دوربین کوچک مخفی

دوربین کوچک

دوربین کوچک مخفی

فروش انواع دوربین کوچک مخفی و نصب دوربین مداربسته مخفی در منزل با بهترین قیمت در فروشگاه مالکت جهت خرید دوربین کوچک مخفی و اطلاع از هزینه نصب دوربین مخفی در منزل با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره و خرید دوربین کوچک مخفی با ما تماس بگیرید.

0912-938-9225

0910-851-5195

دوربین مخفی کوچک :

دوربین کوچک مخفی و دوربین مدار بسته نظارت مخفی نباید به عنوان ماده تاریک تلقی شود و دارای مصارف مثبت مختلفی در داخل خانه ، محل کار یا وسیله نقلیه است. انواع دوربین ها عبارتند از: دوربین های متحرک ، دوربین های از راه دور WiFi ، دوربین های بدنه و دوربین های امنیتی در فضای باز.

این می تواند یک وضعیت حساس باشد که به موجب آن شما می توانید به عنوان مثال بر روی مکان خود نظارت کنید: رفتارهای ضد اجتماعی و استفاده از دوربین کوچک مخفی نه تنها می تواند چشم خود را به دارایی شما ببخشد بلکه می تواند در زمان مناسب به فعالیت هایی که نباید باشد هشدار دهد. در حال وقوع ، از این رو یک روش محتاطانه برای جمع آوری فیلم های مشهود فیلم فراهم می کند. طیف وسیعی از راهکارهای ضبط خود و ضبط از راه دور وای فای ما به نتیجه گیری در بعضی مواقع دشوار کمک کرده و آرامش خاطر را فراهم می آورد.

این گروه دارای تعداد زیادی کاربرد فوق العاده است. ابزارها به دلیل ظاهر پنهان و پنهان بودن آنها به عنوان “جاسوسی” تعریف شده اند و تحت زیر بخش های زیر قرار می گیرند:

 • دوربین جاسوسی (4G & 5G)

 • دوربین کوچک مخفی بدن

 • دوربین کوچک مخفی قابلیت کنترل از راه دور

 • دوربین کوچک مخفی قابلیت تشخیص حرکت

 • دوربین جاسوسی کوچک در فضای باز

این دوربین کوچک مخفی که به عنوان اشیاء خانگی روزمره پنهان شده اند (بسیاری از آنها تحت بخش های فعال شده در حرکت ما هستند) با این ایده انجام می شوند که می توانید آنها را در مناطقی در اطراف خانه یا محل کار خود قرار دهید و آنها برای کسی که غیر از مکان باشد به نظر نمی رسد. در میان آنها دیده می شود. انتخاب ما از تجهیزات فرسوده بدن در نظر گرفته شده است تا در مورد شخص شما انجام شود ، به طوری که شما قادر به نظارت و ضبط مناطق اطراف هر کجا که هستید. برنامه های کاربردی رایج برای چنین دستگاههایی جمع آوری شواهد و مدارک صوتی باهوش و صوتی است بدون اینکه شخص دیگری / افراد از این امر آگاه باشند. پنج مورد (5) کاربرد ساده:

با احتیاط فیلم تعامل برقرار کنید که به عنوان مثال می توانید سهل انگاری خود را اثبات کنید. بی اعتمادی به یک وضعیت خاص
جمع آوری شواهد ویدئویی و / یا صوتی برای نشان دادن بهزیستی شخصی خود در جایی که سوء استفاده به سمت شما هدایت می شود
برای رد چیزهایی که دیگران ادعا می کنند شما گفته اید یا به طرز معینی عمل کرده اید … و می توانید غیر از این اثبات کنید
برای ضبط مخفیانه مصاحبه یا جلسات را ضبط کنید
 دوربین کوچک مخفی به عنوان یک وسیله امنیتی برای خانه یا محل کار شما

لیست برنامه های کاربردی بی پایان اما بسیار مفید است و مهمتر از همه آنها کاملاً قانونی هستند که برای نمایندگی به پلیس و برای ارائه در دادگاه قانون استفاده می کنند.

دوربین کوچک مخفی :

یک  دوربین کوچک مخفی که از فناوری داده استفاده می کند به اشکال مختلفی ارائه می شود و همچنین کاربردهای متنوعی دارد. برخی به گونه ای طراحی شده اند که مانند اشیاء روزمره از جعبه های اتصالی و جعبه های تقویت کننده به نظر می رسند ، این فناوری در این دستگاهها باهوش است.

با بالاترین کیفیت تصویر به همراه یک میکروفون یکپارچه بسیار حساس ، می توانید داده های صوتی و تصویری از یک تاجر را که از خانه خود بازدید می کند ضبط کنید که گمان می کنید سریع سعی کند یکی را بکشد ، شاید یک دوربین  کوچک را در مطب بگذارید که در آن مشکوک هستید. عضو کارمندان ممکن است سرقت کنند. یک واحد اینترنتی که به عنوان یک جعبه بافت دو برابر می شود می تواند در خانه شما باقی بماند تا مطمئن شوید که نوجوانان در حین خارج از خانه به هیچ وجه خوب نیستند ، یا اینکه ضبط کننده شب و روز ممکن است به عنوان یک وسیله امنیتی مفید باشد. از وسایل نقلیه یا ساختمانهای خارجی محافظت کنید.

استفاده چند منظوره دوربین کوچک مخفی

همه دوربین مداربسته مخفی کوچک ما توسط افراد و مشاغل قابل استفاده هستند. ممکن است مشاغل تصمیم بگیرند که از نظر مکانی امنیت را کنترل کنند ، در حالی که افراد ممکن است تصمیم بگیرند که به دلایل مختلف از جمله افزایش امنیت شخصی یا پیگیری اعضای جوان خانواده هنگام ترک آنها به مدت طولانی ، از آنها استفاده کنند. اگر استفاده اصلی دوربین کوچک به منظور جرم گیری شخصی است ، می توان دوربین مخفی کوچک را از مکانی جداگانه کنترل کرد یا اینکه دستگاه می تواند بعداً مخفی شود و بازیابی شود تا بررسی کند که چه داده ای گرفته شده است.

حرکت ما فعال می شود برای ترک برای دوره های طولانی مناسب است زیرا تنها هنگامی که چیزی برای ضبط وجود دارد روشن می شوند. و با توجه به اینکه بسیاری از اسباب بازی ها از آن تغذیه می شوند ، دیگر لازم نیست نگران عملکرد باتری باشید. طیف وسیعی از نسخه های خارجی ما به طور خاص طراحی شده است تا وظیفه سنگین باشد و در برابر آزمایشات یک سیستم آب و هوایی انگلیس مقاومت کند! این دستگاه ها از سنگ های تگرگ گرفته تا آفتاب های فروزان ، کاملاً تحمل خواهند شد. بیشتر محصولات ما نیز از نظر ظاهری دست ساز بوده و کاملاً پنهانی هستند. تمام اطلاعات فوق فقط یک بینش کلی است زیرا تعداد زیادی از آنها کارایی خاص خود را برای انتخاب دارند.

انواع دوربین کوچک مخفی :

دوربین کوچک مخفی

چرا باید دوربین های جاسوسی کوچک را در خانه خود نصب کنید

آیا می توانید وضعیتی را تصور کنید که در آن مایل به خانه خود فاصله داشته باشید اما هیچ چیز برای نگرانی ندارید زیرا از همه اتفاقاتی که در خانه شما اتفاق می افتد آگاه هستید؟ خوب نیست؟ خوب ، اگر تاکنون به راهی برای آگاهی از همه اتفاقاتی که در خانه شما رخ می دهد فکر کرده اید ، شاید ایده نصب دوربین های جاسوسی را در نظر گرفته اید. دوربین های مخفی کوچک مزایای بی شماری دارند که باعث می شود شما نیاز به نصب دستگاه های جاسوسی کوچک را در سریعترین زمان ممکن داشته باشید. برخی از این مزایا عبارتند از:
محافظت از فرزند شما

آیا تاکنون از مواردی شنیده اید که کودکان خردسال با سوء استفاده از پرستار بچه ها مورد سوء استفاده قرار می گیرند؟ اگر شنیده اید ، پس احتمالاً قسم خورده اید که یک پرستار بچه در زندگی خود استخدام نکنید. حقیقت این است که این یکی از سخت ترین وعده ها برای نگه داشتن است به خصوص اگر شما یک شخصیت شغلی باشید. برای مراقبت از فرزند خود همیشه در دور بودن به کمک یک پرستار بچه نیاز خواهید داشت.

در حالی که تعدادی پرستار بچه هستند که حرفه ای هستند و کار خود را با احترام انجام می دهند ، دسته دیگری از پرستار بچه ها هستند که باید تحت نظارت باشند. داشتن یک دوربین مداربسته مخفی کوچک با کیفیت در خانه شما می تواند دقیقاً چنین کاری را انجام دهد و اطمینان حاصل کند که از چنین انواع بدی از پرستار بچه ها پیشی می گیرید قبل از اینکه کودک عزیزش را آزار دهد.

چگونه دوربین های امنیتی داخلی را مخفی کنیم؟

مخفی کردن دوربین کوچک مخفی در فضای باز بسیار آسان است زیرا ممکن است مکانهای با احتیاط زیادی در خارج از آنها برای نصب آنها داشته باشید. با این حال ، هنگامی که به طور مخفیانه یک دوربین امنیتی داخل ساختمان نصب می شود ، باید با بسیاری از چالش ها روبرو شوید. شما باید زمان زیادی را برای تجزیه و تحلیل مدل ، موقعیت و سایر جزئیات صرف کنید وقتی می خواهید یک دوربین امنیتی داخلی را مخفی کنید. در اینجا نکاتی وجود دارد که می تواند به شما در تحلیل شما برای چگونگی پنهان کردن دوربین های امنیتی کمک کند.
بی سیم را از طریق دوربین های سیمی انتخاب کنید

دوربین های سیمی دارای سیم هایی هستند که در امتداد دیوارها اجرا می شوند و پنهان کردن آنها برای شما بسیار دشوار است. حتی وقتی دوربین به خودی خود قابل رویت نیست ، سیم ها یک تحویل عظیم هستند!

به همین دلیل منطقی است که دوربین مداربسته بیسیم را در داخل خانه نصب کنید. با کنترل از راه دور می توان این موارد را کنترل کرد و هیچگونه سوء ظنی به اینکه خانه شما تحت نظارت باشد ، ایجاد نمی کنند.
مکانهای صحیح را برای نصب دوربین کوچک مخفی انتخاب کنید.

هنگامی که می خواهید دوربین مخفی کوچک داخلی شما بدون توجه باشد ، باید آن را در مکانی کاملاً مخفی قرار دهید. به دنبال چنین لکه هایی در خانه خود باشید و مناطقی را انتخاب کنید که بیشتر مورد توجه یا نادیده گرفتن بقیه افراد خانه شما هستند. قرار دادن دوربین کوچک مخفی در میان انبوهی از کاغذها ، در وسط گیاهان و در هر منطقه ای که پارازیت زیادی داشته باشد قطعاً عاقلانه تر از قرار دادن آنها در یک منطقه تمیز و جادار است.
از نوارهای چسب سنگین استفاده کنید

پس از انتخاب یک دوربین ریز مداربسته و جمع و جور ، فکر کنید که چسباندن آن را روی دیوارها با نوارهای چسب سنگین نسبت به نصب آنها قرار دهید. نصب این دوربین ها باعث می شود برجسته تر به نظر برسد.

اگر یک دوربین کوچک مخفی خاص هنگام گیر کردن می تواند کاملاً خوب عمل کند ، برای عملکرد بهتر از نوارهایی که با آن همراه هستند و برخی از نوارهای چسب اضافی استفاده کنید. اما اگر یک دوربین بر روی مکانیسم چرخشی و چرخشی کار کند ، ممکن است نصب آن بر روی دیوار اجباری باشد.
اندازه مناسب دوربین ها را انتخاب کنید

شما برای قرار دادن دوربین کوچک مخفی خود ، مکان مخفی مناسبی را در خانه خود شناسایی کرده اید. آیا فکر می کنید با نصب یک دوربین عظیم در آنجا ، این هدف را حل می کند؟ قطعا نه! گرچه مکانی که انتخاب کردید عالی و پنهانی بود اما در انتخاب اندازه دوربین اشتباه کردید.

وقتی می خواهید یک دوربین کوچک مخفی داخلی را مخفی کنید ، باید مواردی را انتخاب کنید که کوچک ، جمع و جور و بی سیم باشند. هنگامی که دوربین ها کوچک هستند ، می توانید آنها را در هر مکانی قرار دهید تا آنها بدون توجه بمانند.
به موارد اتصال توجه کنید

وقتی دوربین امنیتی بی سیم داخلی کوچک  را در یک مکان مخفی نصب می کنید و آن را آزمایش می کنید ، ممکن است در بعضی مواقع مشکلات اتصال را تجربه کنید. هرگز اینها را نادیده نگیرید. این مسائل بدان معنی است که دوربین کوچک مخفی شما در محدوده ای قرار ندارد که بتواند سیگنال ها را از مرکز اصلی دریافت کند. شما باید محل را فوراً عوض کنید و آن را در مکانی نصب کنید که قادر به دریافت سیگنال باشد. اگر این کار را نکنید ، در صورت نیاز بیشتر به دوربین  کوچک شما دچار مشکل خواهد شد.

آیا قصد نصب دوربین مخفی در منزل را دارید؟ اگر بله ، باید اطمینان اصل کنید که ابتدا یک دوربین را نصب کرده اید و قبل از ادامه کار به طور کامل تست می کنید. اگر مشکلی وجود دارد ، باید تغییرات لازم را در همین زمان انجام دهید.

بسیاری از افراد در ابتدا نصب چندین دوربین کوچک مخفی را اشتباه و همه آنها را یکجا آزمایش می کنند. در این حالت ، اگر یک دوربین از کار بیفتد ، باید در صورت لزوم ، اتصالات همه دوربین ها را بررسی کرده و دوباره روی آنها کار کنید. این منجر به اتلاف وقت زیادی می شود.

هر زمان که قصد خرید مداربسته مخفی کوچک یا یک دوربین امنیتی داخلی را داشتید ، همیشه باید به مشخصات فنی و مشخصات محصول آن توجه کنید. قبل از خرید ، سعی کنید ویژگی های یک دوربین را کاملاً درک کنید. در صورت پرس و جو ، در توضیح آنها از فروشنده در هنگام خرید دریغ نکنید.

نحوه تشخیص دوربین کوچک مخفی با استفاده از تلفنهای Android

اگر گمان می کنید از طریق یک دوربین کوچک مخفی در جایی در خانه یا فضای شخصی به تماشای شما می روید ، تلفن اندرویدی شما ابزاری مفید برای تشخیص انواع خاصی از تجهیزات نظارتی است. اگرچه ضد احمق نیست ، اما می توانید از دوربین کوچک مخفی و سنسور سنج مغناطیس تلفن Android خود برای شناسایی دوربین های مخفی و میکروفون یا سایر دستگاه های گوش دادن استفاده کنید

نحوه تشخیص دوربین کوچک مخفی با استفاده از دوربین اندرویدی

بعضی از دوربینهای مخفی نور (IR مادون قرمز) تابش می کنند ، که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست. اگر دستگاهتان را به اندازه کافی نزدیک نگه دارید ، لنز دوربین در تلفن Android شما نور مادون قرمز را انتخاب می کند. اگر یک دوربین مداربسته مخفی پیدا کنید که IR را ساطع می کند ، در نمایشگر دوربین شما به صورت سفید روشن ظاهر می شود.

 1. برنامه دوربین تلفن خود را راه اندازی کنید.

 2. به اطراف اتاق بروید و دوربین تلفن خود را در مناطقی که گمان می کنید تجهیزات جاسوسی مخفی شده است ، نشان دهید.

دوربین کوچک

دوربین کوچک مخفی

3.اگر هر نوع نور کوچک و سفیدی رنگی را مشاهده کردید ، تلفن خود را تنظیم کرده و تحقیقات بیشتری را انجام دهید. ممکن است یک دوربین مخفی باشد.

نحوه شناسایی دوربین های کوچک مخفی و دستگاه های گوش دادن با اسکن Wi-Fi

این امکان وجود دارد که برخی از دوربین های مداربسته مخفی کوچک سطح پایین و دستگاه های گوش دادن در لیست اتصالات Wi-Fi شما قرار بگیرند. وقتی در اتاق می روید ، لیست شبکه خود را تازه کنید و به دنبال اتصال یا دستگاه های عجیب و غریب باشید.


توجه :تلفن شما به احتمال زیاد چندین دستگاه و شبکه بی سیم را انتخاب می کند. به دنبال نام های تجاری خاص یا کلمه cam ، دوربین و غیره باشید.


 1. برنامه تنظیمات را باز کنید ، سپس روی شبکه و اینترنت ضربه بزنید.

 2. روی Wi-Fi ضربه بزنید.

 3. تلفن خود را به اطراف حرکت دهید و لیست شبکه های Wi-Fi در این نزدیکی را تماشا کنید.

دوربین کوچک

دوربین کوچک مخفی

نحوه تشخیص دوربین مخفی با استفاده از برنامه اندرویدی

Glint Finder که از Android 2.3 و بالاتر پشتیبانی می کند ، یک برنامه ردیاب دوربین مخفی رایگان و غیرقابل نفوذ است که با سنسور مغناطیس سنج دستگاه های شما و همچنین دوربین شما کار می کند.

بعضی از دوربین های جاسوسی میزان کمی از امواج الکترومغناطیسی را منتشر می کنند که Glint Finder به آنها کمک می کند تا به آنها اشاره کنند. این برنامه همچنین به طور خودکار سرعت و چرخه فلاش را تنظیم می کند تا به مکان یابی نور مادون قرمز کمک کند.


توجه : گزینه اسکن مغناطیس سنج Glint Finder به یک سنسور مغناطیس سنج نیاز دارد.


 1. از صفحه فروشگاه Play Glint Finder دیدن کنید ، سپس به INSTALL ضربه بزنید.

 2. پس از نصب ، روی OPEN ضربه بزنید.

دوربین کوچک

دوربین کوچک مخفی

3. برای اجازه دادن به برنامه برای استفاده از دوربین خود ، روی اجازه ضربه بزنید.

4. برای بار دوم ، اجازه دادن به برنامه برای دسترسی به موقعیت مکانی دستگاه ، روی بار دوم ضربه بزنید.

دوربین کوچک

دوربین کوچک مخفی

5.روی اسکن MAGNETOMETER ضربه بزنید.

6.دستگاه خود را در مناطق مشکوک منتقل کنید. اگر یک دوربین بالقوه یا دستگاه گوش دادن نزدیک به تلفن شما باشد ، روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود.

دوربین کوچک

دوربین کوچک مخفی

7.از صفحه اصلی برنامه ، روی گزینه DETECT INFRARED SCANNING ضربه بزنید.

8.در هنگام ظاهر شدن گفتگوی سلب مسئولیت ، بر روی توافق کلیک کنید.

9.دوربین گوشی خود را با دقت جابجا کنید و در مکانها و اشیاء موجود در دستگاه جاسوسی قرار دهید.

دوربین کوچک

دوربین کوچک مخفی


توجه: مکان های خوب برای بررسی دوربین های مخفی و دستگاه های گوش کردن عبارتند از: دتکتور دود ، آینه ، تلویزیون ، صفحه نمایش رایانه ، عکس ، لامپ ، پنکه سقفی ، لوازم آشپزخانه و غیره.


 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )