ارزان قیمت وایرلس

My Ring Video Doorbell 2 برای HDR نیز گزینه ای دارد اما با احتیاطی که دارد باعث می شود که عمر باتری کاهش یابد.

دوربین مداربسته دید در شب

بیشتر دوربین مداربسته ارزان و حرفه ای سطح دید در شب دارند. این مشخصات معمولاً به صورت پاها ذکر می شود ، گاهی اوقات با تمایزی برای تاریکی کل در مقابل برخی از نور محیط. بیشتر دوربین های DIY Wi-Fi دارای مشخصات در حدود 15 پا برای دید در شب هستند ، برخی از آنها – مانند Arlo Pro – تا 25 پا نیز می رسد. دوربین ارزان قیمت مداربسته

دوربین های گنبدی – و اغلب گلوله – گاهی با دید در شب می توانند تقریباً به 200 فوت برسند. با دقت به طرح سودمند آنها نگاه کنید و خواهید دید که چرا – آنها بانک های بزرگی از LED های مادون قرمز دارند.

نور مادون قرمز برای ضبط در طول روز عالی نیست. خوشبختانه بسیاری از دوربین ها دارای فیلتر برش مادون قرمز نیز هستند که به طور خودکار نور IR را در طول روز مسدود می کنند ، بنابراین رنگ ها دقیق تر هستند. این ویژگی اغلب “روز / شب واقعی” نامیده می شود. دوربین مداربسته ارزان قیمت وای فای

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که آیا دوربین شما شب هنگام رو به پنجره خواهد بود. این LED های IR در صورت انعکاس شیشه عملکرد خوبی نخواهند داشت. در این موارد ، قرار دادن دوربین در خارج یا استفاده از آن به همراه چراغ سنسور حرکت در فضای باز ، بسیار مفیدتر خواهد بود.
میدان دید

نمای دید دوربین چقدر از منطقه می تواند آن را ببیند و ثبت کند. بسیاری از دوربین های بی سیم زمینه دید بسیار گسترده ای دارند – بعضی اوقات تا 180 درجه. دوربین مداربسته ارزان قیمت وای فای بیسیم ارزان در مالکت

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

دوربین های با نمای دید محدودتر به بهترین وجه در نقاط تنگ تر مورد استفاده قرار می گیرند که می خواهید جزئیات بیشتری را ببینید ، و لزوما به تصویر بزرگ نیازی ندارید. به عنوان مثال ، دوربین دید فوق العاده من ممکن است به من نشان دهد که سگهای من در حال جویدن هستند ، اما من معمولاً نمی توانم ببینم که چیست.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

زمینه مشاهده تا حد زیادی به فاصله کانونی لنزهای دوربین بستگی دارد و بسیاری از دوربین های گلوله و گنبد به جای مشخصات درجه ، فاصله کانونی لنزها را لیست می کنند. فاصله کانونی لنز ثابت 2.8 میلی متر است که معادل یک میدان دید افقی 90 درجه است.

بعضی از دوربین ها به شما اجازه می دهند تا برای یک میدان دید محدودتر زوم کنید.

  • بزرگنمایی دیجیتالی: با بزرگ کردن منطقه در خارج از محلی که بزرگنمایی کرده اید ، بزرگنمایی یا الحاق پیکسل ها را در منطقه تمرکز خود احساس بزرگنمایی را ایجاد می کند ، که می تواند منجر به تیرگی و از بین رفتن جزئیات شود.

  • بزرگنمایی نوری: تنظیم موتور از راه دور از لنز به شما امکان می دهد بدون اینکه کیفیت تصویر را به خطر بیاندازید ، بزرگنمایی کنید

لنز “varifocal” همچنین به شما امکان می دهد بدون از بین رفتن کیفیت تصویر ، زوم کنید ، اما این تنظیم از منظره قبل از زمان خود دوربین است. دوربین مداربسته ارزان قیمت وای فای دوربین ارزان قمت وایرلس
دامنه حرکت

اکثر دوربین ها ثابت هستند ، بنابراین نمای از راه دور فقط منطقه درست در جلوی مکانی که آن را قرار داده اید به شما نشان می دهد. اگر موضوع از قاب خارج شود ، شما از شانس خارج هستید.

دوربین های PTZ (پان / شیب / زوم) می توانند در این امر کمک کنند. آنها به شما امکان می دهند از یک طرف به طرف دیگر تابه ، لنزها را به سمت بالا و پایین کج کنید و از طریق کنترل از راه دور بزرگنمایی کنید. این دوربین ها در انتخاب جزئیات مهم در یک صحنه شلوغ بسیار عالی هستند ، اما اغلب آنها نیاز به یک اپراتور انسانی دارند که در کار باشد.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

تشخیص حرکت در دوربین مداربسته ارزان و حرفه ای

اکثر دوربین مداربسته ارزان و حرفه ای نوعی تشخیص حرکت را ارائه می دهند. مگر اینکه بخواهید خود را دیوانه کنید ، به دنبال دوربینی باشید که مناطق قابل تنظیم را ارائه دهد. اگر درختان برگ دار دارید که به درون نسیم حرکت می کنند ، نمی خواهید اعلان های مداوم در مورد آن دریافت کنید. بنابراین بسیار مفید است که بتوانید برخی از مناطق از اموال خود را از تشخیص حرکت جدا کنید.فروش دوربین مداربسته ارزان وای فای بیسیم چرخشی داهوا

حتی می توانید بعضی از دوربین ها را مرتب تنظیم کنید تا حرکت فقط توسط مردم انجام شود. این به هیچ وجه برای من کار نمی کند ، زیرا می خواهم بدانم حیوانات خانگی من در خانه چیست (زیرا احتمالاً خوب نیست).

و صحبت از حیوانات خانگی من ، تقریباً مثل این است که آنها می دانند دوربین های من کجا هستند و شرارت خود را فقط خارج از قاب انجام می دهند. این زمانی است که یک دوربین ردیابی حرکتی مانند Alcidae Tracer ممکن است مفید باشد – دامنه چرخش کامل 360 درجه ای دارد و می تواند تنظیم شود تا به طور خودکار حرکت شناسایی شده را دنبال کند و ضبط کند. حیوانات اهلی و شرور ، مراقب باشید!
دوربین های ناهموار می توانند به بیرون بروند

اگر قصد دارید دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای خود را در قسمت خارج از قسمت قرار دهید ، می خواهید مطمئن شوید که ضد آب است.

هنگامی که به دوربین های فضای باز نگاه می کنید ، چیزی به نام رتبه بندی IP مشاهده می کنید. این می تواند نوعی گیج کننده باشد ، زیرا دوربین های بی سیم از این مخفف استفاده می کنند تا به پروتکل اینترنت مراجعه کنند.

برای یک دوربین در فضای باز ، IP مخفف Ingress Protection است یا اینکه چقدر این دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای در مقابل آسیب در برابر گرد و غبار و آب مقاومت می کند. شماره اول رتبه دوربین در برابر مواد جامد و دومی رتبه آن در برابر مایعات است.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

و بیشتر این دوربین های در فضای باز نیز در داخل خانه بسیار خوب کار می کنند. من یک دوربین زوج Logitech Circle 2 دارم که یکی از آنها در ابتدا در خارج استفاده می شد تا اینکه من  Cam Floodlight را اضافه کردم تا حیاط خلوت خود را بپوشانم. اکنون من آن دایره 2 را در اتاق نشیمن مراقب سگ های سیب زمینی نیمکت خود می کنم.
امکانات اضافی

اگر می خواهید یک دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای چند کاره داشته باشید ، من خبر خوبی دارم – بسیاری از آنها می توانند به اندازه چراغ های هوشمند و درهای ورودی مضاعف باشند. و بعضی از آنها حتی آژیرهایی هم دارند تا بتوانید در صورت نیاز به میهمانان ناخوانده شگفت زده شوید.

بسیاری از آنها همچنین می توانند با سایر دستگاه های خانگی هوشمند مانند قفل و چراغ یکپارچه شوند. کنترل صوتی از طریق Amazon Alexa یا Google Assistant نیز گزینه ای است. به شخصه ، من دوربین های حلقه ام را به کنترل خانه هوشمند من درخشان وصل کرده ام. صفحه نصب شده دیوار باعث می شود راحت بتوانید افرادی را ببینید که در آن هستند. این دوربین همچنین دارای دوربین داخلی خود است ، بنابراین من می توانم از خانه خود به برنامه زنده دسترسی پیدا کنم.
ذخیره سازی و اتصالات

این که آیا شما فیلم ها را به طور مداوم ضبط می کنید یا کلیپ های گاه به گاه ناشی از حرکت ، به مکانی نیاز دارید تا با اطمینان کامل تمام داده ها را ذخیره کنید. به خاطر داشته باشید که انتخاب فضای ذخیره سازی شما بر نحوه اتصال دوربینهای شما به برق و شبکه شما نیز تأثیر خواهد گذاشت.

Cloud: دوربین های بی سیم از طریق Wi-Fi به شبکه شما متصل می شوند و بیشتر آنها به نوعی گزینه ذخیره سازی ابر هستند. برخی از دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای برای مدت معینی – مثلاً 24 ساعته – امکان دسترسی رایگان به فیلم های شما را فراهم می کنند ، در حالی که برخی دیگر اجازه نمی دهند تا زمانی که هزینه برنامه ذخیره سازی اختیاری را بپردازید ، به یک رویداد متحرک نگاه کنید. این هزینه در حال انجام چیزی است که باید در هنگام باریک کردن این زمینه در نظر بگیرید.

توجه داشته باشید که بسیاری از دوربین مداربسته ارزان و یا حرفه ای “بی سیم” هنوز به سیم برق احتیاج دارند ، اگرچه تعداد 100٪ نسخه بدون سیم وجود دارد که از باتری های قابل شارژ تغذیه می شوند. این موارد بسیار مفید هستند وقتی شما نیاز به قرار دادن دوربین در جایی دارید که برای یک پریز برق مناسب نباشد. نکته منفی برای دوربین های باتری این است که آنها به صورت مستقیم زندگی نمی کنند که دوربین های سیمی انجام می دهند.

کارتهای حافظه: برخی از دوربین مداربسته ارزان و حرفه ای تصاویر را در همان کارتهای حافظه قابل جابجایی که توسط دوربین های دیجیتال معمولی استفاده می شوند ضبط می کنند. این گزینه مقرون به صرفه است ، اما شما را به یاد می آورد که کارتهای کامل را برای کارتهای خالی بطور منظم تعویض کنید.

دیسک های سخت: این می تواند یک درایو داخلی یا یک درایو بیرونی کامپیوتر باشد که با سیستم امنیتی بسته بندی شده است. اینها به ترتیب ضبط کننده فیلم های دیجیتالی یا ضبط کننده ویدیو شبکه هستند – به ترتیب DVR و NVR. این روش شما را از نیاز به تغییر رسانه ضبط آزاد می کند ، اما هنوز هم با ظرفیت درایو مورد استفاده محدود است.

این سیستم ها معمولاً نیاز به اتصال سیمی بین دوربین و دستگاه ضبط شما دارند (چند سیستم مانند این سیستم بی سیم هستند).

سیستم های NVR با استفاده از کابل اترنت به دوربین های IP متصل می شوند. این کابل تنها می تواند برق و اتصال شبکه ای را برای دوربین های شما فراهم کند.

سیستم های DVR با استفاده از کابل های کواکسیال با اتصال دهنده های BNC به دوربین های آنالوگ متصل می شوند. از هر دوربین می توان با منبع تغذیه پلاگین خود استفاده کرد ، یا می توانید چندین دوربین را به منبع تغذیه چند دوربین وصل کنید.

سیستم های DVR “ترکیبی” می توانند فیلم هایی از دوربین های آنالوگ و IP را ضبط کنند.
ملاحظات شبکه

مگر اینکه در حافظه محلی مانند کارت SD یا DVR بدون تمایل به دسترسی از راه دور ضبط کنید ، به نوعی شبکه احتیاج دارید. برای اکثر دوربین ها ، Wi-Fi خواهد بود. و هرچه دوربین بیشتری داشته باشید ، وای فای شما مستحکم تر است.

اگر خانه یا مشاغل بزرگی دارید و می خواهید دوربین هایی را به دور از روتر خود قرار دهید ، شاید بخواهید یک شبکه مش را در نظر بگیرید. این سیستم ها از چندین نقطه پخش استفاده می کنند که خانه هوشمند شما را با Wi-Fi سریع رعد و برق ، در داخل خانه و خارج از خانه پتو می کند.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

امنیت یکی دیگر از ملاحظات مهم است. همیشه از رمزهای عبور قوی و منحصر به فرد برای دستگاه های خود استفاده کنید. و بررسی کنید تا مطمئن شوید رمز عبور پیش فرض را در روتر خود تغییر داده اید. از شبکه Wi-Fi خود چیزی نام ببرید که اطلاعات شخصی را در اختیار شما قرار نمی دهد (از آدرس یا نام خود استفاده نکنید). و مطمئن شوید که هنگام راه اندازی شبکه خود از یک روش رمزگذاری قوی مانند WPA2 استفاده می کنید. آیا نمی خواهید رمز عبور پیچیده Wi-Fi خود را به اشتراک بگذارید؟ در نظر بگیرید یک شبکه مهمان جداگانه برای تلفن های دوستان ایجاد کنید.
نگرانی های حریم خصوصی

می توان امنیت یک شخص را نقض حریم خصوصی توسط شخص دیگر دانست. تفسیر قانون از ایالتی به ایالت دیگر متفاوت است ، بنابراین مطمئن شوید که شما هر اساسنامه ای را دارید که مربوط به ضبط تصاویر یا مکالمات در حوزه قضایی اجرای قانون محلی شما باشد. علاوه بر این ، قوانین مربوط به مصارف خانگی ممکن است با قوانین حاکم بر املاک تجاری متفاوت باشد.

بهترین دوربین مداربسته ارزان خانگی برای خانه شما چیست؟

معرفی دوربین مداربسته خانگی بیسیم ارزان قیمت :

یکی از بزرگترین مزایای یک خانه هوشمند این است که بدانید چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما واقعاً در آنجا نیستید. این که آیا شما روی بچه ها ، حیوانات خانگی یا یک مجموعه جواهرات عجیب و غریب چک می کنید ، یک مداربسته ارزان خانگی ابزاری عالی برای چشم پوشی از موارد دور است.

اگرچه قابلیت ها از دستگاه به دستگاه دیگر متفاوت است ، دوربین های امنیتی داخلی به شما این امکان را می دهند تا از طریق ویدئوی زنده یا ضبط شده نظارت بر اتفاقات در خانه خود داشته باشید. اما همه دوربین ها به طور یکسان ساخته نمی شوند. برخی از آنها آلارم دارند یا می توانند هنگام تشخیص فعالیت ، اعلان هایی را برای شما ارسال کنند ، برخی از آنها صدا را به صورت دو طرفه ارائه می دهند ، برخی برای نظارت بر کودک شما و برخی دیگر حتی دو قطب اصلی اتوماسیون منزل دو برابر هستند.فروش دوربین مداربسته ارزان قیمت بیسیم ارزان دوربین مداربسته ارزان در تهران

ما در چند سال گذشته تعداد زیادی دوربین نظارت بر خانه را آزمایش کرده ایم ، بنابراین می دانیم چه چیزی را باید جستجو کنیم. به عنوان مثال ، شما می خواهید یک دوربین  مداربسته ارزان ساده برای تنظیم و استفاده کنید. علاوه بر این ، یکی از اولین خصوصیاتی که ما متوجه آن می شویم ، طراحی جذاب و البته با احتیاط است. مهم است که این دوربین مانند چیزی باشد که شما واقعاً در خانه خود می خواهید ، اما بسته به نیاز شما ، ممکن است بخواهید آن را بیش از حد تحمل نکند.

کدام دوربین امنیتی بهترین تصویر را دارد؟

حتی اگر 1080p به طور کلی وضوح استاندارد برای دوربینهای مورد آزمایش ما باشد ، مزایای مدل هایی با سنسورهای با وضوح بالاتر وجود دارد. تعداد کمی از دوربین مداربسته ارزان خانگی دارای لنزهای زوم اپتیکال هستند ، اما تقریباً همه دارای بزرگنمایی دیجیتال هستند ، که دوربین را ضبط و بزرگ می کند. هرچه سنسور دوربین مگاپیکسلی بیشتری داشته باشد ، می توانید به صورت دیجیتالی بزرگنمایی کنید و هنوز هم بتوانید به وضوح چیزها را ببینید.

علاوه بر وضوح ، زمینه دید را نیز در نظر بگیرید. تمام دوربین مداربسته ارزان دارای لنزهای با زاویه دید عریض هستند ، اما همه زوایای مساوی ایجاد نمی شوند. بسته به دیدگاه لنز ، بین 100 تا 180 درجه می تواند مشاهده شود. این از نظر مخروط دید دوربین ، دامنه بزرگی است. اگر می خواهید یک منطقه بزرگ را تماشا کنید ، باید یک دوربین با دید بسیار گسترده در نظر بگیرید. توانایی پانل و شیب مکانیکی دوربین نیز یک ویژگی عالی است. دوربین مداربسته ارزان قیمت

چگونه دوربین های امنیتی وصل می شوند؟

اکثر دوربین مداربسته ارزان از وای-فای استفاده می کنند ، اما همه آنها منحصراً به آن اعتماد ندارند. برخی از آنها بلوتوث را برای کنترل محلی و تنظیم آسانتر از طریق تلفن هوشمند خود اضافه می کنند ، در حالی که برخی دیگر استانداردهای شبکه اتوماسیون جداگانه را برای تعامل با دستگاه های دیگر ، مانند Zigbee یا Z-Wave درج می کنند. برای اکثر دوربین ها ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دستورالعمل های مربوط به یک برنامه را دنبال کنید تا آنها را به شبکه خانگی خود متصل کنید.

پس از اتصال دوربین ، تقریباً مطمئناً از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود به آن دسترسی خواهید داشت. امروزه اکثر قریب به اتفاق دوربین های امنیتی خانگی دارای برنامه های تلفن همراه هستند و بسیاری از آنها به دلیل انجام همه کارها ، کاملاً به آن برنامه ها تمرکز دارند. برخی از آنها دارای پورتال وب هستند که انعطاف پذیری را برای دسترسی به فیلم ها و هشدارهای شما از هرجایی اضافه می کند.

بسیاری از دوربین مداربسته ارزان جدید شامل پشتیبانی از دستورات صوتی از طریق آمازون الکسا و / یا دستیار Google است. به عنوان مثال با استفاده از الکسا ، می توانید از دوربین خود بخواهید که یک ویدیوی زنده را در Echo Show خود بگیرد. تعدادی دوربین از IFTTT نیز پشتیبانی می کنند و به شما امکان می دهند اپلیکیشن هایی بسازید تا دوربین در کنار سایر دستگاه های سازگار کار کند. به عنوان مثال ، هرگاه دوربین حرکتی را تشخیص دهد می توانید یک لامپ هوشمند روشن کنید.

دوربین مداربسته ارزان

دوربین مداربسته ارزان

آیا به فضای ذخیره سازی ابری نیاز دارید؟

فیلم هایی که دوربین شما ضبط می کند ، احتمالاً در خود دوربین ذخیره نمی شوند. اکثر دوربین مداربسته مخفی خانگی برای ذخیره سازی و دسترسی از راه دور به فیلم ها از خدمات ابری استفاده می کنند. برخی از مدل ها دارای اسلات کارت میکرو اس دی هستند ، بنابراین می توانید وقتی می خواهید فیلم ها را مرور کنید ، فیلم را از نظر فیزیکی از آنها بکشید ، اما این یک ویژگی نادر است. فروش انواع دوربین مداربسته ارزان خانگی و دوربین ارزان قیمت بیسیم

به خاطر داشته باشید که همه سرویس های ابری حتی برای یک دوربین یکسان نیستند. بسته به سازنده ، دوربین امنیتی منزل شما مقادیر مختلفی از فیلم را برای مدت زمان مختلف ذخیره می کند. این سرویس اغلب یک اشتراک پولی بالاتر از قیمت خود دوربین است ، اگرچه برخی از دوربین ها فضای ذخیره رایگان ابر را در درجات مختلف ارائه می دهند. سرویس ذخیره سازی ابر معمولاً در ردیف ها ارائه می شود و به شما امکان می دهد بین نگه داشتن فیلم برای یک هفته ، یک ماه یا بیشتر انتخاب کنید.
تشخیص چهره چیست؟

بیشتر دوربین مداربسته ارزان هنگام تشخیص هر نوع فعالیت ، به سادگی اعلانی را برای شما ارسال می کنند. دیگران می توانند تشخیص دهند که چه کسی یا چه عاملی باعث ایجاد هیجان می شود. به عنوان مثال ، ضریب هوشی Nest Cam ، فناوری تشخیص چهره را ارائه می دهد. این خودکار به افرادی که وارد میدان دید می شوند زوم می کند و هنگام تشخیص چهره ، هشدارهایی را ارسال می کند (همچنین به شما می گوید چه زمانی چهره ای ناشناخته دیده می شود). این فناوری به از بین بردن هشدارهای بی نیاز کمک می کند.
هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟

همانطور که از عکس های ما مشاهده می کنید ، بسیاری از دوربین های با کیفیت بالا در منزل در بازار تقریباً در 300 هزار تومان هستند و برخی از آنها همچنین برای ذخیره فیلم ضبط شده در ابر نیاز به هزینه اضافی دارند. ما در بررسی های خود هزینه های اضافی را خراب می کنیم ، بنابراین ارزش آن است که هرکدام را مورد بررسی قرار دهیم تا دریابید که کدام یک از بودجه شما متناسب است. خبر خوب این است که قیمت ها در حال پایین آمدن هستند و می توانید با کیفیتی 100 هزار تومان یک مدل با کیفیت تهیه کنید! سپس دوباره ، شما واقعاً نمی توانید قیمت آرامش را تحمیل کنید.

جوایز انتخاب خوانندگان ما را بررسی کنید تا ببینید کدام دوربین مداربسته ارزان و مارک های دیگر خوانندگان PCMag به آنها بیشتر اعتماد دارند. و پس از یافتن مدل مناسب ، نکات مربوط به تنظیم آن را بررسی کنید. و اگر به آرامش خاطر بیشتری احتیاج دارید تا یک دوربین متصل بتواند ارائه دهد ، گزینه های ما را برای بهترین سیستم های امنیتی خانه هوشمند بررسی کنید.

انواع دوربین مدار بسته ارزان خانگی

فروش انواع دوربین مداربسته ارزان مخفی برای منزل و محل کار شما

فروشگاه مالکت با چندین سال تجربه در زمینه فروش دوربین مداربسته ارزان و فروش برترین برند های دوربین مداربسته محصولاتی با کیفیت را با بهترین قیمت را در فروشگاه آنلاین مالکت در اختیار خریدارن گرامی میدهد و محصولاتی که از فروشگاه مالکت خریداری میکنید دارای 6 ماه الی 3 سال گارانتی دارند. دوربین مداربسته ارزان

معرفی انواع دوربین مدرابسته ارزان مخفی:

انواع دوربین مداربسته ارزان مخفی کوچک

 

جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید ما شما را برای بهترین انتخاب راهنمایی میکنیم

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )