دوربین مدار بسته مخفی کوچک

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک

بهترین قیمت دوربین مدار بسته مخفی کوچک در فروشگاه آنلاین مالکت

دوربین مدار بسته مخفی کوچک ، همچنین به عنوان دوربین مداربسته جاسوسی کوچک نیز شناخته می شوند ، یک موضوع مهم امنیتی است که کشور را درگیر می کند. چه برای اهداف ایمنی و چه برای ورود به سیستم کودکان ، اینک خانواده ها به این محصول روی آورده اند تا زبانه هایی را که در خانه اتفاق می افتد نگه دارند.

ایمنی و امنیت دلیل اصلی نصب دوربین مدار بسته مخفی کوچک در خانه ها و دفاتر است زیرا این یک روش عالی برای نظارت بر خانه و خانواده است. با تحول فن آوری ، دوربین مدار بسته مخفی کوچک اکنون قادر به احتیاط در هر قسمت از خانه شما هستند.

دلایل بسیاری دیگر وجود دارد که مردم این دستگاه ها را در خانه های خود نصب می کنند. خواه این باشد که شواهدی را در مورد وضعیت خاص جمع آوری کنید یا به سادگی مشاهده کنید که بچه مادر در هنگام کار بودن ، بچه ها چیست.

امروز ، این دوربین مدار بسته مخفی کوچک دارای چندین ویژگی هستند و دانستن اینکه کدام یک برای شما بهترین است ، دشوار است. این راهنما با مراجعه به مارک های برتر و همچنین بررسی ویژگی های کلیدی ، در انتخاب دوربین جاسوسی مناسب به شما کمک می کند. همچنین به سؤالات متداول سؤالات متفاوتی و همچنین حقوقی کلی در مورد نصب و استفاده از این محصول خواهیم پرداخت.

این که آیا شما به دنبال محافظت از خانه خود هستید ، از یک وضعیت تحقیق کنید ، از دفتر خود محافظت کنید یا به سادگی آنچه را که در دفتر یا خانه در حال وقوع است نگه دارید ، نگه دارید ، یک دوربین مدار بسته مخفی کوچک یک محصول ایده آل برای شماست.

فروش انواع دوربین مدار بسته مخفی کوچک رم خور در فروشگاه آنلاین مالکت

انواع دوربین مدار بسته مخفی کوچک

چرا باید یک دوربین مدار بسته مخفی کوچک بخرید؟

دلایل زیادی وجود دارد که می تواند شما را برای خرید دوربین مدار بسته مخفی کوچک سوق دهد. بسیاری از افراد تصور می كنند كه استفاده اصلی از دوربین مخفی کوچک برای اهداف تحقیق و یا نگه داشتن زبانه ها در مورد آنچه در خانه اتفاق می افتد است. در واقعیت ، طیف گسترده ای از کاربردهای این محصول پویا وجود دارد.

در سطح جهان ، افراد بیشتری برای کمک به آنها در محل کار خود ، برای سرگرمی یا به سادگی در زندگی روزمره خود ، به دوربین مدار بسته مخفی کوچک روی می آورند.

10 دلیل اصلی برای نصب دوربین مدار بسته مخفی کوچک در منزل :

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک خانگی

امنیت خانه

مردم در حال ادغام دوربین مدار بسته مخفی کوچک در امنیت خانه خود هستند تا نظارت اضافی و کم هزینه ای را به آنها اضافه کنند. با توجه به کوچک بودن و ماهیت محجوب آنها ، این دوربین ها کوچک می توانند تقریباً در هر کجا و بدون اینکه به زندگی روزمره شما تحمیل شوند ، تنظیم شوند.
نظارت بر مراقبت از کودک

والدین ، ​​در حالی که حقوقی را در مورد دوربین مدار بسته مخفی کوچک حفظ می کنند ، اکنون به سمت دوربین های جاسوسی به عنوان ابزاری برای نگه داشتن زبانه ها در هنگام کار پرستار بچه خود روی می آورند. دوربین های کوچک رم خور یک روش مطمئن و قابل اطمینان برای اطمینان از اینکه پرستار بچه یا سرپرست کودک شما به درستی کار خود را انجام می دهند ، به والدین آرامش خاطر می دهد.
در یک محیط تجاری

شرکت ها اکنون برای اهداف زیادی از محافظت از دارایی کارمندان گرفته تا نظارت بر اتاق های سهام به دوربین مدار بسته مخفی کوچک روی آورده اند. دوربین های جاسوسی کوچک یک روش ارزان برای محافظت از اموال و کارمندان به طور یکسان است.
برای سخنرانی ها و جلسات

در كلاسهای بزرگتر یا اتاق های جلسات احتمالاً كام های جاسوسی نصب شده اند. دلیل اصلی این امر اطمینان از ثبت نام سخنرانی یا همایش برای بررسی بعدی است.
تماشای حیات وحش

برای کسانی که به حیات وحش علاقه مند هستند ، دوربین مدار بسته مخفی کوچک  محصولی ایده آل برای اطمینان از بهترین عکس گرفتن یا فیلمبرداری هستند. دوربین کوچک مخفی در فضای باز شما را قادر می سازد تا هرگز از زاویه ، عکس و فیلمبرداری دیدن نکنید.
دوربین هایی با دید در شب

با پیشرفت تکنولوژی دوربین مداربسته مخفی، دوربین های جاسوسی کوچک دید در شب در حال تبدیل شدن به روشی محبوب برای نظارت بر ایمنی خانه یا محل کار شما در شب هستند. با دوربین مدار بسته مخفی کوچک با قابلیت دید در شب ، شما می توانید هرگونه فعالیت در فضای باز ، هر قسمت از شب را ضبط کنید ، از امنیت و امنیت حداکثر اطمینان حاصل کنید.
آفات ناخواسته را کشف کنید

در بسیاری از خانه ها ، آفات غیرقانونی یا حیوانات اهلی می توانند مسئول اختلال در خانه شما باشند. شما با دوربین مدار بسته مخفی کوچک قادر خواهید بود بر اختلال نظارت داشته و از کشف چه عاملی برای آن کشف کنید. فروشگاه دوربین مداربسته
جمع آوری داده ها و بازاریابی

شرکت های بزرگ برای ثبت خدمات و تعامل مشتری از دوربین های جاسوسی کوچک استفاده می کنند. درک نیازهای مصرف کننده روشی کلیدی برای تقویت و رشد شغل شماست. با استفاده از دوربین های  کوچک جاسوسی ریز می توانید نگاهی عمیق تر به چگونگی تعامل کارمندان و مصرف کنندگان با نام تجاری یا محصول خود بیاندازید.
برای فیلم های ویروسی

با ظهور رسانه های اجتماعی ، Youtubers و فیلم های ویروسی ، دوربین های ریز مخفی در این صنعت نقش بسزایی دارند. سازندگان فیلم های ویروسی اکنون از دوربین های جاسوسی کوچک استفاده می کنند تا مردم را در یک وضعیت شوخی یا وضعیت خنده دار ناآگاه کنند. این پاسخ طبیعی آنها را ضبط می کند و می تواند برای اهداف سرگرمی مورد استفاده قرار گیرد.
مطالعات محیطی

مبارزان محیط زیست و دانشمندان اکنون از دوربین مدار بسته مخفی کوچک به عنوان ابزاری برای ارزیابی عادات حیوانات و همچنین مناظر طبیعی در حال تغییر استفاده می کنند. با استفاده از دوربین های جاسوسی کوچک پیشرفته تر با امکاناتی مانند گذشت زمان و تصاویر طولانی در معرض نور ، محیط زیست محیطی قادر به ضبط تصاویر و فیلمبرداری در بازه های طولانی از زمان هستند که به صورت روزانه قابل دسترسی نیستند.

6 دوربین مدار بسته مخفی کوچک برتر 2019

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک

بررسی اجمالی محصولات:
HC240w یک دوربین مخفی کوچکWiFi منحصر به فرد است که به عنوان یک شارژر دیواری USB معمولی به کار می رود و همچنین می تواند تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا سایر دستگاه های USB کوچک شما را شارژ کند.

پنهان در پشت این شارژر USB یک لنز دوربین قدرتمند HD است که ویدئوهای زنده 1080P را به iPhone یا دستگاه Android خود در هر نقطه دنیا پخش می کند.

این شارژر دوربین دار حرکت فوری را به تلفن هوشمند شما ارسال می کند تا شما را از فعالیت آگاه کند و همچنین می تواند برای مشاهده بعدی ویدیو را به کارت میکرو SD پنهان ضبط کند.

هنگامی که برای عملکرد 24/7 به دوربین نظارت مخفی احتیاج دارید و می تواند در هر محیطی مخلوط شود ، دوربین شارژر WiFi دوربین مناسب برای کار است.

امکانات دوربین مخفی کوچک طرح شارژر:

 • به عنوان شارژر معمولی USB کار می کند

 • خانه خود را در فیلم زنده HD تماشا کنید

 • 24 ساعت عملیات مداوم

 • هشدارهای حرکت فوراً به آن اطلاع می دهند

 • راه اندازی آسان و عملکرد

موارد استفاده عمومی:

 • هنگام تعطیلات خانه را تماشا کنید

 • کودکان را از خانه ایمن کنید

 • پرستار بچه پرستار یا مادربزرگ

 • مانیتور Office یا Cubicles

 • به املاک اجاره توجه کنید

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک

بررسی اجمالی محصولات:
دوربین مدار بسته مخفی کوچک Weather Station یک دستگاه چند منظوره است که شما را از وضعیت هواشناسی آگاه می کند و همزمان خانه و محل کار خود را نیز کنترل می کند.

HC300 دارای لنز دوربین با کیفیت بالا است که فیلم و صدا 1080P را در کارت حافظه micro SD ضبط می کند. این دوربین کوچک می تواند برای استفاده کوتاه مدت از باتری باشد یا برای عملکرد 24 ساعته شبانه روز به برق وصل شود.

این دوربین از دو حالت ضبط برخوردار است – حرکت ضبط شده یا ضبط مداوم – مناسب برای هر کار نظارت مخفی در خانه یا محل کار.

علاوه بر این مدل خود ضبط که در کارت حافظه ضبط می کند ، یک نسخه جریان WiFi نیز موجود است

امکانات:

 • ایستگاه هواشناسی کاربردی

 • استفاده از باتری یا AC

 • عملیات کنترل از راه دور آسان

 • حالت نمایش با نور پس زمینه اختیاری

 • پخش را در رایانه شخصی یا Mac تماشا کنید

موارد استفاده عمومی:

 • بچه نگهدار یا پرستار بچه خود را کنترل کنید

 • سوء ظن های کافر را بررسی کنید

 • مراقب حیوانات خانگی خود باشید

 • مطمئن شوید که بچه ها در حال پیشرفت هستند

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک

بررسی اجمالی محصولات:
به نظر می رسد یک آداپتور برق معمولی AC است ، اما HC400 بسیار بیشتر است. لنز دوربین pinhole به این دستگاه اجازه می دهد تا 24/7 خانه یا محل کار شما را کنترل کند.

کار با این دوربین مدار بسته  آسان است – آن را از راه دور برای روشن یا خاموش کردن آن در صورت لزوم ، و همچنین انتخاب حالت ضبط دلخواه خود (حرکت فعال یا مداوم) شامل می کند.

علاوه بر کار کردن به عنوان یک دوربین مدار بسته مخفی کوچک ، HC400 دارای پورت شارژ USB USB نیز در قسمت پایین است ، بنابراین می توانید از آن به عنوان یک شارژر معمولی USB نیز استفاده کنید و به آن امکان می دهید در هر مکانی مخلوط شود.

فیلم با کیفیت بالا HD همراه با ظاهر معمولی آن باعث شده است تا دوربین آداپتور به یکی از پنهان ترین دستگاه های نظارتی در بازار تبدیل شود.

امکانات دوربین مخفی طرح آدابتور:

 • به عنوان شارژر USB کاربردی کار می کند

 • عملکرد یک دکمه آسان

 • حالت های متحرک یا مداوم

 • رو به بالا در حال مشاهده زاویه

 • پخش را در رایانه شخصی یا Mac تماشا کنید4

موارد استفاده عمومی دوربین مخفی طرح آدابتور:

 • نظارت بر خانه یا آپارتمان

 • پرستار بچه پرستار برای نظارت بر بچه نگهدار

 • خانه سالمندان یا مراقبتهای ویژه

 • امنیت فروشگاه و خرده فروشی

 • برای شارژ دستگاه های USB کوچک استفاده کنید

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک

بررسی اجمالی محصولات:
دوربین جعبه سیاه HC455 یک دستگاه کوچک اما قدرتمند است. این دستگاه از یک باتری داخلی با ظرفیت بالا برخوردار است و حداکثر 6 ماه عمر باتری آماده به کار دارد.

سنسورهای دید در شب نامرئی به دوربین مدار بسته مخفی کوچک این امکان را می دهند که فیلمبرداری HD ضبط کند ، حتی اگر چراغ ها خارج شوند. و آنها مانند “برخی از دوربین های پرستار دید در شب” در بازار هیچ “درخشش قرمز” منتشر نمی کنند.

طراحی ساده جعبه سیاه به شما امکان می دهد تا آن را تقریباً در هر کجا قرار دهید – آن را درون یک شی مخفی کنید ، یا مانند یک وسیله الکترونیکی معمولی ، در یک دید ساده رها کنید.

فیلم ها با کارت میکرو SD ضبط می شوند و می توانند در هر رایانه شخصی یا رایانه ای مک پخش شوند. در صورت لزوم یک نسخه جریان WiFi نیز موجود است.

امکانات:

 • قدرت باتری طولانی مدت

 • آسان برای مخفی کردن طراحی جعبه سیاه

 • دید در شب در تاریکی می بیند

 • عملکرد یک دکمه آسان

 • همچنین می تواند AC باشد

موارد استفاده عمومی:

 • دوربین امنیتی خانه یا آپارتمان

 • پرستار بچه پرستار برای تماشای بچه نگهدار

 • نظارت بر یک انبار یا دفتر

 • محافظت در برابر شکستن

 • امنیت فروشگاه خرده فروشی پنهان

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک دتکتوری

بررسی اجمالی محصولات:
با نام تجاری جدید برای سال 2018 و یکی از اولین در نوع خود ، دوربین مخفی 4K Smoke Detector مخفف فیلم با کیفیت بالا برای هر وضعیت نظارت مخفی است.

برای به دست آوردن منظره مناسب از هر اتاق ، بین دو گزینه نصب – نصب سقف یا دیوار نصب کنید. این دوربین مخفی کوچک از سنسورهای دید در شب نامرئی برخوردار است که به دوربین اجازه می دهد در تاریکی نیز ببینند.

دوربین آسان برای تنظیم است و به کارت حافظه ضبط می شود تا بعداً روی رایانه شخصی یا Mac خود مشاهده کنید. این دوربین غیر WiFi است ، بنابراین می توانید تقریباً در هر مکانی آن را بگیرید و قرار دهید.

آشکارسازهای دود بسیار رایج هستند که این دستگاه با هر محیطی یکپارچه می شود – شخصی یا حرفه ای ، و فیلم 4K بهترین قیمت در بازار است

 • امکانات:

 • قدرت باتری طولانی مدت

 • فعال سازی حرکت “گرمای بدن”

 • به نظر می رسد آشکارساز دود منظم

 • دو گزینه نصب وجود دارد

 • طراحی و مونتاژ در ایالات متحده آمریکا

موارد استفاده عمومی:

 • بلندگو بلوتوث کاربردی

 • پخش مستقیم فیلم HD

 • باتری یا برق

 • هشدارهای تشخیص حرکت فوری

 • لنزهای دوربین کاملاً پنهان

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک پریزی

بررسی اجمالی محصولات :
HC515w یکی از مخفی ترین دوربین های جاسوسی  است زیرا از یک مخزن AC واقعی ساخته شده است و شامل یک خروجی کاملاً کاربردی است که توان AC را تأمین می کند.

پریز برق کاملاً کاربردی است و پریز برق حاوی لنز دوربین HD است که فیلم زنده را مستقیماً در هر نقطه از جهان به تلفن هوشمند شما منتقل می کند.

دوربین مدار بسته مخفی کوچک طرح پریز برق مستقیماً به سیم کشی موجود در خانه یا محل کار شما متصل می شود و به آن امکان می دهد 24/7 بدون هیچ گونه نگرانی در مورد باتری در جریان باشد.

این مورد را با هر یک از دیگر دوربین های پرستار کودک 20 وای فای ما مخلوط کنید ، و همچنین با دریافت هشدار در حال حرکت ، فیلم را در کارت حافظه پنهان ضبط کنید و بین رنگ خروجی سیاه یا سفید رنگ متناسب با اتاق خود انتخاب کنید.

امکانات پریز برق دوربین دار :

 • پریز برق بهترین منبع تغذیه را تأمین می کند

 • هارد برای عملیات 24/7

 • ساخته شده از پریز برق معمولی

 • هشدارهای ارسال شده به تلفن هوشمند

 • طراحی و مونتاژ در ایالات متحده آمریکا

موارد استفاده عمومی پریز برق دوربین دار :

 • دفتر یا امنیت انبار

 • دوربین پرستار بچه برای خانه

 • مانیتورینگ آپارتمان

 • مراقب کارمندان باشید

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک شارژری

بررسی اجمالی محصولات:
HC245w یک دوربین استریوی وای فای بسیار پنهان است که ویدیوی HD زنده را به iPhone یا دستگاه Android خود در هر نقطه از دنیا پخش می کند.

این دوربین مدار بسته مخفی  طرح شارژری از لنز دوربین با زاویه دید 160 درجه با کیفیت بالا برخوردار است و منظره ای عالی از هر اتاق به شما می دهد. این دوربین برای عملکرد 24/7 بدون هیچ گونه نگرانی در مورد باتری ، از نوع AC استفاده می کند.

شارژر هیچ سوراخ قابل مشاهده ای ندارد ، زیرا لنز در قسمت جلوی دستگاه پنهان است. این شارژر همچنین به عنوان یک شارژر کاربردی برای دستگاه های USB کوچک کار می کند.

هشدارهای حرکت فوری شما را از فعالیت آگاه می کنند ، همچنین می توانید برای مشاهده بعدی ویدیو را به کارت حافظه micro مخفی ضبط کنید تا دیگر یک دقیقه فعالیت از دست ندهید.

امکانات دوربین مخفی کوچک طرح شارژر موبایل:

 • به عنوان شارژر USB کاربردی کار می کند

 • بدون دوربین قابل مشاهده Pinhole

 • لنزهای زاویه باز برای دیدن اتاق کامل

 • هشدارهای حرکت / فعالیت فوری

 • دوربین های اضافی را مخلوط و مطابقت دهید

موارد استفاده عمومی از شارژر دوربین دار :

 • بچه نگهدار یا پرستار بچه خود را کنترل کنید

 • گرفتن همسر تقلب

 • نظارت بر حیوانات خانگی در حالی که دور هستید

 • امنیت خانه و دفتر

 • مادربزرگ بادامک برای محافظت از سالخوردگان

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک اسپیکر

بررسی اجمالی محصولات:
هنگامی که به یک دوربین مدار بسته مخفی کوچک جریان پنهان WiFi زنده نیاز دارید که می تواند به هر جایی برود ، دوربین مدار بسته مخفی اسپیکری بلوتوث مناسب است.

مخفی شده در داخل این بلندگو بلوتوث کاملاً کاربردی ، لنز دوربین HD است که قابلیت چرخش تا 180 درجه را دارد. این به شما امکان می دهد تا از هر اتاق خانه یا محل کار خود بهترین دید را داشته باشید.

این دوربین مدار بسته مخفی کوچک در پشت صورت بلندگو پنهان است ، بنابراین هیچ سوراخ قابل مشاهده ای وجود ندارد. دوربین داخل بلندگو نیز می چرخد ، بنابراین هیچ کس متوجه نخواهد شد دوربین در حال نظارت بر کل اتاق است.

این دوربین مخفی کوچک طرح اسپیکر همچنین می تواند فیلم را ضبط کند ، هشدارهای حرکتی فوری ارسال کند ، و می تواند با 20+ دوربین جاسوسی WiFi دیگر مخلوط و مطابقت داشته باشد

امکانات اسپیکر دوربین دار:

 • بلندگو بلوتوث کاربردی

 • لنزهای دوربین 180 درجه می چرخند

 • بهره برداری از باتری یا AC

 • بدون لنز دوربین قابل مشاهده Pinhole

 • هشدارهای فعالیت فوری

موارد استفاده عمومی از دوربین مخفی طرح اسپیکر:

 • دوربین پرستار بچه برای خانه

 • دوربین امنیتی خانگی

 • مانیتور Office یا Cubicle

 • خیانت احتمالی را بررسی کنید

 • مراقبت از سالمندان در خانه سالمندان

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک شارژری

بررسی محصول:
آنچه باعث می شود دوربین مدار بسته مخفی کوچک مدل شارژری USB چنین دوربین مخفی خوبی داشته باشد ، توانایی ترکیب آن در تقریباً در هر مکانی که شما به آن نیاز دارید ، می باشد.

شارژرهای تلفن آنقدر رایج است که می توانید این دستگاه را در هر کجا وصل کنید و ویدیوی HD واضح را ضبط می کند و هیچ کس حتی ظاهر دیگری به آن نمی دهد.

آخرین به روزرسانی در دوربین مخفی کوچک HC242 به شما امکان می دهد حالت ضبط فعال یا حرکت مداوم را انتخاب کنید ، همچنین شامل یک مهر و زمان و تاریخ در ویدیو است ، بنابراین می دانید دقیقاً هنگام ضبط فیلم های شما چیست.

پخش فیلم های خود از این دوربین مدار بسته مخفی کوچک ساده است – فقط دستگاه را به رایانه شخصی یا رایانه شخصی خود متصل کنید و برای پخش دوبار روی فایل ها کلیک کنید.

امکانات دوربین مخفی مدل شارژری:

 • به عنوان شارژر USB کاربردی کار می کند

 • مخلوط طراحی معمول در هر کجا

  AC برای 24/7 عملیات

 • حرکت یا ضبط مداوم

 • پخش را در رایانه شخصی یا Mac تماشا کنید

موارد استفاده عمومی:

 • امنیت خانه یا دفتر

 • مانیتورینگ آپارتمان

 • مراقبت از سالمندان در خانه سالمندان

 • نظارت بر کودکان در خانه

 • یک همسر تقلب کردن

دوربین مداربسته مخفی کوچک

دوربین مدار بسته مخفی کوچک فلتی

بررسی محصول:
چه بخواهید دوربین مخفی کوچک خود را بسازید و چه می خواهید یک دوربین مدار بسته مخفی کوچک داشته باشید که تقریباً به هر جایی برود ، HC100w دوربین مناسب برای کار است.

ویدئوهای HD با لنزهای نوری بسیار کوچک و دارای سنسور دوربین 2 مگاپیکسلی ، کیفیت بهتری نسبت به هر دوربین مخفی در بازار دارند. این بادامک پرستار بچه دار همه کاره با وجود گزینه های باتری و توان مصرفی موجود ، می تواند به هر جایی برود.

هشدارهای حرکت مستقیم بلافاصله فعالیت را به شما اطلاع می دهند ، همچنین می توانید برای مشاهده بعدی فیلم را در کارت میکرو SD ضبط کنید.

هنگامی که برای استفاده در منزل یا مشاغل به دوربین پرستار بچه ای انعطاف پذیر احتیاج دارید ، HC100w بهترین نظارت را در زمینه نظارت تصویری مخفی برای هر موقعیتی فراهم می کند.

امکانات دوربین مدار بسته مخفی کوچک فلتی :

 • پخش مستقیم ویدیو و صوتی HD

 • طراحی ریز و در هر کجا پنهان است

 • لنزهای گسترده برای مشاهده بهینه

 • هشدارهای ارسال شده به تلفن هوشمند

 • همچنین می توانید به کارت میکرو SD ضبط کنید

موارد استفاده عمومی از دوربین فلتی:

 • دوربین جاسوسی خود را بسازید

 • سرقت کارمندان را بررسی کنید

 • مادربزرگ بادامک در خانه سالمندان

 • به بچه نگهدار توجه کنید

 • امنیت خانه یا آپارتمان

راهنمای خرید دوربین مدار بسته مخفی کوچک:

فیلم و تصویر

هنگام سرمایه گذاری در دوربین مدار بسته مخفی کوچک ، مهم است که از چه چیزی برای استفاده از آن استفاده کنید. با این کار تصمیم خواهید گرفت که به چه نوع وضوح تصویری و تصویر نیاز دارید.

اگر مطمئن نیستید ، توصیه می شود یک دوربین مخفی کوچک با وضوح تصویر و تصویر متوسط ​​تا زیاد خریداری کنید. به این ترتیب اطمینان خواهید کرد که هرگز در طول روز یا شب محدود نخواهید شد.

برای کسانی که به دنبال گرفتن عکس هستند ، لازم به ذکر است که همه دوربین های مخفی کوچک قادر به ضبط تصاویر ثابت نیستند.

برای مصرف کنندگان که برای اوقات مختلف روز یا موقعیت های مختلف به وضوح مختلف نیاز دارند ، توصیه می شود یک دوربین مخفی کوچک را با گزینه های وضوح قابل تعویض خریداری کنید. این کار به شما امکان می دهد کنترل کامل وضوح دوربین در هر زمان را داشته باشید.
سمعی

توصیه می شود یک دوربین مدار بسته مخفی کوچک با عملکرد ارتباطی دو طرفه خریداری کنید. این به شما انعطاف پذیری کامل نسبت به دستگاه شما می دهد و به شما امکان می دهد از هر فاصله مستقیمی با افراد خانه تماس برقرار کنید. میکروفن داخلی و بلندگو در هنگام خرید دوربین مخفی کوچک جدید یک ضرورت است.
تشخیص حرکت

برای کسانی که فقط می خواهند از دوربین مدار بسته مخفی کوچک خود در هنگام حرکت و فعالیت در اتاق استفاده کنند ، خرید دوربینی که دارای تشخیص حرکت باشد بسیار مهم است. این دستگاه را قادر می سازد فقط هنگام شناسایی حرکت ضبط کند. این ویژگی نیاز به فیلم های غیر ضروری را بدون هیچ گونه فعالیتی ثبت می کند.

ویژگی دیگری که در بین بسیاری از دوربین های کوچک مخفی برجسته است ، ویژگی اعلان فشار است. این ویژگی به محض مشاهده هر حرکتی هشدار به دستگاه مورد نظر شما می دهد. این اطلاعات به روز را در اختیار شما قرار می دهد.

جهت مشاوره و خرید دوربین مدار بسته مخفی کوچک با شماره زیر با ما تماس بگیرید.

0912-938-9225

0910-851-5195

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 7 شب )