نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

نصب دوربین کوچک در منزل

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل

نصب دوربین مخفی کوچک در منزل اگر برای نصب دوربین مداربسته در منزل خود نیاز به مشاوره دارید با ما تماس بگیرید ما شما را در انتخاب دوربین مداربسته مناسب راهنمایی میکنیم.

نحوه نصب دوربین مخفی کوچک در منزل در دید ساده

دانستن چگونگی نصب دوربین مخفی در منزل در دید ساده یک مهارت بسیار مفید است که در صورت تنظیم هر نوع سیستم نظارتی پنهانی باید داشته باشید. اگر می خواهید برای مخفی کردن دوربین مداربسته مشکلی ایجاد کنید ، باید جایی را کشف کنید که بعید باشد کشف شود. ثانیا ، آن را نیز باید در موقعیتی قرار دهید که به آن اجازه دهد منظره ای نامحدود از منطقه ای که می خواهید تماشا کنید ، داشته باشد.

معرفی بهترین دوربین مداربسته مخفی کوچک

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

چرا می خواهید دوربین مداربسته مخفی را در منزل خود پنهان کنید؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است تصمیم بگیرید که یک نصب دوربین مخفی کوچک در منزل داشته باشید. هنگامی که می دانید چگونه دوربین را در دید ساده مخفی کنید ، نگه داشتن یک ساعت محتاطانه از دارایی شما بسیار ساده تر می شود.
شماره 1:نصب دوربین مخفی کوچک در منزل برای جلوگیری از سرقت

همیشه باید سعی کنید اقدامات مناسبی را انجام دهید تا مطمئن شوید خانه شما توسط یک سارق هدف قرار گرفته است. اطمینان از داشتن قفل های خوب جامد روی درها و پنجره های خود ضروری است. زنگ خطر قابل مشاهده و نورپردازی در فضای باز همه عوامل بازدارنده عالی هستند و بدون شک احتمال سرقت از خانه شما را کاهش می دهد.

متأسفانه هیچ راهی وجود ندارد که صددرصد مطمئن باشید خانه شما سرقت نخواهد شد. نصب دوربین مخفی کوچک در منرل در داخل اموال شما به شما این امکان را می دهد تا از فعالیت دزد که می توانید به پلیس انتقال دهید برای کمک به آنها برای گرفتن متجاوز ، فیلمبرداری کنید.
شماره 2: نصب دوربین مخفی کوچک در منزل برای ( پرستار کودک )

مادران بیشتر و بیشتری فرزند دارند و خیلی زودتر از گذشته به کار خود باز می گردند. مراقبت روزانه کودک از این رو اغلب به یک پرستار بچه تمام وقت یا نیمه وقت محول می شود.

اگرچه ممکن است به طور معقول اطمینان داشته باشید که پرستار بچه ای که شما به کار می گیرید به فرزندتان به طور مسئولانه مراقبت می کند ، بسیاری از والدین نیاز به اطمینان بیشتری دارند.

یکی از راه هایی که والدین می توانند از این اطمینان کسب کنند ، نصب دوربین مداربسته مخفی کوچک در منزل برای  پرستار بچه است. این دوربین مخفی کوچک می تواند حواس خود را به آنچه اتفاق می افتد در طول روز نگاه دارد. در صورت بازگشت والدین از محل کار ، می توانید فیلم را در شب مشاهده کنید. روش دیگر ، بسته به سیستمی که نصب کرده اید ، ممکن است دوربین ها از راه دور فعال شوند و فیلم ها به صورت واقعی در دستگاه تلفن همراه مشاهده شوند.

لطفاً به یاد داشته باشید که اگر تصمیم به نصب دوربین مخفی کوچک در منزل برای پرستار بچه ای دارید ، همیشه لازم نیست که آن مخفی شود. بعضی از والدین دوربین را به صورت ساده رها می کنند و در واقع پرستار بچه را از حضور در آن آگاه می کنند. اکثر متخصصان مراقبت از کودک بعید است مشکلی با این واقعیت داشته باشند که ممکن است فعالیتهای آنها بطور دوره ای در طول روز مورد نظارت قرار بگیرد.

شماره 3 : نصب دوربین مخفی کوچک در منزل برای کارکنان خانگی و کارگران

برای زن و شوهر غیر معمول نیست که شغل تمام وقت داشته باشند و کارهای روزانه مرتبط با اداره خانه (نظافت را به عنوان مثال) به شخص دیگری واگذار کنند. داشتن تسهیلات برای نظارت بر احتیاط کارمندان شاغل به شما این امکان را می دهد تا ببینید که آنها وظایفی را که از آنها خارج کرده اید انجام می دهند و از اعتماد شما سوء استفاده نمی کنند.

همچنین مواردی وجود دارد که ممکن است شما در خارج از خانه به کارگر دسترسی داشته باشید. نصب دوربین مخفی کوچک در منزل به شما امکان می دهد دقیقاً ببینید که چه کارهایی انجام شده است و اینکه کار به درستی انجام شده است.
چگونه یک دوربین را در دید ساده مخفی کنید بدون اینکه در خانه شما تشخیص داده شود

مکانهای بی شماری وجود دارد نصب دوربین مخفی کوچک در منزل وجود دارد . مکانهای مخفی که در دسترس هستند ، متفاوت از اتاق به اتاق دیگر خواهد بود. به طور مثال اماکنی که برای مخفی کردن دوربین در یک آشپزخانه در دسترس هستند به همان اندازه در اتاق خواب یا اتاق استراحت نخواهند بود.

اندازه و نوع دوربینی که از آن استفاده می کنید همچنین به نوع مخفی بودن شما در نهایت انتخاب خواهد شد.

         در ادامه 5 محل مناسب برای نصب دوربین مخفی کوچک در منزل را به شما خواهیم گفت پس به خواندن ادمه دهید.

شماره 1 دوربین مخفی کوچک را در جعبه بافت مخفی کنید

ما به عنوان نمونه از جعبه ی بافت استفاده می کنیم ، اما در واقعیت می تواند هر نوع جعبه ای باشد که به اندازه کافی بزرگ باشد تا دوربین مورد استفاده خود را پنهان کند و مطابق با محیط اطراف خود به نظر برسد.

یک جعبه بافت تقریباً در هیچ اتاق خانه از فضای بیرون به نظر نمی رسد ، بنابراین یک انتخاب ایده آل است. تمام آنچه لازم است یک سوراخ کوچک است که به اندازه کافی بزرگ در کنار جعبه بریده شده است تا بتوان دوربین را درون جعبه پنهان کرد در حالی که هنوز هم اجازه می دهد تا لنز دوربین یک منظره نامحدود از منطقه مورد نظر برای نظارت داشته باشد.

بافت ها را می توان در بالای دوربین قرار داد تا جعبه تا حد امکان طبیعی جلوه کند.

نصب دوربین در منزل

نصب دوربین مخفی در اتاق کودک

شماره 2 دوربین در یک حیوان اسباب بازی پر شده مخفی کنید

در حالت ایده آل ، اسباب بازی ای که شما استفاده می کنید باید در بین سایر اسباب بازی های مشابه قرار گیرد تا ظاهری کمتری داشته باشد.

شما به سادگی نیاز دارید که یک شکاف کوچک در سر اسباب بازی بریده و به اندازه کافی وسایل را برای قرار گرفتن در دوربین مداربسته حذف کنید. قبل از قرار دادن دوربین مخفی کوچک در منزل و در حیوانات اسباب بازی ، باید یکی از چشمان آن را بردارید (این وحشتناک به نظر می رسد اما به شما اطمینان می دهم که این حیوان هیچ درد نخواهد دید!). سپس لنز دوربین به گونه ای قرار گرفته است که می تواند از طریق دیافراگم قبلی که توسط حیوانات شیشه ای اشغال شده بود وارد اتاق شود.

 

اگر برای خرید و نصب دوربین مداربسته نیاز به مشاوره دارید ما خوشحال میشویم که شما را در انتخاب و خرید دوربین مداربسته راهنمایی کنیم.

بیشتر بخوانید:

هزینه نصب دوربین مداربسته چقدر است؟کلیک کنید

بهترین دوربین مداربسته خانگی چه دوربین است؟ کلیک کنید

بهترین نصاب دوربین مداربسته در تهران.کلیک کنید

دوربین های مخفی کوچک بیسیم و باسیم.کلیک کنید

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

Call Now Buttonتماس ( 9 صبح الی 9 شب )