دوربین مداربسته ارازن قیمت برای مشاغل کوچک

دوربین مداربسته ارازن قیمت برای مشاغل کوچک

آیا به دنبال دوربین مداربسته ارازن قیمت برای مشاغل کوچک برای تجارت کوچک خود هستید؟

شرط می بندم که می دانید امنیت مردم و اموال چقدر مهم است و به همین دلیل است که در اینجا حضور دارید. شما درست می گویید و دوربین های امنیتی قطعاً می توانند به شما کمک کنند.

ابراهیم مازلو یک روانشناس مشهور بود که تئوری سلسله مراتب نیازهای بشر را ارائه می داد. وی در این سلسله مراتب ، امنیت و امنیت را در بین پنج نیاز برتر و کاتالیزور اصلی برای ایجاد انگیزه قرار داد.

بدون ایمنی و امنیت در زندگی ، انسان نمی تواند تمام توان خود را انجام دهد. به همین دلیل مهم است که تجارت خود را ایمن نگه دارید.

چرا باید روی دوربین های مدار بسته سرمایه گذاری کنید

بشر طی دو دهه گذشته به تدریج تکامل یافته است.

پیشرفت در طی دو دهه گذشته بیشتر از ترکیب قبلی به نظر می رسد. این تحول منجر به افزایش امکانات تکنولوژیکی شده و همچنین به حل بسیاری از مشکلات انسانی برای آسان تر کردن زندگی کمک کرده است.

با تمام این پیشرفت ، بدیهی است که عوارض جانبی نیز دارد. مطالعات نشان داده است که میزان جرم و جنایات نیز طی دو دهه گذشته افزایش یافته است.
دوربین های امنیتی به جلوگیری از وقوع جرم کمک می کنند

جنایاتی از قبیل سرقت ، خشونت اسلحه و آزار و اذیت روزانه اتفاق می افتد. این امر به این دلیل است که مردم هنوز از گزینه های امنیتی موجود برای ایجاد امنیت و احساس امنیت آگاه نیستند.

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت برای مشاغل کوچک

درست است که در مقیاس بزرگتر ، وظیفه دولت است که شهر و کشور را ایمن سازد. این امر می تواند با تهیه عدالت و حبس برای مجرمان صورت بگیرد که نمونه ای از جنایات بعدی باشد.

اما برای اینکه مردم را به طور کامل متوقف کنیم ، باید نقش خود را نیز به صورت جداگانه ایفا کنیم. ما می توانیم بهترین دارایی را برای دارایی های خود بدست آوریم و در نتیجه فرصت های جنایتکاران را کاهش دهیم.

اکنون می توانید کارهای زیادی انجام دهید در حالی که خانه ، کسب و کار یا هر محلی را امن نگه دارید.

دوربین مداربسته مناسب را انتخاب کنید

انواع متداول تجهیزات امنیتی موجود در این روزها شامل نصب دوربین مدار بسته ، اتصالات سیم های خاردار مبتنی بر برق ، تهیه نگهبانان امنیتی در ورودی ، استفاده از گاوصندوق های زره پوش و راه اندازی سیستم های هشدار دهنده در کل ساختمان است.

در حالی که همه این موارد مهم است و می تواند برای اطمینان از امنیت انجام شود.

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت

دوربین های مداربسته که کیفیت فیلمبرداری خوبی را ارائه می دهند از مهمترین تجهیزات امنیتی است. دلیل این امر ساده است: این امر می تواند به گرفتن و شناسایی افراد درگیر در فعالیت های جنایی کمک کند.

این دوربین همچنین می تواند در مورد چگونگی محکوم کردن این اقدام و عبور از سایر تجهیزات امنیتی ، تصوری را ارائه دهد. این می تواند به نصب کیفیت بهتر در آینده کمک کند.

فن آوری جدید باعث افزایش رقابت شده است که باعث شده فضای دستگاه های درجه یک نیز با قیمت مناسب و معقول ایجاد شود.

دوربین مداربسته ارازن قیمت مقرون به صرفه

دوربین مداربسته ارازن قیمت مقرون به صرفه اکنون موجود است که دارای یک سیستم نصب ساده ، به ویژه برای یک تجارت کوچک است. انواع زیادی از چنین دوربین های امنیتی و گزینه های متنوعی وجود دارد. طراحی آنها براساس خصوصیات خفا استوار است و مشاهده آن دشوار است.

امروزه انواع مختلفی از دوربین مداربسته ارازن قیمت مقرون به صرفه وجود دارد.

بیایید در مورد برخی از آنها صحبت کنیم …

انواع دوربین مداربسته ارازن قیمت:

برخی از نسخه های جدیدتر دوربین های امنیتی شامل دوربین های امنیتی کنترل از راه دور هستند که با کمک یک ریموت می توانند مطابق میل خود جابجا شوند.

شرکت ها نسخه های دوربین های امنیتی را برای انواع شرایط دارند.

به عنوان مثال ، در مکان های خاکی بالا یک دوربین امنیتی وجود دارد که توانایی تمیز کردن خود را دارد. برای تاریکی کامل در شب ، یک دوربین امنیتی وجود دارد که نور را در معرض نور قرار می دهد و همه چیز را برای دیدن واضح می کند.

در مکان های پرخطر مانند بانک ها ، دوربین های امنیتی وجود دارند که قادر به تمرکز بر روی چهره افراد هستند و از شناخت کامل اطمینان می دهند.

فناوری جدید دوربین های امنیتی امکان ایجاد حرکت بهتر و قرار گرفتن در معرض اشیاء پنهان را فراهم کرده است تا امنیت بهتری داشته باشد.

در زیر برخی از انواع مختلف دوربین های امنیتی مقرون به صرفه که این روزها در بازار موجود هستند:

1. دوربین امنیتی دام dome  

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت

یک دوربین ، لنز و یک سقف سقفی برای تشکیل یک دوربین دام ترکیب شده است. همه این اجزاء در یک ظرف گنبدی فانتزی شکل وجود دارند.

مهمترین مزیت این نوع دوربین ها ، امکان کار در محیط های خارجی با گرد و غبار زیاد است که تهدید کننده مواردی است که روی سطح دوربین ضربه می زند. همچنین ظاهر مینیمالیستی و زیبایی شناسی مناسبی را ارائه می دهد

2. دوربین امنیتی PTZ

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت

یک دوربین PTZ به اپراتور امکان می دهد دوربین را مطابق میل خود حرکت ، زوم و شیب کند. این دوربین از یک موقعیت شادی از راه دور برخوردار است که کنترل کامل دوربین را امکان پذیر می کند. از طریق دوربین PTZ می توان تمرکز خود را بر روی مناطق خاص مورد علاقه و همچنین ویژگی حرکت اتومبیل ردیابی نیز انجام داد.

3. دوربین امنیتی بولت

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت

یک دوربین بولت به دلیل شکل گلوله ای از این دست نامگذاری شده است. در این ظرف گلوله ای ، دوربین ، لنز و محفظه بسته شده است.

دوربین داخل بدنه اصلی محکم می شود که نیاز به سرویس دهی را به حداقل می رساند. این نوع دوربین ها معمولاً شامل کیفیت خوب در شرایط کم نور و همچنین روشن کننده های IR هستند.

4. دوربین امنیتی IP

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت

ویژگی اصلی دوربین IP انتقال سیگنال های دیجیتال از طریق کمک به اینترنت است. دوربین مداربسته IP وضوح بهتری و رابط کاربر پسند به شما می دهد. این دوربین ها دارای رزولوشن گسترده ای هستند که از VGA شروع شده و به بیش از 29 مگاپیکسل می روند.

5. دوربین مداربسته حرارتی

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت

بله ، دوربین های حرارتی اکنون مقرون به صرفه هستند …

دقیقاً همانطور که از نام آن پیداست ، یک دوربین مداربسته حرارتی از کمک تصاویر حرارتی برای تهیه نقشه های گرما استفاده می کند. مکانیسم کلی شامل استفاده از گرما به منظور تمایز اشیاء است. این دوربین ها می توانند در تشخیص مواد غیرقانونی و همچنین حرکات غیرمعمول کمک کنند.

6. دوربین مداربسته بیسیم چرخشی

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت چرخشی

تنها تفاوت عمده این دوربین های IP معمولی و عدم وجود سیم کشی است. دوربین مداربسته بیسیم چرخشی به راحتی امکان نصب و تنظیم دارند به این معنا که بتوان آنها را به اطراف منتقل کرد.

این دوربین ها حتی در نمونه هایی با نور کم نیز قابلیت حرکت و تشخیص تصاویر کاملاً واضح را دارند.

7. دوربین های تلفیقی صوتی هوشمند

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت

این دوربین ها از طریق دستورات صوتی قابلیت کنترل دارند. علاوه بر این ، بسته به نوع کاربردی که دوربین برای آن لازم است ، می توانند به انواع بیشتری از شخصی سازی ها مجهز شوند.

8. دوربین 4G-LTE

دوربین مداربسته ارازن

دوربین مداربسته ارازن قیمت

دوربین های 4G-LTE حتی در صورت عدم وجود اتصال به اینترنت فعال ، می توانند کار کنند. تمام آنچه آنها نیاز دارند یک سیم کارت است که درون دوربین نصب شده است و از طریق دستگاه دیگری که سیگنال ها را جلب می کند کار می کند.

این دوربین ها در حفظ ثبات بسیار مفید هستند زیرا به قدرت اتصال به اینترنت بستگی ندارد.

این نرم افزار با کلیه دوربین های امنیتی ارائه شده است که قابلیت دوستی کاربر و دسترسی بهتر را فراهم می کند. این نرم افزار دارای یک برنامه پیشخوان است و همچنین نظارت را حتی از مسافت های بزرگ امکان پذیر می کند.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )