مرکز فروش دوربین مخفی کوچک در تهران کجاست؟

مرکز فروش دوربین مخفی کوچک در تهران کجاست؟

مرکز فروش دوربین مخفی کوچک در تهران کجاست؟ دوربین مخفی را از کجا خریداری کنیم؟ بهترین دوربین مداربسته مخفی کوچک برای منزل چه دوربینی است ؟

جهت خرید دوربین مداربسته مخفی کوچک با ما تماس بگیرید.

0912-938-9225

0910-851-5195

مرکز فروش دوربین مخفی کوچک : فروشگاه آنلاین مرکزفروش انواع دوربین مخفی کوچک میباشد. ما در فروشگاه مالکت دوربین های مخفی کوچک با کیفیت را در در اختیار خریداران گرامی قرار داده ایم تمامی محصولاتی که از فروشگاه مالکت خریداری میکنید دارای ضمانت معتبر میباشد.

انواع دوربین مداربسته مخفی کوچک : مرکز فروش دوربین مخفی کوچک

قرار دادن دوربین های مخفی در خانه شما می تواند مزایای بسیاری داشته باشد. هر مزاحمی نمی تواند آن را پیدا کند ، آن را دزدی کند یا سریع آن را غیرفعال کند. علاوه بر این ، اگر از دوربین برای نظارت بر هم اتاقی ها ، پرستار بچه ها یا سایر اعضای خانواده استفاده می کنید ، داشتن دوربین احتیاطی می تواند به شما اطمینان دهد که حتی وقتی فکر می کنند هیچ کسی تماشا نمی کند ، رفتار غیر منتظره ای نمایش داده نمی شود.

مرکز فروش دوربین مخفی کوچک

مرکز فروش دوربین مخفی کوچک

در یک گیاه جعلی مرکز فروش دوربین مخفی کوچک 

دوربین مخفی کوچک خود را درون یک ناحیه خاکی ریخته و لنزها را دقیقاً روی سطح قرار دهید. سپس مقداری شاخ و برگ جعلی را در بالای دوربین قرار دهید تا گیاه به اندازه کافی ناخوشایند باشد تا در یک اتاق مخلوط شود. گیاهان و برگهای جعلی بسیار خسته کننده ای را انتخاب کنید که جلب توجه نمی کنند.
جاسازی در داخل اسباب بازی مرکز فروش دوربین مخفی کوچک

یک انتخاب کلاسیک برای پلاستیک های مخفی دوربین ، گرفتن یک اسباب بازی پر شده قدیمی یا ارزان و مخفی کردن دوربین داخل آن می تواند یک راه حل هوشمندانه برای مخفی کردن دوربین شما باشد. یک اسباب بازی پر شده را با رنگ تیره یا الگوی شلوغ انتخاب کنید تا لنزها لکه دار نشوند. همچنین این کودک را دور از دسترس قرار دهید تا کودک نتواند آن را بگیرد و دور خودش پرتاب کند. مرکز فروش دوربین مخفی کوچک در تهران
روی قفسه کتاب مرکز فروش دوربین مخفی کوچک

قفسه های کتاب این روزها توسط یک فرد معمولی که چشمان خود را در اتاق می بیند ، بیشتر زینتی محسوب می شود. در قفسه ای به هم ریخته ، می توان دوربین جاسوسی خانگی را در قسمت پشتی قرار داد ، بدون اینکه اصلاً زیاد مبدل شود. به راحتی در میان هر چیز دیگری که در قفسه کتاب اتفاق می افتد از بین می رود.مرکز فروش دوربین مخفی کوچک 
برای استتار نقاشی شده است

مرکز فروش دوربین مخفی کوچک

مرکز فروش دوربین مخفی کوچک

اگر سیم و مواد دوربین را می توان رنگ آمیزی کرد ، در نظر بگیرید که در صورت امکان دوربین خود را بهم بزنید تا با محیط اطراف آن ترکیب شود.

روی میز کامپیوتر مرکز فروش دوربین مخفی کوچک

بسیاری از دوربین مداربسته مخفی خانه های کوچک شبیه به وب کم های رایانه ای هستند. قرار دادن یکی روی میز کامپیوتر شلوغ در کنار بلندگوها و سایر لوازم جانبی رایانه باعث می شود تا به راحتی مخلوط شود. هیچ کس دوبار چشمک نمی زد که یک دوربین آنجا را ببیند. فرض سریع این خواهد بود که این یک وب کم برای استفاده های گاه به گاه است.
مخلوط با یک مرکز سرگرمی مرکز فروش دوربین مخفی کوچک 

مشابه یک میز رایانه ای ، یک مرکز سرگرمی شلوغ می تواند به راحتی یک دوربین کوچک مخفی را که با تعداد بیشماری از محصولات فن آوری در آن می آمیزد ، قرار دهد. بسیاری از سیستم های سرگرمی و کنسول های بازی دارای حسگرها و دوربین هستند ، بنابراین فقط یک دوربین کوچک توجه خاصی را به خود جلب نمی کند.

جهت مشاوره و خرید دوربین مخفی کوچک با ما تماس بگیرید ما شما را برای بهترین انتخاب راهنمایی میکنیم.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )