نکات مهم برای جلوگیری از سرقت منزل

نکات مهم برای جلوگیری از سرقت منزل

همه ما اعتقاد داریم که سارقین فقط ویلاهای فانتزی و مجلل را هدف قرار می دهند. به هر حال، این همیشه درست نیست. حتی محله ساکت تر می تواند جنایتکاران بی قلب و بی رحمانه را پنهان کند. نکات مهم برای جلوگیری از سرقت منزل ما وجود دارد ، اما هنوز هم ممکن است تعجب کنید که سارقین چگونه خانه های مورد نظر را هدف قرار می دهند.

حتی اگر هیچ کس نمی داند چه چیزی در ذهن سارقان است ، پلیس ها و کارشناسان لیستی از اطلاعات مفیدی ارائه داده اند که می تواند خطر ابتلا به قربانی این جنایات را کاهش دهد. پیروی از این پیشنهادات ، همراه با یک سیستم امنیتی خانگی خوب ، می تواند خانه شما را کاملاً ضد سرقت کند.

جلوگیری از سرقت منزل

نکات مهم برای جلوگیری از سرقت منزل

چرا سارقین مکانهای خاص را هدف قرار می دهند؟

همانطور که می توانید تصور کنید سارقان قبل از اینکه دست به سرقت خانه شما بزنند ورودی خانه شما را برسی میکنند تا مطمن شوند که میتوانند درب منزل را به راحتی بشکنند و اقدام به سرقت وسایل خانه کنند.

آنها معمولاً در مناطق خلوت شهر به دنبال مکان خلوت می گردند که مدت طولانی خالی باشد. داشتن یک ماشین گرانقیمت در پارکینگ شما ممکن است سارقان را به همان اندازه که خانه خود را بدون نظارت برای مدت طولانی ترک می کنید ، جلب کند.
چه زمانی سارقان دست به سرقت میزنند؟

همانطور که گفته شد ، سارقین حرفه ای عادت شما را مطالعه می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها بازه زمانی را که در آن خانه نیستید ، می دانند. از سوی دیگر ، تابستان فصل بسیار خوبی برای استراحت است. اکثر مردم تعطیلات تابستانی را سپری می کنند ، محله ها ساکت تر هستند زیرا بچه ها از مدرسه خارج هستند و به نظر می رسد همه محافظت خود را پایین می آورند.

به همین دلیل ، همیشه باید به آنچه در رسانه های اجتماعی ارسال می کنید توجه کنید. شما هرگز نباید تاریخ دقیقی را که قرار نیست در آن خانه باشید ، ذکر کنید ، به ویژه اگر مشخصات شما در دسترس عموم باشد.

وقتی تصاویر خانه خود را ارسال می کنید ، سعی کنید هیچ راهی آسان از قبیل درهای حیوان خانگی ، پنجره های قفل نشده و حتی درب های گاراژ را آشکار نکنید.

راه های آسان در آن ممکن است پنکه ها را هدف قرار دهند

سارق ها ابتدا به دنبال هر نقطه ضعفی می شوند که خانه شما ممکن است فاش کند. این شامل درب های حیوان خانگی ، درب های قدیمی و پنجره های قفل نشده است. اگر در یک طبقه همکف مسکونی زندگی می کنید ، باید از جلوی درب شیشه ای خودداری کنید ، زیرا به راحتی می توان آنها را خرد کرد.

تهویه مطبوع پنجره ای نیز راهی آسان در خانه شما است. سارقان می توانند از هر فضای باز صعود کنند. از طرف دیگر ، برخی از این مجرمان می توانند از ابزارهایی مانند شاخک یا حتی کلیدهای دست انداز استفاده کنند.

جلوگیری از سرقت منزل

نکات مهم برای جلوگیری از سرقت منزل

چگونه می توانید خانه خود را ضد سرقت کنید؟

نکات مهم برای جلوگیری از سرقت منزل و خانواده خود در برابر سارقین ، نصب دوربین مداربسته در منزل است. در صورت تمایل نیازی به سرمایه گذاری در یک سیستم خانه گران قیمت هوشمند ندارید.

با این وجود زنگ هشدار و چند دوربین مداربسته می توانند بازدارنده عالی برای سارقان باشند. علاوه بر این ، دوربین های مدار بسته می توانند به شما کمک کنند تا از هر کجای خانه ، از جمله هنگام تعطیلات ، در خانه خود مراقب باشید.

ایده خوب دیگر ممکن است نصب درب امنیتی استیل یا فلزی باشد. هنگامی که مکان خود را برای مدت طولانی ترک می کنید ، فراموش نکنید که هر درب و پنجره ، از جمله درب حیوان خانگی و گاراژ خود را قفل کنید. اگر به خانه ای جدید منتقل می شوید ، باید بلافاصله قفل ها را تغییر دهید و بررسی کنید که مکان قابل دسترسی برای سارقین در باغ شما وجود ندارد.

اگر به مرخصی می روید و به خصوص از محافظت از خانه خود نگران هستید ، ممکن است از یک دوست یا یکی از اعضای خانواده نیز بخواهید که مرتباً جلوی آن را بگیرند. سعی کنید تا زمان بازگشت ، عکس یا جزئیات مربوط به تعطیلات خود را ارسال نکنید.

اگر برای خرید و نصب دوربین مداربسته در منزل نیاز به مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )